Polski Związek Lekkiej Atletyki nominował Iwonę Krupę do walki o tytuł Najlepszej Trenerki 2014 roku. To prestiżowe wyróżnienie, które przyznaje Polski Komitet Olimpijski.

2014-12-31 3138 Autor: mkor
0

Integracja pod koszem

Integracja pod znakiem koszykówki. Na hali sportowej MOSiR w Żorach miał miejsce Integracyjny Turniej Koszykówki. Wzięły w nim udział reprezentacje 5-ciu żorskich szkół podstawowych.

2014-12-23 1867 Autor: mkor, źródło: mat.pras
0

Jakub Śliwka wicemistrzem Śląska!

Zawodnik UKS Salmo Żory, Jakub Śliwka został wicemistrzem Śląska 10-latków na dystansach: 100m stylem klasycznym i 50m stylem klasycznym. Oprócz niego w mistrzostwach Śląska w Radlinie startowali też inni pływacy z naszego miasta.

2014-12-22 3543 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Młodzi żorscy koszykarze deklasują!

Młodzicy młodsi Żorskiej Akademii Koszykówki zdemolowali przeciwnika. Pokonali przyjezdnych z Katowic 108:24. Dziś po raz ostatni w tym roku będzie można ich zobaczyć w akcji.

2014-12-18 1878 Autor: mkor, źródło: ŻAK
0

Jak radzą sobie młodzi zawodnicy MKS-u Żory na hali?

W połowie listopada zakończyły się rozgrywki mistrzowskie drużyn MKS Żory. Od grudnia rozpoczął się sezon na turnieje halowe, w których MKS Żory zanotował już pierwsze sukcesy.

2014-12-17 3019 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
0

Turniej tenisa stołowego: to ostatnia szansa!

Jeszcze tylko przez kilka dni będzie się można zgłaszać do XVI Wigilijnego Turnieju Dzieci w Tenisie Stołowym. Turniej będzie miał miejsce pod koniec roku. Udział jest darmowy.

2014-12-16 1455 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Orliki zimą. Kiedy otwarte?

Zimą boiska w naszym mieście zostaną do dyspozycji mieszkańców. Mowa o Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 i Orliku przy Zespole Szkół nr 8.

2014-12-11 4795 Autor: mkor, źródło: UM
Mistrzowie
0

Nasi pływacy zrobili furorę na mistrzostwach Śląska 13-latków

Zawodnicy Salmo Żory wygrali w łącznej klasyfikacji punktowej mistrzostw Śląska. Indywidualnie zwyciężył Szymon Jaworski, który został najlepszych zawodnikiem tych mistrzostw.

2014-12-10 2986 Autor: mkor, źródło: Salmo Żory
0

Na lodowisko? Sprawdź cennik i godziny otwarcia

W tygodniu do godz. 14:00 lodowisko jest zarezerwowane przez szkoły, a w soboty i niedziele czynne jest od godz. 9:00 do 21:00. Dorośli za 40 minut jazdy zapłacą 4zł. Są też bilety ulgowe. To najważniejsze informacje dotyczące lodowiska MOSiR-u przy ul. Folwareckiej.

2014-12-09 10598 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Młodzi z Żorskiej Akademii Koszykówki nie próżnują

Rocznik 2001 i młodsi Żorskiej Akademii Koszykówki wziął udział w turnieju MTB w Katowicach, gdzie zajął 5. miejsce.

2014-12-09 1676 Autor: mkor, źródło: ŻAK