Zapisz się na górską wędrówkę!
0

MOSiR organizuje wycieczkę w Beskidy, która odbędzie się 15 lipca. Ilość miejsc ograniczona!

2017-06-30 2127 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
Wakacyjna zumba i fitness dla wszystkich
0

Kolejna sportowa atrakcja na wakacje przygotowana przez MOSiR. Wszystkich chętnych zapraszamy na zumbę i fitness.

2017-06-29 1990 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
Zaszczytne powołanie młodej żorzanki
0

Zawodniczka MUKS Sari Żory Dominika Pierzchała została powołana na obóz kadry Turnieju Nadziei Olimpijskich. Młodziutka żorzanka od poniedziałku trenuje w Wiśle.

2017-06-28 4585 Autor: gs, źródło: MUKS Sari Żory
Ewa Swoboda ze srebrem DME!
0

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w drużynowych mistrzostwach Europy rozgrywanych w Lille. Swoją cegiełkę do sukcesu biało – czerwonych dołożyła Ewa Swoboda.

2017-06-26 4368 Autor: gs
Darmowe warsztaty w SkatePark-u
0

Czas rozpocząć Akcję Lato 2017! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Skateboard School zapraszają wszystkich chętnych na darmowe warsztaty.

2017-06-24 2245 Autor: gs
Weź udział w Żorskim Zlocie Rowerowym „Poznajemy historię miasta Żory”. Już w niedzielę
0

25 czerwca odbędzie się Żorski Zlot Rowerowy. Na imprezę zaprasza Klub Turystyki Kolarskiej PTTK „WANDRUS” Żory.

2017-06-23 3119 Autor: wk
Młodzicy UKS SALMO z sukcesami
0

Dobry występ żorskich pływaków. Zawodnicy UKS SALMO wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13-letnich w Bochni.

2017-06-22 2428 Autor: gs, źródło: UKS SALMO Żory
Emilia Colik i Konrad Formela wygrali turniej mikstów II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej
0

Aż 26 par przystąpiło do turnieju eliminacyjnego mikstów „II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej”, który odbył się w niedzielę (18.06) na boiskach Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego w Żorach-Roju.

2017-06-20 2133 Autor: wk
Żorscy karatecy przywieźli medale na wakacje
0

W sobotę, 17 czerwca w Limanowej odbył się największy w Polsce i jeden z największych w Europie – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „One World One Kyokushin”, który zgromadził przeszło 500 zawodników z 56 klubów z Polski, Austrii, Białorusi, Czech, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Rosji.

2017-06-19 2093 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
Trampkarze MKS-u Żory obronili Mistrzostwo Śląska!
0

W sezonie 2016/2017 drużyna MKS Żory rocznik 2003 obroniła, zdobyty rok wcześniej, tytuł Mistrzów Śląska.

2017-06-18 2823 Autor: wk; źródło: mat. prasowe