9 kwietnia odbędą się Zawody Strzelectwa Westernowego
0

Już wkrótce zawody strzeleckie w Miasteczku Westernowym Twinpigs

9 kwietnia w Miasteczku Westernowym Twinpigs odbędą się Zawody Strzelectwa Westernowego "Kowboju do dzieła" 2016.

2016-03-31 1954 Autor: ps, źródło: Twinpigs
W V Memoriale Czesława Fojcika wzięło udział aż 29 drużyn z całego Śląska. Zebrano ponad 7 tysięcy złotych.
0

Za nami V Memoriał Czesława Fojcika. Zagrało aż 29 drużyn

W niedzielę 20 marca w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach został rozegrany Otwarty Turniej Siatkówki Mężczyzn - "V Memoriał Czesława Fojcika". Celem Turnieju było uhonorowanie tego wybitnego siatkarza i trenera.

2016-03-30 1852 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
LKS Baranowice po zeszłotygodniowym zwycięstwie w derbach Żor przegrał sobotni mecz ligowy
0

Porażka żorskich klubów w sobotnich spotkaniach A klasy

MKS Żory, Jedność Rogoźna oraz LKS Baranowice przegrały sobotnie mecze ligowe 20. kolejki piłkarskiej A klasy. Drużyna z Rogoźnej została rozbita.

2016-03-28 1792 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Poprzednie edycje Żorskiego Biegu Ogniowego cieszyły się dużą popularnością i okazały się organizacyjnym sukcesem
0

Zapisy na IV Żorski Bieg Ogniowy wyczerpane. Limit uczestników został osiągnięty

Wyczerpane zostały zapisy na majowy IV Żorski Bieg Ogniowy. Lista uczestników została zamknięta.

2016-03-27 2558 Autor: ps, źródło: organizator
MTS Żory przegrał we własnej hali ważne ligowe spotkanie przeciwko drużynie MTS Kwidzyn
0

MTS Żory przegrywa ważny mecz ligowy

Szczypiornistki żorskiego MTS-u przegrały niezwykle ważny mecz ligowy z sąsiadem z tabeli - zespołem MTS Kwidzyn.

2016-03-25 2085 Autor: ps, źródło: MTS Żory
Zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki odebrali gratulacje z rąk Prezydenta Miasta Waldemara Sochy
0

Prezydent pogratulował młodym zawodnikom Żorskiej Akademii Koszykówki

Młodzi sportowcy z naszego miasta odnoszą coraz większe sukcesy. W ostatnim czasie doskonałe wyniki osiągnęli m.in. zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki, w związku z czym nastoletni koszykarze odwiedzili Urząd Miasta Żory, gdzie spotkali się Prezydentem Miasta i odebrali gratulacje.

2016-03-24 1928 Autor: ps, źródło: UM Żory
Młode zawodniczki żorskiego MTS-u z rocznika 2004 wzięły udział w Mistrzostwach Śląska
0

MTS Żory: dziewczęta młodsze z rocznika 2004 zagrały w Mistrzostwach Śląska

W sobotę 19 marca dwa zespoły dziewcząt młodszych rocznika 2004 klubu MTS Żory walczyły w finałach Mistrzostw Śląska. Jedna z drużyn otarła się o podium.

2016-03-23 2198 Autor: ps, źródło: MTS Żory
Dziewczęta, które w nowym roku szkolnym będą uczęszczać do IV klasy, mogą skorzystać z oferty naboru do klasy siatkarskiej
0

Lubisz siatkówkę? Skorzystaj z naboru do jednej z żorskich klas siatkarskich

MUKS Sari Żory, wspólnie z Gimnazjum nr 2, Szkołą Podstawową Mistrzostwa Sportowego nr 15 oraz Szkołą Podstawową nr 3, zaprasza uczennice i uczniów klas szóstych oraz trzecich do skorzystania z oferty kształcenia i szkolenia siatkarskiego w klasach sportowych oraz klasach mistrzostwa sportowego w nowym roku szkolnym 2016/17.

2016-03-22 3029 Autor: ps, źródło: Sari Żory / G2 / SP3 / SP15
Ludowy Klub Sportowy Baranowice wygrał żorskie derby z MKS-em Żory 1:0. Jedyną bramkę strzelił Piotr Tomecki
0

I kolejka rundy wiosennej piłkarskiej A klasy za nami. Żorskie derby dla Baranowic

19 i 20 marca żorskie kluby rozegrały I kolejkę rundy wiosennej piłkarskiej A klasy. Z derbów Żor zwycięsko wyszli piłkarze LKS-u Baranowice.

2016-03-21 1970 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Ilona Koper, zawodniczka żorskiego Octagonu, zdobyła na zawodach w Luboniu złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski
0

Dwa tytuły mistrzowskie zdobyli zawodnicy żorskiego Octagonu na Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu

Żorska drużyna Octagonu wzięła udział w dwudniowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Luboniu. Zawodnicy przywieźli trzy medale, w tym dwa tytuły mistrzowskie!

2016-03-20 3149 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory