Dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, ani się obejrzymy a już będę wakacje. Lato to nie dla wszystkich jednak czas odpoczynku. W tym okresie zwiększa się liczba ratowników pilnujących naszego bezpieczeństwa na basenach.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje, aby zbliżający się majowy długi weekend spędzić na sportowo.

2011-04-28 3159 Autor: Redakcja
KS Żory - Rekord Bielsko Biała 2:2
0

KS Żory: w meczu z Rekordem padł remis

W meczu ostatniej kolejki IV ligi piłki nożnej, zawodnikom żorskiego KS udało się przełamać złą passę porażek. Ciągle jednak czekamy na pierwszą wygraną w wiosennej rundzie.

2011-04-25 2620 Autor: Redakcja
Młodzieżowa drużyna BUKS Gepardy Żory zajęła 6 miejsce na turnieju PONY 2011 w Pradze
0

Młodzi baseballiści zagrali w Międzynarodowym Turnieju

Młodzieżowa, baseballowa drużyna BUKS ‘Gepardy’ Żory, dzięki wsparciu ze strony miejskiego magistratu uczestniczyła w X Międzynarodowym Turnieju SUMA Open – Protect Our Nation’s Youth League w Pradze. Dla naszych baseballistów był to debiut.

2011-04-22 2304 Autor: T.Z.
Drużyna żorskich Gepardów
0

Gepardy zremisowały na wyjeździe

Żorscy baseballiści w trzeciej kolejce Ekstraligi rozegrali na wyjeździe dwumecz z liderem tabeli KS Baseball Wrocław. Oba zespoły sprawiedliwie podzieliły się punktami.

2011-04-19 2009 Autor: Redakcja
Znamy mistrzów ŻALS 2010/2011
0

Finały ŻALS wygrała drużyna No Pain

W niedzielę poznaliśmy zwycięzców Żorskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Najlepszą drużyną sezonu 2010/2011 został zespół No Pain.

2011-04-18 3305 Autor: Redakcja
KS Żory - TS Podbeskidzie II Bielsko Biała 1:2
0

KS Żory : punkty wyjechały do Bielska

Sympatycy żorskiego, czwartoligowego klubu piłkarskiego znów musieli przełknąć gorycz porażki swojego zespołu. Tym razem KS Żory przegrało z TS Podbeskidzie II Bielsko Biała 1:2

2011-04-18 2218 Autor: Redakcja
Finał ŻALS w najbliższą niedzielę
0

W niedzielę dowiemy się kto zgarnie puchar ŻALS

W ubiegłym tygodniu odbyła się ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w rozgrywkach Żorskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w kategorii mężczyzn. Finały ligi rozegrane zostaną 17 kwietnia.

2011-04-15 2064 Autor: Redakcja
0

W tenisa najlepiej grają na os. Korfantego

Za nami I Mistrzostwa Dzielnic Miasta Żory w Tenisie Stołowym. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Gierlicki.

2011-04-14 2467 Autor: Redakcja
Eurobrokersi zajęli I miejsce
0

Poznaliśmy mistrza amatorskiej halówki

Za nami finał rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Najlepszą drużyną byli Eurobrokersi.

2011-04-14 1803 Autor: Redakcja