Plakat promujący Akcję Lato 2016
0

Ruszyła Akcja Lato 2016. Co zaplanował żorski MOSiR?

Przed nami wszystkimi wakacje, co oznacza urlopy i wyjazdy. Dwa najbliższe miesiące to też czas na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zgodnie z tradycją ducha letniej aktywności fizycznej rozpoczyna się Akcję Lato 2016 z żorskim MOSiR-em! W programie turnieje, imprezy sportowe, festyny, szkółki, warsztaty, wycieczki i wiele innych.

2016-06-30 3345 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Zakończyły się zajęcia ''Szkółki jazdy na rolkach'', organizowane przez MOSiR Żory
1

Zakończyły się zajęcia w ramach „Szkółki jazdy na rolkach”

20 czerwca zakończył się organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach cykl dwunastu spotkań w ramach „Szkółki jazdy na rolkach”.

2016-06-28 2158 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Dwaj zawodnicy MKS-u Żory zostali powołani do Letniej Akademii Młodych Orłów
1

Dwaj zawodnicy MKS-u Żory w Letniej Akademii Młodych Orłów

Młodzi zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego Żory zostali powołani do Letniej Akademii Młodych Orłów, która odbędzie się już w lipcu.

2016-06-27 3527 Autor: ps, źródło: MKS Żory
UKS Salmo Żory zdobył łącznie na Mistrzostwach Śląska aż 40 medali i wiele tytułów mistrzowskich
0

40 medali pływaków UKS Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

Za klubem z Żor kolejne udane mistrzostwa. Tym razem pływacy UKS-u Salmo na Mistrzostwach Śląska zdobyli łącznie aż 40 medali.

2016-06-26 2349 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Ewa Swoboda wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Bydgoszczy
0

Nie mogło być inaczej. Mistrzostwo Polski Seniorów dla Ewy Swobody!

Ewa Swoboda udowodniła, że jest najlepszą sprinterką w Polsce zdobywając wczoraj złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

2016-06-25 5752 Autor: ps, źródło: mat. pras. / PZLA
Żorska Akademia Koszykówki zdobyła Mistrzostwo Polski U-14
0

Żorska Akademia Koszykówki Mistrzem Polski!

Zawodnicy ŻAK Żory w miniony weekend zdobyli w Białymstoku Mistrzostwo Polski w kategorii MU-14. Do finałów w Białymstoku zawodnicy ŻAK przystępowali w roli jednego z głównych faworytów do medalu.

2016-06-24 4455 Autor: ps, źródło: ŻAK
Uczniowie drugich klas szkół podstawowych wzięli udział w miniolimpiadzie
0

SP-13 zwyciężyła żorską miniolimpiadę dla szkół podstawowych

W Szkole Podstawowej nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach odbyła się kolejna już edycja miniolimpiady pod hasłem

2016-06-23 2162 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Biedronka Team zwyciężyła w rozgrywkach Business Champions League 2016
0

Za nami Wielki Finał rozgrywek Business Champions League

W Wodzisławiu Śląskim odbyło się prawdziwe „święto piłkarskie” amatorów piłki nożnej - Wielki Finał DECATHLON Business Champions League. Na świetnie przygotowanej trawiastej murawie i w świetle jupiterów uczestnicy turnieju rozegrali trzy finałowe turnieje. Jak zwykle emocji nie brakowało, a bój sportowy toczył się zacięcie we wszystkich fazach finałowych.

2016-06-22 2120 Autor: ps, źródło: Business Champions League
Nowa mapa Żorskiego Biegu Ulicznego
0

Ruszyły zapisy na bieg główny IX Żorskiego Biegu Ulicznego

Ruszyły zapisy na część główną Żorskiego Biegu Ulicznego, który w tym roku odbędzie się już po raz dziewiąty.

2016-06-22 2036 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
W turnieju karate kyokushin o Pucharu Prezydenta Miasta Sosnowiec żorscy karatecy wywalczyli osiem medali
0

Żorscy karatecy zdobyli osiem medali w ostatnich przed wakacjami zawodach

W ostatnim przed wakacjami turnieju karate kyokushin żorscy karatecy z klubu Shogun Żory wywalczyli osiem medali.

2016-06-21 1879 Autor: ps, źródło: Shogun Żory