Piłkarze Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej rozegrali kolejną serię spotkań.

Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w 93 minucie

KS Żory: zremisowali w doliczonym czasie

Piłkarze z Żor stracili zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

2011-05-30 2126 Autor: Redakcja
0

Otwarte Dni Wrotkarstwa po raz pierwszy w Żorach

W ten weekend, po raz pierwszy w Żorach, odbędą się Otwarte Dni Wrotkarstwa. W ramach imprezy przewidziano wyścigi dla amatorów oraz Puchar Śląska we wrotkarstwie szybkim.

2011-05-30 1827 Autor: Redakcja
0

UKS „Salmo Żory” organizuje bezpłatny kurs nauki pływania

Od dnia 30 maja do końca roku szkolnego klub „Salmo Żory” organizuje bezpłatne lekcje nauki pływania.

2011-05-27 3073 Autor: Redakcja
Liga ROW: derby Rownia dla Iskry
0

Ósmą serię spotkań rozegrali piłkarze amatorskiej Ligi ROW w piłce nożnej.

2011-05-26 2205 Autor: Redakcja
Pływanie: cztery medale R. Sałbut
0

Roksana Sałbut z UKS-u Salmo Żory wywalczyła cztery medale podczas Mistrzostw Śląska w pływaniu zawodników jedenastoletnich.

2011-05-25 2546 Autor: Redakcja, źródło: salmozory.hekko.pl
RALP: zmiana lidera
0

Wiele ciekawych rzeczy działo się w VI kolejce ligi RALP.

2011-05-24 1868 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
KS Żory: stracili dwa gole w końcówce
0

W 27. kolejce IV ligi (grupa II śląska) KS Żory przegrał na własnym boisku z GTS-em Bojszowy 1:3.

2011-05-23 1992 Autor: Redakcja
W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu MOSiR przygotował szereg zajęć ruchowych dla osób w każdym wieku
0

Europejski Tydzień Sportu już trwa

Właśnie wystartowała jedna z największych masowych imprez sportowych w Polsce. W czasie Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich już po raz 17. odbędzie się Sportowy Turniej Miast i Gmin.

2011-05-23 1906 Autor: Redakcja
MKS SP-13 Żory
0

MKS: III miejsce w turnieju o Puchar Wielgusa

Reprezentanci Młodzieżowego Klubu Sportowego z SP-13 odnieśli kolejny sukces. W miniony piątek zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Polski dzieci do lat 11.

2011-05-22 2832 Autor: Redakcja