zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Rej 2019-04-02 13:08:14

  Nie dość że pijak i awanturnik to jeszcze damski bokser wstyd!!!

 • ~jasnypieron 2019-04-02 09:35:59

  gestskoczka...czyli ty leżysz połamany, poobijany w szpitalu (lub na cmentarzu) i dalej uważasz, że to nie bandyci wyrządzili zło...to pytam cię kto???
  " kodeks karny nie posługuje się nigdzie terminem "bandyta", a wolność prasy pozwala dziennikarzom pisać co chcą. Z tego względu Sąd w orzeczeniu nie nazwie skazanego bandytą...."

 • ~gestskoczka 2019-04-02 09:08:42

  Nie zrozumiałeś @jasnypieron tego co napisałem i zarzucasz mi indolencje. W prawie polskim (i nie tylko polskim) nie można kogoś publicznie nazwać mordercą, złodziejem bez prawomocnego wyroku sądu.

  Ja nie mam zamiaru bronić tych, co działają na szkodę innych. Zgadzam się z Tobą że reakcja na skargi mieszkańców powinna być szybsza i skuteczniejsza zarówno w UM jak i w prokuraturze.

  @aponeo, to co piszesz o bezradności skarbówki w stosunku do tych, co stać ich na dobrych – płatnych najmimordów, lub na wynajęcie płatnych zbirów, a bezwzględności skarbówki w stosunku do przeciętnego mieszkańca, to niestety gangrena tocząca społeczeństwo nie tylko w Polsce.

 • ~jasnypieron 2019-04-02 08:21:27

  gestskoczka czyli jak ci bandyci oklepią twarz, skopią resztę ciała, to dalej nie można ich nazywać bandytami? No brawo...
  a to że siedzą teraz wcale nie oznacza, że trzeba było czekać do momentu...aż będę siedzieć (i wtedy są zwolnieni od naprawy zła), no chyba, ze o to właśnie chodziło?

 • ~Arteks 2019-04-01 18:36:14

  Dzisiaj w TVN mówili, że okoliczni mieszkańcy mają już z powodu tego różnego rodzaju dolegliwości łącznie z drgawkami. Więc toksyczność tego składowiska musi być ogromna. Natomiast więzienie dla sprawców w tym momencie może być dla nich wybawieniem. Nie muszą martwić się tymi chemikaliami - inni za nich się tym zajmą.

 • ~aponeo 2019-04-01 17:06:09

  @gestskoczka
  "Konta i majątki" powiadasz...
  1. https://www.facebook.com/tuzory/videos/267536097509173/ Czas na suwaku od " -28:30 " do "-27:30"
  2. https://www.dlugi.info/dlugi-nip/6510002343
  Najdziwniejsze, że Skarbówka nie może wyegzekwować od "właściciela terenu" zapłaty kary. Jakby firma zwykłego Kowalskiego zalegała z zapłatą np VATu to by go zlicytowali żeby to odzyskać... Tak coś myślę, że za tą utylizację zapłacimy wszyscy z naszych kieszeni...

 • ~gestskoczka 2019-04-01 16:09:13

  @jasnypieron, ci „bandyci” jak ich określasz nie mogą zutylizować tych substancji bo siedzą. Piszę „bandyci” w cudzysłowie, bo przed osądzeniem tak nie można ich nazywać. Mam nadzieję, że konta i majątki tych dwóch panów są również zaaresztowane. Taka utylizacja sporo kosztuje, myślę, że ich konta i majątki wystarczą tak, by nie trzeba było dokładać z pieniędzy publicznych.

  Nikomu nie życzę więzienia, ale za świadome narażanie zdrowia i życia mieszkańców Żor i Rudziczki kara powinna być wysoka, by inni mocno się zastanowili zanim się zdecydują na takie skur…

  Może by tak, przy okazji rozliczania za utylizację zabrać czołg (po cenie złomu) na stare miejsce wrócić nie może, ale z pewnością znalazłoby się godne miejsce.

 • ~jasnypieron 2019-04-01 13:55:37

  "Prokuratura zobowiązała władze miasta Żory do zutylizowania substancji znajdujących się na terenie składowiska..." czy ktoś mi wyjaśni czemu to władze zostały zobowiązane, a nie ci bandyci??

 • ~kotlett 2019-04-01 13:04:25

  Byłem świadkiem. Faceta dogonił i powalił starszy Pan (przy "wjeździe" do dawnego parkingu podziemnego przy biedronce na kościuszki), prawdopodobnie przechodzień. Dopiero potem dobiegł policjant. Brawa dla tego Pana za odwagę!

 • ~Ajamamtowd 2019-04-01 08:33:18

  Podziwiam ludzi którzy tracą swój czas na dyskusje w komentarzach, które nic nie wniosą. Zajmijcie się czymś bardziej pożytecznym, bo wszyscy którzy racjonalnie myślą wiedzą, że to jedno wielkie gówno.

  Żory wielka metropolia, zadłużana przez bandę nieudaczników w urzędzie z wielce czccigodnym Prezydentem, który afer związanych z CBŚ miał nie mało.

  W Żorach nie ma przyszłości - chyba, że perspektywa pracy na fabryce za 2100 brutto to szczyt marzeń mieszkańców.

  Sugeruję wyprowadzkę wszystkim młodym ludziom do większych miast, gdzie perspektywa na życie jest znacznie lepsza :).

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy popierasz strajk nauczycieli?
Oddanych głosów: 2094