Kultura, rozrywka i edukacja

Game Over ze złotym medalem na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Sosnowcu

2015-03-31, Autor: lukas ; materiały prasowe
Żorska grupa taneczna „Game Over” ze Studia Tańca Step Art zdobył złoty medal na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego World Dance Sosnowiec 2015! Zespół Game Over triumfował w kategorii Hip Hop Mini Formacje Seniorzy.

W sześciu rozgrywanych podczas zawodów konkurencjach tanecznych wystartowało aż 125 zespołów z całej Polski. Żorski zespół „Game Over” wygrał w kateregori Hip Hop Mini Formacje Seniorzy oraz zajął VI miejsce w kategorii Hip hop Formacje Seniorzy. Instruktorem grupy jest Marzena Górniok.Przypomnijmy, że zespół „Game Over” to prawdziwa duma dla Miejskiego Ośrodka Kultury i Studia Tańca Step Art. Dwudziestoosobowa grupa zdolnych młodych ludzi ćwiczy pod kierunkiem Marzeny Górniok, utytułowanej instruktorki hip-hop New Age. Na swoim koncie mają wiele sukcesów, w tym m.in.: II miejsce na Trendy Dance Cup 2014 - Otwarty Puchar Polski w tańcu nowoczesnym w Pawłowicach, II miejsce na World Dance w Sosnowcu, I miejsce na Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki" w Opocznie, I miejsce w Turnieju Tańca Nowoczesnego RIVIERA CUP'2013 w Łodzi czy• I miejsce w kategorii Hip Hop formacje w V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Hip Hop i Break Dance w Lublińcu.