Żorscy piłkarze od września bez punktu

2015-04-21, Autor: mkor, źródło: KS Żory
W meczu 20. kolejki KS Żory przegrał z LKS-em Łąka 0:3 (0:1). Pomimo niezłej gry, żorska drużyna wciąż nie przerwała fatalnej passy - od 14-stu spotkań nie zdobyła nawet punktu.

Błędy żorskiej drużyny zostały tego dnia bezlitośnie wykorzystane przez rywali. W 20. minucie Łąka wyszła na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Po przerwie piłkarze KS-u z impetem ruszyli do wyrównania. Oskrzydlali swoje akcje, ale nie przyniosło to zbyt wielu dogodnych sytuacji do zdobycia gola.

W ostatnich dziesięciu minutach gry zawodnicy KS-u zgubili koncentrację. Popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki co skończyło się drugą bramką dla gości. Przyjezdni skontrowali KS jeszcze przed końcem meczu i podwyższyli na 0:3. Mogli strzelić czwartego gola, ale Grzegorz Tide obronił "jedenastkę".

Żorzanie wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli ligi okręgowej mając na swoim koncie zaledwie 3 punkty.

KS ŻORY - LKS ŁĄKA 0:3 (0:1)
SKŁAD KS ŻORY: Tide G., Szymczak (55' Czerwiec), Pawłowski , Dyląg, Hein (80' Simlat), Kurpiński, Witak (75' Szczypek), Gruszczyński, Steleblak T., Kajzerek, Gajek (67' Pudełko)

REZERWOWI: Wincza, Czerwiec, Simlat, Szczypek, Pudełko
ŻÓŁTE KARTKI: Witak, Hein