zamknij

Wiadomości

W sobotę darmowy wstęp do Twinpigs na finał Fiesty NGO. Wydrukuj specjalny voucher

2015-06-17, Autor: wk
Żorskie organizacje pozarządowe oraz Miasteczko Westernowe Twinpigs zapraszają wszystkich mieszkańców Żor w najbliższą sobotę, 20 czerwca na finał Fiesty NGO, czyli Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej i Organizacji Pozarządowych.

Reklama

Finał tegorocznej Fiesty NGO odbędzie się w Miasteczku Westernowym Twinpigs. Start imprezy o godzinie 12:00, a zakończenie o świcie, wraz z końcem Nocy Świętojańskiej na terenach wokół Śmieszka.

W programie finału Fiesty NGO miedzy innymi: strzał w samo południe, bieg na orientację, pokaz pierwszej pomocy, pokaz strażacki, rodeo, pokaz sztuk walki, napad na bank z udziałem małych judoków z Klubu Sportowego Octagon Team Żory, ustanowienie rekordu Polski w tańcu liniowym country, pokazy taneczne, gry i zabawy dla dzieci, wystawa malarstwa, loteria fantowa i wiele innych atrakcji.

> Fiesta NGO startuje 10 czerwca i potrwa aż 11 dni. W programie wiele atrakcji!

Aby za darmo wejść do Miasteczka Westernowego, należy wydrukować dostępny poniżej voucher. Uprawnia on do uczestnictwa każdego mieszkańca Żor i całych rodzin we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez organizacje pozarządowe. Nie dotyczy to stałych atrakcji Twinpigs.


Zobacz też: > Fotogaleria: Targi Wolontariatu w Żorach
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~gestskoczka 2015-06-17
  20:11:26

  10 1

  Czy nie prościej i zrozumialej można było napisać „darmowy wstęp” zamiast „voucher”? Staram się czytać ze zrozumieniem, jak czegoś nie rozumiem od razu, to próbuję korzystać z dostępnych kompendiów. Nie znam angielskiego, a bardzo często się spotykam z tym że z różnych stron jesteśmy atakowani angielszczyzną, często przez ludzi szpanujących, a niedokładnie znających ten trudny – przynajmniej dla mnie – język. Co ja mam wydrukować, by wejść?, voucher. Co to jest voucher, czytam w Wikipedii: [cyt] Voucher (ang. talon, wym. wauczer) – czek podróżny, dokument kredytowy umożliwiający realizację świadczeń zamówionych przez biuro podróży u zagranicznego kontrahenta. Wymienione na voucherze świadczenia są przez klienta zapłacone i powinny być wydane w ilości i jakości zaznaczonej na voucherze. [/cyt] Szanowna Redakcjo, piszesz do ludzi, pisz tak, by cię zrozumieli.

 • ~pioter77 2015-06-20
  15:16:54

  1 1

  Facet, jak Ty marasisz..... czytam ten Twój stek bzdurnych pretensji i....... raz, po raz parskam śmiechem kiwając głową z politowaniem. Nawet Ty pewnie doskonale wiesz, co to oznacza słowo Voucher, bo jest już od dawien dawna powszechne w języku polskim używane w kontekście bonu, czy biletu, tudzież kwitu podróżnego, jak to "błyskotliwie" wydedukowałeś po mozolnych poszukiwaniach w czeluściach bogactw Cioci Wikipedii... ale mentalność wiecznego i pewnie złego na samego siebie stetryczałego mruka każe Ci pisać pretensje pod byle pretekstem.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 398