zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2019-10-13 09:21:09

  Arteks dostałeś już nagrodę od ministra cyfryzacji za największą ilość komentarzy oddanych w sieci?? :-D

 • ~haXen 2019-10-13 02:08:54

  Eheh. Skoro redakcja usunęła moj poprzedni komentarz, to wstawię go w delikatnie zmienionej formie. Śmieszek arteks i jego opinie (na Rybnik.com.pl) doceniają rdzenni mieszkańcy stosunkiem 20/100 (20+ kontra 100-). Nawet u siebie synek se nie radzi.

 • ~ 2019-10-12 19:59:07

  Pewno no już jadę już pedzę.
  W wyporach samorządowych w 2022 roku wystawiam kandydaturę heitera Arteksa na Prezydenta Żor!! On jako jedyny wie jak gospodarować pięniedzmi miasta i wie jakie są potrzebne inwestycje!! Jego program wyborczy spowoduje że pozostali kandydaci nie będą mieli żadnych szans!!! Gwarantuję wam że będzie najlepszym gospodarzem naszego małego zaniedbanego miasta!! On poprawi jego wizerunek jaki mu zepsuło muzeum OGNIA I CENTRUM PRZESIADKOWE NAPRZECIWKO CMENTARZA!! Arteks MÓJ KANDYDAT!

 • ~Arteks 2019-10-12 19:44:07

  @kordula - Żory nie sprzedają parków pod inwestycje bo nie mają parków. Jeden mały park w centrum to świadectwo braku świadomości potrzeb wypoczynkowych mieszkańców. Wasza pozwala na potęgę budować między blokami markety - a parków nie tworzy. Latem można było przeczytać komentarze waszych mieszkańców którzy pisali, że na osiedlach ludzie nie mają się gdzie schować przed upałami. Ani parków, ani porządnego kąpieliska w 60 tys. mieście! W Rybniku parki, skwery, lasy, bulwary, multum ścieżek dla biegaczy i rowerzystów to coś co jest jednym z pozytywnych symboli miasta, sprzedaż dawnego zieleńca było czymś kontrowersyjnym ale nie zmienia w żaden sposób tej opinii. Zresztą inwestor posadził tam kilkadziesiąt drzew. Donice? My stawiamy na nowoczesny dizajn, wy stawiacie na małomiasteczkowy kicz w postaci jakichś dziecięcych figurek. Znawcy i osoby z poczuciem estetyki sami uznają kto ma lepszy gust. Wiślanka to przyuliczny market, kolejny gwóźdź do trumny waszego centrum. Ona nie jest konkurencją dla rybnickich galerii bo to inna klasa obiektów. Jeśli ktoś chce posmakować miasta i miejskich galerii i tak przyjedzie do nas. :)

 • ~Arteks 2019-10-12 19:28:08

  @drocer - widzę, że masz poglądy proekologiczne tak jak ja. Pewnie niektórzy cię za to nie będą lubić ale nie zrażaj się. Dzięki też za połajanie hejtera. @kordula - nie, ja nie piszę o rybnickich inwestycjach, ja pisałem na temat zgodny z artykułem - czyli o żorskich inwestycjach, które jak się okazuje, mimo, że były lokalizowane w ostatnich "unijnych" czasach są uciążliwe dla mieszkańców. W Rybniku nigdy w żadnych tematach ani władze, ani media, ani mieszkańcy nie chowają głowy w piasek jak jest jakiś problem. U nas władze miasta zapłaciły za system dokładnych czujników airly w kilkunastu miejscach miasta. U was jest tylko jeden taki czujnik. Władze Żor boją się pokazać jaki jest stan powietrza w Rowniu, Roju czy Kleszczowie, a jest taki sam jak w podmiejskich dzielnicach Rybnika. W Żorach RIO musi np. upominać władze miasta odnośnie finansów - u nas nie musi bo władze miasta nie chowają długów po jakichś spółkach. Nikt nie pobije żadnego miasta w Polsce zbędnymi inwestycjami typu: Muzeum Ognia czy centrum przesiadkowe przy cmentarzu zamiast przy dworcu kolejowym albo budową bloku na... odwiercie górniczym. Bo Żory to stan umysłu...

 • ~ 2019-10-12 15:08:29

  Arteks
  Piszesz o Żorskich skandalach, a ile już było skandali na temat szpitala przy ul.Gliwickiej, gdzie za murami dzieją si straszne i dziwne rzeczy? Pacjenci są faszerowani psychotropami i przypinani do łóżek na kilka dni. Wiesz na temat tego psychiatryka to już była nie jedna afera i wyszedł nie jeden reportaż w polskich mediach.
  Piszesz o żorskich zbędnych inwestycjach a Rybnik jakie ma:
  - oszpecające i niebezpieczne donice przy ulicy Kościuszki zupełnie zbędna i nikomu nie potrzebna inwestycja. Policzyć ile tego tam jest i jaka była cena jednego takiego badziewia, a miast tego szło by tam postawić parkingi.
  -Piętrowy parking z którego nikt nie korzysta i po miesiącu od otwarcia nadawał się do remontu
  -dziwaczne figury na waszych rondach np.: człowiek bez głowy czy następne ryby potwory ( które teraz zostały zastąpione na szczęście czymś innym) z czego śmiało się całe województwo.
  -tunel pod dworcem na Paruszowcu.

  Piszesz o Żorskich fabrykach gdzie ludzie zarabiają grosze, a co jest w dzielnicy Kłokocin? Fabryka, gdzie ludzie za grosze naprawiają stare lokomotywy. To ci nie przeszkadza.

  Żory nie sprzedają parków i miejsc zielonych inwestorom, które je wycinają i budują zbędne objekty, tak jak to było w Rybniku mam na myśli tzw. kwartał Domus.

  A odnośnie zadłużenia to porozmawiamy jak zostanie wybudowana droga Racibórz- Pszczyna.
  Jedyna rzecz jaką mieszkańcy Żor zazdroszczą Rybnikowi to dwie galerie handlowe blisko rynku. Ale za niedługo to się zmieni jak wybudują galerię wiślanka i w tedy Rybnik upadnie. OT CO! KONIEC TO TYLE CO MAM DO POWIEDZENIA!

 • ~jasnypieron 2019-10-12 10:58:57

  drocer faktycznie cię nie zdenerwowałem? Więc po co te inwektywy? Z czystego serca? Z racji bycia kiedyś dziennikarzem/współpracownikiem???
  Po prostu pokazałeś się ze swej "najlepszej" strony....ale przed napisaniem kolejnych.....po prostu nie stój przed lustrem

 • ~jedrek 2019-10-12 10:14:05

  @piszczel
  Złoża pod lasami na północ są, ale już Kulczyk miał na nie chrapkę (spółka Śląski Węgiel, wchodząca w skład grupy kapitałowej Kulczyk Investments.)
  Obecnie Spółka Silesian Coal, gdzie prezesem jest Jerzy Markowski dostała koncesję na rozpoznanie złoża w rejonie Orzesza.
  " Nie mamy zamiaru kupować kopalni Krupiński, ani eksploatować jej złoża – podkreśla Jerzy Markowski. – Jedynie na podstawie umowy handlowej chcemy użytkować część infrastruktury kopalni Krupiński, która nie będzie potrzebna samej kopalni."
  "mówi dla portalu wnp.pl Jerzy Markowski, prezes firmy Silesian Coal, były wiceminister gospodarki.
  Jak przedstawia się realizacja projektu budowy nowej kopalni w Orzeszu?
  - W Orzeszu rozpoczęły się wiercenia - zgodnie z koncesją ministra środowiska na dodatkowe badania złoża. Zakończenie wierceń, wraz z kompletną dokumentacją geologiczną, przewidziane jest na listopad bieżącego roku. Następnie spółka wystąpi o koncesję na eksploatację złoża. "

 • ~Bishu 2019-10-11 20:57:13

  Dla odmiany, dla szansy jakoby nie była głosuję na Konfederację. Ważne że wejdą do sejmu, potem się okaże ;)

 • ~drocer 2019-10-11 20:29:19

  @jasnypieron, zapomniałem napisać, że powyższe to do Ciebie. Tego lepszego sortu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 608