1

Za nami XIII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

W dniach 28-29 grudnia 2011 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Folwareckiej w Żorach odbył się „XIII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

2011-12-30 4968 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Zagraj rekreacyjnie w ping-ponga
0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania ze stołów do gry w tenisa w dniu 28 grudnia.

2011-12-27 1517 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Drużyna MKS Żory trampkarzy starszych r. 1997
0

Podsumowanie rundy jesiennej drużyn MKS Żory

W listopadzie zakończyły się rozgrywki piłki nożnej rundy jesiennej ŚLZPN Podokręgu Rybnik. W rozgrywkach o Mistrza Podokręgu Rybnik wzięło udział sześć drużyn Młodzieżowego Klubu Sportowego Żory. Poniżej przedstawiamy krótkie statystyki.

2011-12-22 3944 Autor: Redakcja, źródło: MKS Żory
0

Oficjalnie zakończono piąty sezon Ligi ROW

Liga ROW zakończyła sezon na spotkaniu przedstawicieli drużyn, sędziów, na którym zostały wręczone nagrody, puchary za sezon 2011

2011-12-22 1865 Autor: Tomasz Kowalczuk - Liga ROW
0

Hawajskie Koszule: najwyższa porażka w sezonie

Po raz drugi w tym sezonie żorscy koszykarze wracają z Wrocławia na tarczy. Po porażce ze Śląskiem podopieczni Łukasza Szymika musieli uznać wyższość WKK i ulegli wrocławianom różnicą 26 punktów.

2011-12-19 1945 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
Majlepiej swoich zawodników dopingowała Szkoła Podstawowa nr 5
0

SP nr 13 wygrywa Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Wczoraj w Hali Sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci klas VI i młodszych oraz konkurs na najlepiej dopingującą reprezentację szkolną. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto wraz z Policją oraz Szkolny Związek Sportowy w ramach projektu „Potrafię kibicować”.

2011-12-16 2742 Autor: Redakcja, źródło: MOSiR Żory
XVIII Mikołajkowy Turniej Przedszkolaków za nami
0

Przedszkole Nr 4 okazało się najlepsze w osiemnastej edycji Mikołajkowego Turnieju Przedszkolaków.

2011-12-15 1672 Autor: Redakcja, źródło: mosir.zory.pl
Szymon Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 9-10 lat
0

Udany występ zawodników Salmo Żory w Cieszynie

Siedmioro zawodników UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Żorscy zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali.

2011-12-14 3419 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory
od lewej: Kacper Danilkiewicz, Bartosz Cębrzyna, Dominik Chabrzyk
0

Dwa srebra żorskich karateków

Dwa srebrne medale wywalczyli żorscy karatecy na III Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w sobotę 10 grudnia w Jastrzębiu-Zdroju.

2011-12-13 4443 Autor: Tomasz Górecki - Shogun Żory
archwium
0

Hawajskie Koszule wysoko ogrywają faworytów

Niecały tydzień minął od pechowej i wstydliwej porażki z Piotrcovią, ale żorscy koszykarze już zdążyli wyciągnąć właściwe wnioski. W 12. kolejce drugoligowych zmagań Hawajskie Koszule Żory wysoko pokonały we własnej hali faworyzowaną Pogoń Prudnik 96:69.

2011-12-12 2161 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule