zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2019-10-08 21:14:43

  A tak apropo zanieczyzczania srodowisaka to ludzie spokojnie. Niszcie dalej a któregoś dnia matka ziemia się wkurzy i powie dość i przyjdzie po swoje i jak uderzy w nas to zamiecie wszystko i będzie na nowo porządek i natura będzie rządzić. I wyjdą szczęśliwi z jądra ziemi.

 • ~agel 2019-10-08 21:14:31

  Przez przypadek byłam widzem protestu na rynku. Nie rozumiem jednej sprawy. Pisze się tutaj, że tematem przewodnim była firma Nifco. Ja natomiast odniosłam wrażenie, że głównym problemem była ew. budowa spalarni śmieci w Kleszczowie, wnioskowane zmiany mpzp. No chyba, że akurat załapałam się na taki moment tematyczny podczas całego protestu.

 • ~ 2019-10-08 21:03:19

  oj tam oj tam. W urzędzie miejskim wszyscy spokojni weseli i szczęśliwi :-D
  A u Ciebie jak??

 • ~Arteks 2019-10-08 20:48:36

  @kordula - a najbardziej mi się podoba jak się wkurzają w Urzędzie Miejskim :PPP

 • ~ 2019-10-08 20:36:31

  Weź człowieku się czymś zajmij w życiu znajdź jakieś hobbby nie wiem idź na ryby, na rower albo coś a nie tylko piszesz te wkurzające komentarze i nerwujesz internautów..

 • ~Arteks 2019-10-08 20:15:44

  @kordula - a nie pisałem, że chcesz rozmywać temat i próbować koncentrować się wokół komentatorów? Nie dziwi mnie to bo sprawa śmierdzi. Nifco w skali Śląska to firma zupełnie nieznana i nie mająca wpływu na rynek pracy czy gospodarkę. W Żorach to firma flagowa. Jak to jest możliwe, że w miarę nowa firma w XXI wieku okazuje się być zakładem uciążliwym dla mieszkańców?! Nigdy nie ufałem tym inwestorom zza siedmiu mórz. Pewnie ich ktoś wygonił z Korei Południowej bo tam mieszkańcy od dawna nie dają sobie szkodzić.

 • ~ 2019-10-08 19:20:23

  KTO TO TAKI TEN ARTEKS
  KIM JEST JASNY PIERON
  Ludzie ujawnijcie się!! Pokażcie światu KIM jesteście!!

 • ~Arteks 2019-10-08 19:03:22

  @gestskoczka - a potrafisz wyjaśnić w inny sposób te zawirowania finansowe między spółkami, a miastem jak nie jako próbę upychania miejskiego zadłużenia? RIO to widzi i ostrzega. Myślę, że zarówno ty jak i ja czekamy na dane Kosa które zapewne wkrótce ujawni o zadłużeniu miasta i spółek na koniec 2019 roku. :)

 • ~Arteks 2019-10-08 18:56:50

  @jasnypieron - ale jaki mój hejt dziwolągu? Przecież to ty napisałeś typowy dla jakiegoś pustogłowca hejt: "zapyziałym i zapijaczonym, zawszawionym Rybnikiem". A ja w żadnym miejscu nie toleruję patologii. Co do starszych ludzi to ja starszym ludziom chciałbym dać mieszkania w ogrzewanych centralnym lokalach albo miejsca w domach opieki. A ty chciałbyś aby oni męczyli się dalej z piecami, wynoszeniem popiołów i wdychali te węglowe świństwo. Czyli ty jesteś nieludzki skoro nie chcesz działań wspierających starszych ludzi i niwelujących smog. @adalbert - Kordula to taki kolejny już opłacany troll którego zadaniem jest rozmywanie dyskusji. Najlepsze jest to, że jego działania podtrzymują dyskusję i zarazem zwiększają czytelność. Moim zdaniem więcej Żorzan dowie się coś o jakimś problemie jak artykuł ma dużo opinii. Tak więc niechcąco trolle robią coś pozytywnego. A już naprawdę przezabawne było kwestionowanie ilości osób na proteście przez Kordulę. Jak na Żory to był duży tłum. Np. gdyby tyle ludzi chciało jednocześnie odwiedzić Muzeum Ognia - to byłby szok. Takiego tłumu CPŻ nie uświadczyło nawet w dniu otwarcia... Żorzanie słusznie uznali, że obiekt nie jest wart odwiedzin.

 • ~Adalbert 2019-10-08 17:08:20

  Wracając do protestu, to jak czytam:
  - Szkoda, że państwo nie powiedzieli, w jakiej sprawie jest pikieta. Wtedy pojawiłyby się tu osoby, które byłyby przygotowane i pokazały odpowiednie dokumenty. Chyba państwo nie sądzicie, że wszystkie decyzje przygotowuje osobiście prezydent. Tymi sprawami zajmują się urzędnicy, stosowne wydziały, a odpowiednie decyzje są podpisywane z upoważnieniem prezydenta – mówił Waldemar Socha, który na koniec stwierdził, że „ta firma przygotowuje rozwiązania, które są najbardziej zaawansowane technologicznie i współpracuje z magistratem”.
  to niestety, ale jestem pewny, że nic się nie zmieni.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 570