MTS Żory: to była zwycięska sobota

2017-02-16, Autor: df, źródło: MTS Żory

W ostatnim meczu pierwszej rundy rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet MTS Żory przypieczętował pierwsze miejsce w tabeli. Drugą rundę rozpocznie z pozycji lidera. Z kolei dziewczęta młodsze (rocznik 2005) w pierwszym turnieju rozgrywek rozgromiły swoje przeciwniczki.

11 luty okazał się dla MTS-u Żory bardzo udany. Po pierwsze, za sprawą drużyny biorącej udział w rozgrywkach II ligi. Żorzanki po dłuższej przerwie dokończyły zmagania w I rundzie, zwyciężając z zespołem SPR JKS Jarosław 37:21.

Od pierwszego gwizdka nasza drużyna grała skutecznie i szybko objęła prowadzenie w meczu. W pełni skupione na swoim zadaniu zawodniczki MTS-u z każdą kolejną minutą powiększały swoją przewagę i ostatecznie wygrały. Tym samym zajęły pierwsze miejsce w tabeli na zakończenie I rundy rozgrywek.

Również w sobotę, 11 lutego dziewczęta młodsze (rocznik 2005) wzięły udział w pierwszym turnieju ligowych rozgrywek. Piłkarki z Żor wysoko wygrały wszystkie spotkania, nie dając szans swoim rywalkom.