zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Marcin Weideman 2019-12-22 21:39:06

  Bardzo ciekawy tekst ...konkluzja również interesująca

 • ~pielgrzym78 2019-12-22 21:00:50

  ~Arteks. Co do rozrzutności to sam zarzuciłbym ją władzom jeśli zdecydowały by się na budowę nowej siedziby a gotowy biurowiec stałby pusty.Urząd nie znajduje się w jakiejś ruderze ,a mnie osobiście prosta bryła urzędu w niczym nie przeszkadza szczególnie że przy załatwianiu spraw ważniejsza dla mnie jest jakość obsługi a nie wygląd budynku .Przeciwieństwem tego o czym piszę jest ZUS w Rybniku na Jankowickiej budynek reprezentacyjny na pokaz a załatwienie sprawy tragedia.Jeśli chodzi o fanaberie prezydenta to co do muzeum ognia w pełni się zgadzam .W twin pigs ruch w sezonie jest spory. A remont dworca był potrzebny tylko z nazwą" centrum przesiadkowe" ktoś popłynął.

 • ~Arteks 2019-12-22 20:29:22

  @haXen - odnośnie "angel". Wspaniała twoja literówka na moją korzyść. Tak... mam do was anielską cierpliwość. ;)

 • ~Arteks 2019-12-22 20:28:29

  @M5 - świadomie używam tylko zrozumiałych słów i sformułowań. Dlaczego oczerniasz mnie, że obrażam mieszkańców Żor? To nie oni przecież podejmowali decyzję o tym aby tak ważną instytucję jak Urząd Miasta (w Żorach to podobno największy pracodawca lub przynajmniej do niedawna tak było), umieścić w tak nieciekawej byle jakiej bryle. Natomiast chciałbym aby każdy kogo zainteresował temat aby poklikał po różnych miastach. Nie kojarzę żadnego w naszym województwie które miałoby UM w obiekcie tak niskich lotach jak Żory. @Arkadiusz - dziękuję za merytoryczną wypowiedź. Stawiałem na coś w stylu hotelu robotniczego. Dlaczego miałbym wypominać rozrzutność przy budowie potrzebnego obiektu? Przez wiele lat zwracałem uwagę na ruiny przy Rybnickiej, ruiny dworcowe, dworek w Baranowicach w ruinie, ruiny po dawnej Kopalni ZMP. Być może właśnie dzięki moim wpisom, radni i mieszkańcy się trochę obudzili i zaczęli wymagać zmian polityki władz miasta. Bo wcześniej prezydent realizował tylko fanaberie. Za deficytowe Miasteczko Westernowe, bezsensowne Centrum Przesiadkowe czy Muzeum Ognia już dawno mógłby być w centrum miasta jakiś reprezentacyjny Urząd Miasta czy nawet kilka innych.

 • ~Arkadiusz Woźnica 2019-12-22 15:15:59

  ~Arteks A urząd ma wyglądać czy być użyteczny ? Wytłumacz mi po co budować nowy budynek skoro jeden który wymagania praktyczne spełnia stoi pusty? Żeby takie osobniki jak Ty mogły oskarżać urzędników o niegospodarność? I właśnie z tego powodu w 1984 r urząd przeniósł część referatów do budynku po KBO ROW. Jak to się mówi" wilk syty i owca cała" urząd rozwiązał problem z zaczynającym doskwierać brakiem miejsca w budynku przy rynku a i kasy nie trzeba było za wiele wydać gdyż nowa siedziba od początku była biurowcem.

 • ~haXen 2019-12-22 02:05:53

  angel = arteks

 • ~agel 2019-12-22 01:22:44

  Dlaczego szkoła podstawowa na osiedlu Księcia Władysława (największe osiedle w Żorach) jest potraktowana po macoszemu, najbrzydsza elewacja, wręcz przeohydna, a na peryferiach miasta luksusowe przebudowy, rozbudowy??? Nie rozumiem polityki miasta..

 • ~agel 2019-12-22 01:07:01

  Ciekawe czy to ING kuleje w Żorach, czy dostali wypowiedzenie z budynku UM... A może jeszcze coś innego?

  Ciekawostka dla osób podejmujących temat hejtowania - https://www.polskawliczbach.pl/miasta_w_polsce_z_najwieksza_liczba_zgonow_spowodowanych_nowotrowami
  Proszę o opinie...

 • ~m5 2019-12-21 22:34:23

  @Arteks- nie używaj słów, których nie rozumiesz.

  Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”) – określenie osoby, która publikuje w Internecie (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób.
  Tego rodzaju wrogie wypowiedzi mogą być postrzegane jako akty cyberprzemocy i nękania psychicznego (stalking); może w nich występować mowa nienawiści.

  Przeczytaj kilka swoich, dowolnych komentarzy na tym portalu (ale i nie tylko tu) i porównaj z tą definicją. Kim jesteś Arteksik?
  Ja się z Ciebie tylko nabijam np. - pod tym artykułem parafrazując Twoją wypowiedź. Twoje komentarze często można porównać do szkolnych przezwisk - jesteś głupi=pustka masowa albo jesteś brzydki=bieda architektoniczna. Krytykuj władze - moja zgoda. Na obrażanie mieszkańców i Miasta Żory ukształtowanego przez historię - nie ma mojej zgody.

  Apel do redakcji o usuwanie komentarzy użytkownika Arteks za chamskie określenia kierowane pod adresem mieszkańców i samego Miasta Żor.

 • ~pikaczu 2019-12-21 20:49:29

  Arteks jak jestes takim biegłym ekspertem w sprawach żorskich to sam poszukaj co bylo w budynku, a nie pisz bredni bo komentujesz a nie masz pojęcia i mijasz się z prawdą. W biedronkach zarabia się więcej niż w żorskich montowniach, co ty gadasz nie pracowałeś w tzw. twoich montowniach (oczywiście we wspaniałym Rybniku ich nie ma hahaha) to nie wiesz. 3650 to brutto to sobie policz ile na ręke, u was pracy pod dostatkiem to ciekawe , nie przeprowadzałeś badań na skale makro czy mikro społeczną no więc, nie mówie już o socjologii miasta,czy seroko przeprowadzanych badaniach socjologicznych. Tak jak kiedyś komentowałeś że największym pracodawcą w Żorach jest urząd miasta, albo że u was nie ma pracowników z Ukrainy co najwyżej w budowlance buuuuhhhaaaaa albo że kobiety z klasą robią zakupy w galeriach, nie mówiąc juz o tym że prawdziwe centra logistyczne maja bocznice kolejowe, można lać ze śmiechu. Tak jak ci kiedyś pisałem trochę więcej pokory zrozumienia patrzenia na świat z dystansem i samokrytyki dla własnej osoby. Bo na razie to kiepsko wygląda.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy w Centrum Przesiadkowym jest bezpiecznie?
Oddanych głosów: 188