Kolejna porażka KS Żory

2014-09-30, Autor: mkor, źródło: KS Żory
KS Żory wciąż nie potrafi odbić się od dna tabeli. Tym razem żorzanie przegrali u siebie z AKS-em Mikołów nie zdobywając nawet bramki.

Na porażkę zanosiło się już do przerwy. Goście prowadzili dwoma bramkami, a trzecie trafienie zanotowali w drugich 45-ciu minutach. Ostatecznie KS uległ u siebie 0:3.

To już trzeci, a drugi na własnym boisku, z rzędu przegrany mecz naszej drużyny. Sytuacja w tabeli robi się coraz gorsza. W klubie mają nadzieję, że przełamanie nastąpi w starciu z AKS Niwka Sosnowiec. To spotkanie przy ul. Wolności odbędzie się w niedzielę o godz. 11:00.

KS ŻORY - AKS MIKOŁÓW 0 : 3 (0:2)

SKŁAD KS ŻORY : Byczek, Gajo, Dyląg, Kontny, Steleblak B, Kajzerek, Panicz ('42 Tide), Buchalik, Rybak (67' Szymczak), Steleblak T, Gruszczyński REZERWOWI: Szymczak, Sawiński, Tide, Pawłowski

ŻÓŁTE KARTKI: Dyląg, Buchalik

CZERWONE KARTKI: Buchalik (za 2-gą żółtą)