zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Piotr Koziolko 2022-07-05 20:27:53

  na nich trzeba uważać oni piją i jeżdżą

 • ~jasnypieron 2022-07-03 10:57:02

  Być może "trzeba" komuś dać zarobić??? A poza tym kto bogatym "włodarzom" zabroni???

 • ~Afti 2022-07-01 17:46:23

  A czemu nie na MOSiRze gdzie jest tam stadion

 • ~Afti 2022-07-01 17:42:03

  Przecież Waldemar Socha sam powiedział 2017 roku jak się paliło wysypisko w rudziczce że to nic nie szkodzi że wszystko jest w porządku a w mieście nie szło oddychać nawet w domach.

 • ~Afti 2022-07-01 17:40:40

  Ryzyko większe niż zarażenie się śmiertelą chorobą jaką był covid 19, która zabiła tysiące ludzi w Żorach albo i miliony. Kolejna propaganda kolejny straszak

 • ~zbyzsek54 2022-06-30 14:27:49

  was to już chyba do reszty pogięło niszczyć zieleń i wszystko zalać betonem? dawniej rynek był chlubą miasta obecny to plac betonowy i jeszcze wam mało,propnuję wyciąć wszystko co zielone zalać asfaltem i betonem może wtedy będziecie zadowoleni,dość tego barbarzyństwa władze miasta do natychmiastowej wymiany!!!

 • ~Topek Karol 2022-06-30 11:39:59

  Warto dodać, że ul. Wygoda jest niebezpieczna dla pieszych ponieważ w czasie rozpoczęcia lub zakończenia pracy w tamtejszych fabrykach ruch jest ogromny, kierowcy tirów i osobówek parkują NA CHODNIKACH wzdłuż drogi, przystankach autobusowych czy po prostu na drodze (blokując jeden pas ruchu). Każdy się spieszy i lekceważy ograniczenia prędkości. A ogromna liczba pracowników wylewa się wręcz z fabryk..

 • ~piszczel 2022-06-30 10:45:30

  Aby dotrzeć do jakichś oaz zieleni rowerzysta z żorskich osiedli musi przebić się przez bardzo niebezpieczne drogi i miejsca. Jeśli się odważy - ryzykuje, jeśli się nie odważy, zostaje mu tylko spacer po zabetonowanym placu przed blokiem lub jazda w kółko...

 • ~Jan Humorek 2022-06-30 08:42:01

  czerwiec, lipiec, sierpień to nawet nie jest sezon grzewczy!

  cała ta walka ze spalinami, kopciuchami w naszym mieście to oszustwo. Narażanie mieszkańców na koszty i wyrzeczenia.

  prawdziwe zagrożenia są tutaj:

  żorskie strefy ekonomiczne, gdzie audyty dopuszczalnych norm kończą się na łapówkach.
  masowa wycinka drzew (na szczejkowickiej wycięto ponad 50% drzewostanu!!)
  tworzenie betonozy w centrum miasta (pato deweloperka, remonty miejskiej infrastruktury, markety z ich parkingami)

  czyli główne źródła biznesowego sukcesu naszego burmistrza.

  Ocknijcie się mieszkańcy i obalcie wreszcie tę klikę która to zrobiła!!

 • ~Jan Humorek 2022-06-30 08:33:42

  "Wszystkie projekty zostały opracowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami."

  szkoda tylko że niezgodnie z logiką.

  city park żory powstały za parkiem - betonoza
  przed parkiem powstaje - betonoza


  mieszkańcy tego miasta już dawno powinni mieć w******e w burmistrza Sochę, który przy każdej inwestycji nie myśli o dobru mieszkańców, tylko o bieznesowych korzyściach (najczęściej własnych).

  Małe, spokojne miasto z cudownymi mieszkańcami zmienia się w jakiś śmieszny zlepek niczym nieskrępowanej, developerskiej betonozy i przeinwestowanych inwestycji turystycznych, doprawionych setką marketów i trujących okolicę stref ekonomicznych. Oczywiście wszystko na kredyt, taki to gospodarz.

  To jest chore, na co my mu pozwalamy.

  Ludzie chcą tanich (naturalnych!) rozwiązań architektonicznych i przestrzennych, mniej ingerencji wielkich firm w nasze spokojne życie, a więcej szans na rozwój małych, lokalnych biznesów!

  mam nadzieję że mieszkańcy w demokratyczny sposób pozbędą się tego tyrana.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 523