Fantastyczne szczypiornistki! Chorzów zdobyty

2015-03-30, Autor: mkor, źródło: MTS Żory
Ruch II Chorzów pokonany. Szczypiornistki MTS-u Żory wygrali w meczu na szczycie i umacniają się na pozycji lidera II ligi.

Od samego początku meczu piłkarki ręczne MTS-u grały znakomicie w obronie. Dzięki temu wypracowały przewagę 8:2. Po czasie niebieskie poprawiły jednak swoją skuteczność i do przerwy zdołały wyrównać 14:14.

Druga połowa to w pierwszych minutach bramka za bramkę ale dzięki rewelacyjnej grze naszych rozgrywających: Izabeli Lipko i Ewy Kuźnik udało się zbudować kilku bramkową przewagę i mecz zakończyć na naszą korzyść.

KPR Ruch Chorzów - MTS Żory 27:32 (14:14)

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0