Amatorska siatkówka: weź udział w kolejnej edycji

Już niedługo ruszy sezon 2013/2014 Żorskiej Amatorskiej Ligi Siatkarskiej. Osobno zagrają panie, osobno panowie.

2013-09-13 1804 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
Puchar Polski - na tym dorobek Gepardów w tym sezonie niestety się zakończył
0

Gepardy Żory nie będą mistrzami Polski

Podwójnej korony nie bedzie. W decydującym meczu półfinałowym krajowych mistrzostw, Gepardy Żory przegrały po emocjonującej końcówce z Centaurami Warszawa 3:4.

2013-09-29 2220 Autor: mkor, źródło: facebook
Michał Siedlok rozegrał dobrą pierwszą połowę, ale i w niej nie ustrzegł się błędu
0

KS Żory: świetna passa skończona słabym meczem

KS Żory nie wygrał siódmego meczu z rzędu i niespodziewanie przegrał na własnym boisku z Zuchem Orzepowice 1-2. Było to najsłabsze spotkanie żorskiej drużyny w tym sezonie.

2013-09-29 2185 Autor: Mateusz Kornas
Zespół Jedności Rogoźna, który startował w rozgrywkach halowej piłki nożnej
0

Ostatni moment, żeby zapisać się do lig amatorskich

Tylko do niedzieli, 29 września, potrwają zapisy do amatorskich lig: tenisa stołowego, siatkówki i halowej piłki nożnej.

2013-09-28 1287 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Gepardy Żory o swoim sukcesie

Minął niespełna tydzień od zdobycia przez Gepardy Żory Pucharu Polski. Tymczasem dotarła do nas relacja z tamtego wydarzenia, widziana oczami jego uczestników.

2013-09-28 2150 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
0

KS Żory: podtrzymać piorunującą passę

W sobotę KS Żory zagra u siebie Zuchem Orzepowice. Jeśli nasz zespół wygra, będzie to już siódmy triumf z rzędu.

2013-09-27 1488 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

Liga ROW: znakomite występy żorzan

Rozgrywki amatorskiej Ligi ROW nabrały tempa po wakacyjnej przerwie. W świetnej dyspozycji są dwie żorskie drużyny, a jedna z nich zaczyna się nawet liczyć w walce o mistrzostwo I ligi.

2013-09-26 1608 Autor: mkor, źródło: Tomasz Kowalczuk
2

Puchar Polski dla żorskich Gepardów!

Zawodnicy Gepardów Żory nie dali najmniejszych szans rywalom i zwyciężyli w finałowym turnieju Pucharu Polski, rozegranym w miniony weekend na boiskach w Kutnie.

2013-09-25 2822 Autor: wk; źródło: Gepardy Żory
0

Pierwszy sukces Sari. Wygrywa w Jastrzębiu

Młode siatkarki MUKS Sari Żory pokazały, że przygotowania do nowego sezonu przebiegają pomyślnie. Podczas 3. edycji Turnieju Orlikvolleymania w Jastrzębiu-Zdroju, Sari zgarnęło dwa pierwsze miejsca.

2013-09-25 1885 Autor: mkor, źródło: MUKS Sari Żory
0

Sari Żory: kadetki i młodziczki rozpoczęły od zgrupowania

52 zawodniczki oraz 4 trenerów MUKS Sari Żory wzięło udział w letnim obozie przygotowawczym w Wiśle-Jaworniku.

2013-09-23 2996 Autor: mkor, źródlo: MUKS Sari Żory