Ultramaraton

Żorzanin ukończył Spartathlon!
0

Niezwykły wyczyn na koncie Andrzeja Wereszczaka. Żorski biegacz ukończył ultramaraton, uzyskując wysoką 39 pozycję w klasyfikacji generalnej.

2017-10-03 21:00 Autor: gs, źródło: HRmax Żory
HRmax Żory zdominował ultramaraton w Brennej
0

Podczas Ultra Beskid Sport 12:12 obowiązuje jedna zasada - przebiec jak najwięcej pętli. Tak też zrobili członkowie grupy biegowej HRmax Żory. Mimo trudnych warunków sportowcy zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach.

2017-03-08 20:00 Autor: df, źródło: Łukasz Jakubowski
Żorzanie wygrali jeden z najtrudniejszych zimowych ultramaratonów w Polsce
1

Dla jednych bieganie to sposób na zrzucenie kilku kilogramów, dla innych element codziennego treningu, a dla zawodników żorskiej grupy biegowej HRmax to po prostu przyjemność. Nawet wtedy, kiedy wbiegają i zbiegają kilkakrotnie z góry w wysokim śniegu, jak na ostatnich zawodach w Szczyrku.

2017-02-07 16:15 Autor: df
II miejsce w ultramaratonie ''Zamieć'' zdobyli zawodnicy HRmax
0

Sukces żorskiej grupy biegowej HRmax w 24-godzinnym ultramaratonie

Zawodnicy z grupy biegowej HRmax Żory wystartowali w ciężkim, 24-godzinnym ultramaratonie. Pokonawszy dwunastokrotnie 13,5-kilometrową pętlę zdobyli II miejsce.

2016-02-13 12:10 Autor: ps, źródło: HRmax / Krzysztof Kokot