Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory
0

25 lutego w Hali Sportowej w Żorach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory w ramach obchodów Urodzin Miasta.

2018-02-28 2957 Autor: PS, źródło: MOSiR Żory
MTS górą w rywalizacji z AZS AWF Warszawa
0

W sobotnie popołudnie piłkarki ręczne po zaciętym spotkaniu pokonały rywalki z Warszawy. AZS AWF przegrał we własnej hali z MTS-em Żory 33:36.

2018-02-25 1842 Autor: PS
Dziewczyny z 6 klasy w najlepszej 16 Turnieju Kinder +Sport
0

Następny sukces odniosły zawodniczki MUKS SARI Żory. Tym razem z jak najlepszej strony pokazały się siatkarki 6 klasy.

2018-02-23 2892 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Młodzicy
0

Młodzicy "Czwórki" podbili Ostrawę

10 lutego najmłodsi lekkoatleci „Czwórki” promowali miasto Żory na międzynarodowych zawodach Kids Athletics, które odbyły się w Ostrawie.

2018-02-20 2223 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
IV miejsce MTS-u na Turnieju ligi polsko-czesko-słowackiej
0

Przez cały weekend w Hali sportowej przy ul. Folwareckiej odbywał się Turniej ligi polsko-czesko-słowackiej. Triumfatorkami zawodów zostały dziewczyny reprezentującę drużynę Sokola Poruba. MTS Żory uplasował się na IV miejscu.

2018-02-19 1381 Autor: PS, źródło: mtszory.pl
Martyna Ziebura wicemistrzynią Polski
0

Zawodniczka UKS Czwórka Żory – Martyna Ziebura zdobyła srebrny medal w biegu na 200m na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły 9-11 lutego w Toruniu.

2018-02-17 3550 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
MTS Żory w walce o piąte miejsce
0

W sobotnie popołudnie do emocji związanych z rozgrywkami I ligi kobiet w piłce ręcznej wracają zawodniczki MTS-u Żory, które zmierzą się z drużyną UKS Varsovia Warszawa.

2018-02-15 2131 Autor: PS
MUKS Sari Żory wraca na parkiet
0

Już w najbliższy piątek do Żor zawita IV liga siatkówki kobiet. Występujący w tych rozgrywkach MUKS Sari Żory podejmie we własnej hali drużynę UKS Centrum POSiR Pszczyna.

2018-02-14 3967 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Česko-Slovensko-Polska Liga piłki ręcznej w Żorach
0

W ten weekend do Żor zawitają rozgrywki Česko-Slovensko-Polska Liga piłki ręcznej dziewcząt. Młode szczypiornistki będzie można podziwiać przez cały weekend w Hali sportowej przy ul.Folwareckiej.

2018-02-13 1891 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Walentynki na lodowisku w rytmie disco
0

Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie czasu w walentynki, z pomocą przychodzi Ci lodowisko w Zorach. Razem ze swoją drugą połową możecie poślizgać się w rytmie disco.

2018-02-12 1602 Autor: PS, źródło: MOSiR Żory