0

Chcesz nauczyć się jeździć na łyżwach? MOSiR zaprasza na szkółkę

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na łyżwiarską szkółkę, prowadzoną pod okiem profesjonalnych, wykwalifikowanych trenerów.

2015-12-31 2593 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Żorzanka Monika Kubryń zdobyła brąz Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin, które odbywały się w Katowicach
0

Zawodniczka klubu Shogun Żory z brązem Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

Żorzanka Monika Kobryń, zawodniczka Klubu Karate Kyokushin "Shogun Żory", zdobyła III miejsce, a co za tym idzie brązowy medal, Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin.

2015-12-30 1905 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Zawodnicy UKS Salmo Żory przywieźli mnóstwo medali z VI Międzynarodowego Mitingu Pływackiego
0

UKS Salmo Żory z wieloma medalami na VI Międzynarodowym Mitingu Pływackim

Uczniowie Gimnazjum nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 17 w Żorach, a zarazem pływacy klubu UKS Salmo Żory, po raz kolejny zdobywają wiele medali. Tym razem łupem żorzan padły trofea VI Międzynarodowego Mitingu Pływackiego.

2015-12-28 2147 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Młodzi zawodnicy MKS-u Żory z rocznika 2004 wygrali turniej Zawoja Silver Cup 2015
0

Drużyna MKS Żory z rocznika 2004 wygrywa turniej Zawoja Silver Cup 2015

12-13 grudnia zespół MKS-u Żory z rocznika 2004 wziął udział w turnieju Zawoja Silver Cup 2015 i spośród ośmiu drużyn okazał się najlepszy.

2015-12-26 3133 Autor: ps, źródło: MKS Żory
16 grudnia w żorskiej hali odbyło się spotkanie wigilijne społeczności klubu ''Sari Żory''
0

Wigilijne spotkanie drużyny Sari Żory

16 grudnia (środa) w żorskiej hali odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne całej społeczności klubu "Sari Żory".

2015-12-24 1571 Autor: ps, źródło: Sari Żory
Zawodnicy żorskiego stowarzyszenia ''SOZO Żory'' ambitnie walczą o najwyższe trofea w sztukach walki
0

Mistrzostwo Europy w K1 zdobyte przez zawodnika żorskiego SOZO

Znakomity występ na Mistrzostwach Europy w K1 odnotowało stowarzyszenie SOZO Żory, którego jeden z zawodników zdobył tytuł mistrzowski.

2015-12-23 2830 Autor: ps, źródło: mat. prasowe / SOZO Żory
29 grudnia w żorskiej hali można będzie bezpłatnie zagrać w tenisa stołowego
0

Poświąteczny Dzień Otwarty Tenisa Stołowego

29 grudnia w żorskiej hali można będzie bezpłatnie skorzystać ze stołów do tenisa stołowego.

2015-12-23 2487 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Drużyny chłopców ''Sari Żory'' zdobyły podwójne podium na turnieju mini-siatkówki w Rybniku
0

Podwójne podium chłopców z Sari Żory w rybnickim turnieju mini-siatkówki

10 grudnia w Rybniku odbył się turniej mini-siatkówki chłopców klas piątych. W turnieju wzięły udział 23 drużyny, w tym dwa zespoły Szkoły Podstawowej nr 3 "Sari Żory".

2015-12-22 1751 Autor: ps, źródło: Sari Żory
Do 22 grudnia potrwają zapisy na XVII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.
0

XVII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

29 oraz 30 grudnia w żorskiej hali odbędzie się Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.

2015-12-22 2086 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Drużyna KOS Koniczynka Żory zwyciężyła XVIII Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych w Rybniku
0

Żorska „Koniczynka” na Regionalnym Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych

2 grudnia w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku odbył się XVIII Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło udział 8 zespołów.

2015-12-21 2185 Autor: ps, źródło: KOS Koniczynka