Szachy

Szach i mat! Najlepiej grają mieszkańcy os. Korfantego
0

Pod koniec października odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Dzielnic Żor w Szachach. Miano najlepszych szachistów w naszym mieście wywalczyli mieszkańcy osiedla Korfantego.

2017-11-05 15:17 Autor: gs, źródło: KS Roszada
Szachy: W której żorskiej dzielnicy grają najlepiej w szachy?
0

Klub Sportowy „Roszada Żory” ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych szachistów do udziału w pierwszych Drużynowych Mistrzostwach Dzielnic Żor w szachach.

2017-10-17 18:06 Autor: PS, źródło: Klub Sportowy „Roszada Żory”
II Otwarty Turniej Szachowy z zagranicznymi gośćmi
0

7 i 8 października w Klubie Rebus odbył się II Otwarty Turniej Szachowy, który zorganizował Klub Sportowy "Roszada".

2017-10-10 10:08 Autor: PS
Szach i mat! Zapraszamy na turniej
0

GOK zaprasza do uczestnictwa w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Suszec. Zawody już 22 kwietnia!

2017-04-15 09:00 Autor: gs, żródło: GOK Suszec
KS „Roszada” bezkonkurencyjny!
0

Zawodnicy KS „Roszada” Żory triumfowali w  rozgrywkach szachowej III ligi śląskiej seniorów. Żorzanie nie mieli sobie równych, przez cały sezon nie przegrali ani jednego spotkania.

2017-04-13 07:00 Autor: gs, źródło: UM Żory
Żorski Jarmark połączony z atrakcjami sportowymi
0

Poniżej przedstawiamy szczegóły dyscyplin jakie będą rozgrywane podczas Jarmarku Świątecznego. Należy dodać, że udział w atrakcjach jest bezpłatny. Więcej o całym wydarzeniu pisaliśmy Tutaj

2016-11-30 20:41 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
ZS8: Miejskie Zawody Szachowe
0

11 października w Zespole Szkół Nr 8 spotkali się najlepsi szachiści z Żor na Miejskich Zawodach Szachowych Szkół Podstawowych.

2016-10-24 08:00 Autor: kd; źródło: materiały prasowe
KS „Roszada” Żory czwartą drużyną szachową na Śląsku
0

2 października zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów w szachach, w których KS „Roszada” Żory zajęła w tych mistrzostwach wysokie czwarte miejsce!

2016-10-11 08:00 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
0

Turniej Małych Arcymistrzów w SP-3

W miniony czwartek w Szkole Podstawowej nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach odbył się turniej szachowy klas drugich pod nazwą „Turniej Małych Arcymistrzów”. Wzięło w nim udział 40 uczestników z siedmiu szkół żorskich.

2016-04-25 10:00 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
0

Pierwszy z Turniejów Małych Arcymistrzów za nami

W Niepublicznej Szkole Mistrzostwa Sportowego rozegrany został turniej szachowy dla pierwszoklasistów z żorskich szkół podstawowych.

2016-04-18 13:44 Autor: kd; źródło: materiały prasowe