Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza do bezpłatnego skorzystania z gier rekreacyjnych w tenisie stołowym.

2012-12-27 3697 Autor: gs, źrodlo: MOSiR Żory
0

HLB: 22 bramki w meczu ZSRG Żory!

KWK Chwałowice pokonał OBI Jastrzębie Zdrój 4:1 i jako jedyny zespół w HLB nie doznał jeszcze goryczy porażki. Aż dwadzieścia dwie bramki padły w meczu pomiędzy drużynami ZSRG Żory a BP & TNT

2012-12-26 2365 Autor: Marcin Maguda - HLB
0

MOSiR zaprasza na Wigilijny Turniej Dzieci w Tenisie Stołowym

W dniach 28-29 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaplanował kolejną, XIV edycję Wigilijnego Turnieju Dzieci w Tenisie Stołowym. Impreza, ciesząca się dużym powodzeniem wśród sympatyków tenisa stołowego, na stałe wpisała się do kalendarza imprez organizowanych przez żorski MOSiR.

2012-12-20 1829 Autor: MOSiR Żory
0

Worek medali żorskich karateków

Siedem medali, w tym dwa złote, wywalczyli karatecy klubu Shogun Żory na IV Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który w sobotę 15 grudnia odbył się w jastrzębskiej hali Omega. W klasyfikacji medalowej żorski klub z siedmioma medalami wywalczył trzecie miejsce.

2012-12-17 2921 Autor: Shogun Żory
0

MUKS Sari Żory świętował 5-lecie działalności

11 grudnia w hali żorskiego MOSiR-u świętowano 5 lat działalności w obecnej formie Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Sari Żory.

2012-12-15 3068 Autor: gs, źródło: Sari Żory
0

HLB: pierwsza porażka ZSRG Żory

Nowym liderem VII edycji HLB została drużyna KWK Chwałowice, która w pierwszym pojedynku VI kolejki spotkań pokonała Słodycze Słod Hurt 5:4.

2012-12-14 2129 Autor: Marcin Maguda - HLB
0

Żorskie przedszkolaki w sportowych zmaganiach

Do kalendarza imprez organizowanych przez MOSiR Żory na stałe zapisał się Mikołajkowy Turniej Przedszkolaków, którego dziewiętnasta edycja odbyła się 10 grudnia w hali sportowej. Impreza zgromadziła 180 zawodników z dwunastu żorskich przedszkoli oraz liczną publiczność.

2012-12-12 1966 Autor: MOSiR Żory
0

Osiedle Korfantego najlepsze w tenisa stołowego

8 grudnia w Hali Sportowej przy ul. Folwareckiej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach we współpracy z KS Ogniwo Rogoźna zorganizowali II Mistrzostwa Dzielnic Miasta Żory w Tenisie Stołowym.

2012-12-11 2312 Autor: MOSiR Żory
0

Prezydent wręczył nagrody sportowe

7 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury prezydent, Waldemar Socha wręczył nagrody za osiągnięcia sportowe.

2012-12-11 3260 Autor: mk; źródło: UM Żory
0

Worek medali Remigiusza Kolawy na Mistrzostwach Śląska

Sześć medali w sześciu startach to osiągnięcie Remigiusza Kolawy na rozegranych w miniony weekend w Gliwicach Mistrzostwach Śląska Juniorów w pływaniu.