zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jasnypieron 2019-10-12 10:58:57

  drocer faktycznie cię nie zdenerwowałem? Więc po co te inwektywy? Z czystego serca? Z racji bycia kiedyś dziennikarzem/współpracownikiem???
  Po prostu pokazałeś się ze swej "najlepszej" strony....ale przed napisaniem kolejnych.....po prostu nie stój przed lustrem

 • ~jedrek 2019-10-12 10:14:05

  @piszczel
  Złoża pod lasami na północ są, ale już Kulczyk miał na nie chrapkę (spółka Śląski Węgiel, wchodząca w skład grupy kapitałowej Kulczyk Investments.)
  Obecnie Spółka Silesian Coal, gdzie prezesem jest Jerzy Markowski dostała koncesję na rozpoznanie złoża w rejonie Orzesza.
  " Nie mamy zamiaru kupować kopalni Krupiński, ani eksploatować jej złoża – podkreśla Jerzy Markowski. – Jedynie na podstawie umowy handlowej chcemy użytkować część infrastruktury kopalni Krupiński, która nie będzie potrzebna samej kopalni."
  "mówi dla portalu wnp.pl Jerzy Markowski, prezes firmy Silesian Coal, były wiceminister gospodarki.
  Jak przedstawia się realizacja projektu budowy nowej kopalni w Orzeszu?
  - W Orzeszu rozpoczęły się wiercenia - zgodnie z koncesją ministra środowiska na dodatkowe badania złoża. Zakończenie wierceń, wraz z kompletną dokumentacją geologiczną, przewidziane jest na listopad bieżącego roku. Następnie spółka wystąpi o koncesję na eksploatację złoża. "

 • ~Bishu 2019-10-11 20:57:13

  Dla odmiany, dla szansy jakoby nie była głosuję na Konfederację. Ważne że wejdą do sejmu, potem się okaże ;)

 • ~drocer 2019-10-11 20:29:19

  @jasnypieron, zapomniałem napisać, że powyższe to do Ciebie. Tego lepszego sortu.

 • ~drocer 2019-10-11 20:20:52

  "....i arteksowe ... Jak mu się tu tak nie podoba, to nie(ch) wyjedzie tam skąd tu przybyła jego familia z całym dobytkiem w jednym kartonie i jednej walizce".
  Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakim głąbem jesteś, żeby coś takiego napisać. Mam nadzieję, że nikt Ciebie wyganiać nie będzie. Lekko wpisujesz się w politykę tych 'lepszych 'z 'pierwszego sortu'. Ogarnij się. Ja też tak przybyłem. I taki śmieć jak Ty nie jest w stanie mnie obrazić. Mnie obrazić może tylko człowiek inteligentny.

 • ~jasnypieron 2019-10-11 19:23:09

  arteks i znów mi przypisujesz słowa, których nie napisałem, bo ja napisałem tak:"nie palą byle czym"....komentarza żadnego już nie będzie...ot tak po prostu i jak to mawiała moja śp. Starka(Babcia): " synek to ty musisz być mądrzejszy i to ty ustąp".....ustępuję zatem

 • ~piszczel 2019-10-11 17:17:04

  Czy ktoś wie ile w Krupińskim pracowało górników? Było z kilka tysięcy? Jeśli tak to te 170 nowych miejsc pracy to nawet nie 10%. Dlaczego zamknięto te kopalnię? Złoża podobno ciągnęły się pod lasami na północ. Można było nikomu nie szkodzący wydobyć cały węgiel i dopiero potem zamknąć ten zakład.

 • ~azan3 2019-10-11 13:34:06

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Geronimo 2019-10-11 10:55:46

  Kordula mam do ciebie serdeczną, gorącą prośbę. Sprawdzaj jak piszesz, bo profanujesz język polski w każdym swoim wpisie. O treści nie wspomnę.

 • ~haXen 2019-10-11 10:50:23

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 574