niedziela, 24 lipca 2016      Kingi, Krystyny, Olgi
    login :     hasło :
   zarejestruj się    nowe hasło
WIADOMOŚCI    |    KULTURA I ROZRYWKA    |    SPORT I REKREACJA    |    EDUKACJA    |    BIZNES    |    EKOLOGIA    |    FOTOGALERIA
Jesteś tu :   Wyniki wyszukiwania dla tagu darmowa komunikacja Żory    
Wyniki wyszukiwania dla tagu : darmowa komunikacja Żory
 

Żory: darmowymi autobusami pojedziemy najwcześniej w maju 2014 roku
Nie od stycznia, a dopiero od maja 2014 roku zostanie wprowadzona w życie bezpłatna komunikacja miejska. Przesunięcie terminu usprawiedliwia się wygaśnięciem umów z MZK Jastrzębie. (Gazetka, 2013-11-12)
 

Firma z Rybnika obsłuży bezpłatną komunikację miejską w Żorach
Darmowe autobusy wyjadą na żorskie ulice już za kilka miesięcy. Znamy przewoźnika, który obsłuży 7 bezpłatnych linii autobusowych. (Gazetka, 2014-01-16)
 

Bezpłatna komunikacja w Żorach: jest odwołanie od wyniku przetargu. Opóźni się podpisanie umowy
Opóźni się podpisanie umowy z firmą, która będzie realizować usługi transportowe w ramach bezpłatnej komunikacji. Od wyniku przetargu odwołało się konsorcjum, które w konkursie ofert zajęło drugie miejsce. (Gazetka, 2014-01-24)
 

Bezpłatna komunikacja w Żorach: odwołanie od wyniku przetargu bezzasadne. Wygrywa rybnicka spółka A21
Krajowa Izba Odwoławcza rozpatrzyła już zażalenie od wyniku przetargu dotyczącego wyboru firmy świadczącej usługi bezpłatnej komunikacji w Żorach. Skargę uznano za bezzasadną, co oznacza, że miasto może podpisać umowę z A21 Sp. z o.o., która w styczniu wygrała konkurs ofert. (Gazetka, 2014-02-06)
 

Spółka A21 podpisała umowę. Z początkiem maja po Żorach będziemy jeździć bez biletu
Z miesięcznym opóźnieniem, udało się podpisać umowę z przewoźnikiem, który 1 maja wyjedzie na ulice Żor i będzie świadczyć mieszkańcom usługi bezpłatnego transportu miejskiego. Teraz, przygotowania do wprowadzenia darmowej komunikacji ruszą już pełną parą - zarówno po stronie rybnickiej spółki A21, Międzygminnego Związku Komunikacyjnego, jak i miasta Żory. (Gazetka, 2014-02-21)
 

Niemożliwe staje się możliwe? Bezpłatne autobusy będą kursować na siedmiu trasach
Niemożliwe staje się rzeczywistością. Żory staną się jednym z pierwszych miast w Polsce, które wprowadzi bezpłatną komunikację miejską. Za darmo będziemy jeździć już od 1 maja. (Gazetka, 2014-04-16)
 

Chcesz wiedzieć jak pojadą bezpłatne autobusy? Sprawdź rozkłady jazdy!
Już 1 maja, zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy, na ulice Żor wyjadą specjalne autobusy. Specjalne, bo bezpłatne dla wszystkich - nie tylko dla mieszkańców miasta. Znamy już rozkłady jazdy siedmiu linii, które będą kursować po mieście. (Gazetka, 2014-04-18)
 

Połączenie Żory-Krzyżowice: Gmina Pawłowice wyciągnęła rękę do żorzan
Wraz z likwidacją linii 303, 1 maja miało zniknąć bezpośrednie połączenie autobusowe Żor z Krzyżowicami. Tak się nie stanie. Komunikacja Lokalna Gminy Pawłowice wyszła naprzeciw pasażerom i nie dopuściła do likwidacji tego połączenia. (Gazetka, 2014-04-30)
 
1     1 z 1 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WIADOMOŚCI
 
Alert TuŻory.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz informację z pierwszej ręki, zdjęcia lub film? Napisz do nas !
 
NAJWYŻEJ OCENIANE OPINIE INTERNAUTÓW
Czy karuzela przyciągnie mieszkańców na żorską Starówkę?
PREZENTACJE FIRM

© 2010 copyright - tuPolska Sp. z o.o., tel. (32) 42 37 551, fax. (32) 42 37 559, email: redakcja@tuzory.pl    |    redakcja    |    realizacja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie
Współpraca :
pogoda w Żorach
28