Kultura, rozrywka i edukacja

Reaktywacja na podium „Tanecznych Oskarów”

Dwa trzecie miejsca zdobyły formacje Reaktywacji Żory na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Oscary” w Kędzierzynie – Koźlu.

Podczas zawodów rozgrywanych 4 października na najniższym stopniu podium stanęła Mała Reaktywacja w kategorii show dance do 11 lat, za choreografię „Piraci”. Świetnie wypadła także grupa starsza Reaktywacji, która w tej samej kategorii tanecznej, w grupie wiekowej 12-15 lat, za układ „Wulkan” również zajęła 3 miejsce.

W ramach festiwalu dziewczyny z Reaktywacji wzięły udział w warsztatach tanecznych ze zwycięzcą VII edycji programu „You Can Dance”, Dominikiem Olechowskim.

Przypomnijmy, że instruktorem zespołu jest Ewa Rak, a choreografem Monika Floryszak.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0