0

Podnosi ciężary i spełnia własne marzenia

- Dla mnie to wielki zaszczyt reprezentować swój kraj i zrobię wszystko żeby dać z siebie wszystko - mówi Zofia Pychowska. 62-latka z Żor własnie została nominowaniu do mistrzostw Europy w wyciskaniu sztangi leżąc.

2014-08-30 2405 Autor: mkor
0

Baseball: uczniowie na szerokich wodach w wakacje

Zawodnicy Baseballowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Gepardy Żory nie próżnowali przez wakacje. Najmłodsi, w wieku 9-12 lat, reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Europy i Afryki w Kutnie. Z jakim skutkiem?

2014-08-28 3725 Autor: mkor, źródło: Gepary Żory
0

330 osób zagrało po raz czwarty dla Darka Budnioka

24 zespoły w 4 kategoriach wiekowych, a łącznie 330 zawodników. To liczby IV Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka.

2014-08-26 2670 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
W swoim biegu eliminacyjnym Swoboda była bezkonkurencyjna
0

Swoboda zaczarowała w Chinach

Ewa Swoboda zwyciężyła w eliminacjach biegu na 100m. Polka w swojej próbie przed finałem olimpijskim pobiegła rewelacyjnie. Z czasem 11.30 ustanowiła nowy rekord polski juniorek (U-20).

2014-08-23 3702 Autor: mkor
1

Ostatnie godziny Swobody przed olimpijskim startem

Ewa Swoboda przygotowuje się do swojego startu w II Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży. W chińskim Nankin, żorzanka trenuje nie tylko na bieżni, ale też na siłowni.

2014-08-20 2254 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
0

Grand Prix w siatkówce plażowej dobiegło końca

Najlepsi zawodnicy eliminacji Grand Prix Żory stoczyli bój podczas finałowego turnieju na obiektach MOSiR-u w Roju. Zwyciężyła para Formela-Piotrowicz.

2014-08-20 1657 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Turniej im. Darka Budnioka: MKS Żory 2003 zachwyca

Trwa IV turniej piłkarski im. Darka Budnioka. W zawodach rozgrywanych pod patronatem wojewody śląskiego zdążyła już zachwycić żorska drużyna.

2014-08-15 2896 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
0

Siatkówka plażowa zagości na jednym z osiedli

Jutro osiedle Korfantego w Żorach będzie areną sportowych zmagań. Rano zaplanowano tam turniej siatkówki plażowej.

2014-08-15 1762 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nieudana inauguracja KS Żory

Bez punktu wrócili z Katowic piłkarze KS Żory. Nasza drużyna poległa w starciu z UKS MK Górnik Katowice 0:1. Był to pierwszy mecz żorzan w tym sezonie ligi okręgowej.

2014-08-11 1962 Autor: mkor, źródło: KS Żory
2

Duży sukces nastolatka z Żor!

Kamil Śpiewok pokazał, że w jeździe na rowerze może wiele osiągnąć. Podczas wyścigu Mini Tour de Pologne, wśród 188 kolarzy, zawodnik szkół kolarskiej MOSiR Wibatech Fuji Żory zajął 3. miejsce. Zawody miały miejsce w Katowicach.

2014-08-10 2601 Autor: mkor, źródło: mat. pras.