zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Hostersi Sp. z o.o., firma technologiczna współpracująca z wieloma renomowanymi klientami w międzynarodowym środowisku, specjalizująca się w usługach IT dla biznesu z zakresu zarządzania chmurą obliczeniową oraz infrastrukturą IT, poszukuje obecnie osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Rybnik

OPIS STANOWISKA
- zarządzanie rozwojem serwisów internetowych firmy,
- podstawowa optymalizacja SEO,
- tworzenie i zarządzanie contentem,
- inicjowanie i nadzór nad kampaniami marketingowymi online (SEM, kampanie e-mail marketingowe, social media),
- analiza ruchu i zachowań użytkowników w serwisach internetowych firmy,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy w sieci,
- wdrażanie nowych narzędzi, wspierających sprzedaż online i generowanie leadów,
- organizacja webinarów i eventów.

OCZEKUJEMY
- bardzo dobrej znajomości Internetu i jego możliwości jako narzędzia promocji i komunikacji,
- znajomości zasad SEO i SEM (AdWords),
- znajomości CMS WordPress oraz podstawowej orientacji w HTML/CSS,
- umiejętności analityki online i formułowania wniosków ze szczególnym uwzględnieniem konwersji,
- ponadprzeciętnej łatwości wypowiedzi pisemnej (?lekkiego pióra?) oraz pasji w tworzeniu contentu,
- kreatywności, samodzielności i skuteczności w działaniu,
- znajomości trendów w komunikacji online,
- czynnego zainteresowania nowymi technologiami, w tym rozwiązań chmurowych,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- wysokiej kultury osobistej,
- entuzjazmu i pasji dla wykonywanej pracy oraz poczucia humoru,
- prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY
- pracę z renomowanymi klientami w młodym entuzjastycznym zespole,
- otoczenie nowych technologii,
- realizację ciekawych, międzynarodowych projektów,
- możliwość stałego rozwoju.

CV prosimy wysyłać na adres: praca@hostersi.pl
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Hostersi Sp. z o.o.