zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~drocer 2019-10-13 20:17:16

  Panie ~Bronisławie Pruchnicki... "Na swoim profilu FB umieściłem dzisiaj obszerną analizę opinii toksykologicznej, o której mówiono podczas ww. protestu." Na swoim profilu w FB proszę umieszczać opinie z prywatnych wycieczek, prywatnych spotkań rodzinnych, udanych zakupów, wizyt u fryzjera... O ile się nie mylę FB nie jest oficjalną stroną Urzędu Miasta Żory. Jest Pańską prywatną stroną. Pan jest Głównym Specjalistą - Pełnomocnikiem Prezydenta ds. Infrastruktury i... co najważniejsze, jest Pan urzędnikiem samorządowym. I analizy dotyczące całego miasta i okolic proszę umieszczać na stronie urzędowej. http://www.zory.pl/, może być w bip.

 • ~ 2019-10-13 17:34:05

  Angel
  Nie chciej poznać mych światopoglądów :-) Bo to naprawdę jest bardzo poryte co ja myślę o świecie :-)

 • ~agel 2019-10-13 17:26:11

  @kordula a boisz się czegoś, że taka agresja na Kościół?

 • ~ 2019-10-13 17:03:26

  Angel dziś wybory.
  Jak myślisz dalej twoja ulubiona partia Faszystów i obronców polskiego kościoła oraz toruńskiej mafii dalej bedzię rządzić naszym krajem?

 • ~agel 2019-10-13 16:38:47

  arteks zgłosiłam do moderacji wypowiedz jasnegopierona. Oczywiście on tego nie pamięta gdy Cię osobiście obrażał (wpis z 08.10 o kartonach). Oczywiście bardzo szybko zapomniał o swojej wypowiedzi, aczkolwiek jego brak pamięci mnie nie zaskakuje. Idzie w parze z hatingiem co jest prawnie zabronione. Tudzież art 212 kk.

 • ~ 2019-10-13 09:23:03

  Arteks masz jakieś inne zajęcie oprócz hejtowania w necie innych samorządów no i chodzenia do Media Mark po nowe klawiatury, które rozwalasz na pisanie tych głupich komentarzy?

 • ~ 2019-10-13 09:21:09

  Arteks dostałeś już nagrodę od ministra cyfryzacji za największą ilość komentarzy oddanych w sieci?? :-D

 • ~haXen 2019-10-13 02:08:54

  Eheh. Skoro redakcja usunęła moj poprzedni komentarz, to wstawię go w delikatnie zmienionej formie. Śmieszek arteks i jego opinie (na Rybnik.com.pl) doceniają rdzenni mieszkańcy stosunkiem 20/100 (20+ kontra 100-). Nawet u siebie synek se nie radzi.

 • ~ 2019-10-12 19:59:07

  Pewno no już jadę już pedzę.
  W wyporach samorządowych w 2022 roku wystawiam kandydaturę heitera Arteksa na Prezydenta Żor!! On jako jedyny wie jak gospodarować pięniedzmi miasta i wie jakie są potrzebne inwestycje!! Jego program wyborczy spowoduje że pozostali kandydaci nie będą mieli żadnych szans!!! Gwarantuję wam że będzie najlepszym gospodarzem naszego małego zaniedbanego miasta!! On poprawi jego wizerunek jaki mu zepsuło muzeum OGNIA I CENTRUM PRZESIADKOWE NAPRZECIWKO CMENTARZA!! Arteks MÓJ KANDYDAT!

 • ~Arteks 2019-10-12 19:44:07

  @kordula - Żory nie sprzedają parków pod inwestycje bo nie mają parków. Jeden mały park w centrum to świadectwo braku świadomości potrzeb wypoczynkowych mieszkańców. Wasza pozwala na potęgę budować między blokami markety - a parków nie tworzy. Latem można było przeczytać komentarze waszych mieszkańców którzy pisali, że na osiedlach ludzie nie mają się gdzie schować przed upałami. Ani parków, ani porządnego kąpieliska w 60 tys. mieście! W Rybniku parki, skwery, lasy, bulwary, multum ścieżek dla biegaczy i rowerzystów to coś co jest jednym z pozytywnych symboli miasta, sprzedaż dawnego zieleńca było czymś kontrowersyjnym ale nie zmienia w żaden sposób tej opinii. Zresztą inwestor posadził tam kilkadziesiąt drzew. Donice? My stawiamy na nowoczesny dizajn, wy stawiacie na małomiasteczkowy kicz w postaci jakichś dziecięcych figurek. Znawcy i osoby z poczuciem estetyki sami uznają kto ma lepszy gust. Wiślanka to przyuliczny market, kolejny gwóźdź do trumny waszego centrum. Ona nie jest konkurencją dla rybnickich galerii bo to inna klasa obiektów. Jeśli ktoś chce posmakować miasta i miejskich galerii i tak przyjedzie do nas. :)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 575