zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jasnypieron 2021-10-25 10:21:33

  Brawo, brawo, brawo!!! Faktycznie o.......DWA odbiory w skali roku więcej. Idąc dalej w czasie 5-letniej kadencji byłoby ich już DZIESIĘĆ.
  Tak na przyszłość, to proszę jednak o precyzyjniejsze wypowiedzi, bo nie bełkocze pan w swoim urzędniczym środowisku, ale jednak czytają to normalni, myślący ludzie. Byłaby pełniejsza informacja o tych "super zmianach" nie byłoby mojego komentarza. Pańska wcześniejsza interpretacja jasno pokazuje, że: 4:2 i 1x2, to dla urzędnika jednak NIE to samo

 • ~Adrian Lubszczyk 2021-10-25 10:08:34

  Szanowny Panie @jasnypieron - proszę to sobie przeliczyć w skali roku. Odbiorów będzie więcej. Nieznacznie, ale jednak więcej.

 • ~Afti 2021-10-24 10:15:49

  Strata pieniędzy, ale to jak wszystko w dzisiejszym świecie, marketingowo napędzane szczepienie brak dostępu do normalnej opieki medycznej. Po prostu jest to jedna zwykła tresura ludzi nic więcej I do tamtych czasów to już by nigdy nie wrócimy jeden to pasuje innym przeszkadza ale wszystkich to dzieli.

 • ~jasnypieron 2021-10-24 08:06:08

  panie kierowniku cytując pańskie słowa:" Obecnie odpady te zbierane są 2 razy w miesiącu, zaś od nowego roku zbierane będą 1 raz na 2 tygodnie, co przełoży się na częstszą ich zbiórkę."...pytam: kto pana nauczył tego urzędniczego bełkotu? O prostym rachunku na palcach JEDNEJ RĘKI w tej sytuacji trzeba chyba zapomnieć....to niestety przerasta wielu urzędników nawet na "kierowniczych" stanowiskach. Tak propozycja: jeśli ma pan dzieci, to proszę ich zapytać o te wysoce skomplikowane obliczenia

 • ~piszczel 2021-10-23 21:13:16

  Tam nigdy nie było bezpiecznie i nigdy się po zmroku rozsądny człowiek nie zapuszczał. Może Rynek jest pusty ale przynajmniej bezpieczny nawet w środku nocy.

 • ~izi 2021-10-23 16:52:29

  3 lata temu było 11zł podniesiono o ponad 30% do 15zł, teraz podwyżka o 45% do 25zł., j
  czyli podwyżka jakieś 120%!!!! w ciągu 4-ch lat
  jak widać magistrat rozumie gdzie teraz można zrobić najlepsze pieniądze, czy będą jakieś protesty ludności???

  może w końcu wymienimy tych skostniałych urzędników, prezydenta i spółkę, wybory się zbliżają... bo oni sami nie odejdą bo co mogliby robić w prawdziwej gospodarce ???

  następne pytanie - jaka firma będzie to obsługiwała i jakie ma związki z ludźmi z magistratu?

  przy okazji - jakie konsekwencje ponieśli ludzie odpowiedzialni za pożar śmieciowiska w Żorach? i kto zapłacił za szkody?

 • ~kompan 2021-10-23 13:18:10

  Mam pytanie do Policji??
  Czy Polsce, a raczej w Żorach legalnie można ćpać, handlować prochami?? Bo z tego co widzę to wszyscy wiedzą, kto, gdzie i czym handluje tylko Policja w Żorach nie wie...

 • ~BigPoppa 2021-10-23 00:44:12

  ~Afti masz rację, w prawdzie dalej trzymam się tego że na osiedlu dzieje się już od 2017, ale odkąd powstały nowe bloki wszystko się nasiliło i teraz naprawdę to osiedle to slams…

 • ~agel 2021-10-22 20:58:43

  Niestety ale to prawda, że pijalnie alkoholu "przy alei gwiazd" powinny być zamknięte, skoro ludzie się skarżą... i to masowo.
  Przyciągają rozpity, przeklinający element, który siedzi w tych swoich zagródkach, dzieci przechodzą tamtędy i słuchają.
  To jest demoralizaja.
  Co do młodzieży w parku - mają prawo tam siedzieć, jaką mają alternatywę? Za niedługo pewnie pójdą do Mc Dolandsa, bo podobno na os. Pawlikowskiego budują Mc-a (przy alei)
  Jest tam jakikolwiek montoring w okolicy w stronę parku czy alei? To są grosze w porównaniu do kosztów społecznych i jazd policji.

 • ~Alan Klinger 2021-10-22 20:44:46

  Problemy na Pawliku to sprawa ostatnich lat, poniekąd nakłada się to na okres wybudowania nowych bloków ale w blokach z wielkiej płyty widać dużą rotację zamieszkania. Jest kilka miejsc w których można czuć się mniej bezpiecznie i jest tu wspomniana alaje gwiazd i rejon wieżowców oraz hali targowej i ławeczek przed świetlicą horyzont. Ponadto wspomniany handel tym czy owym sprowadza osoby z miast ościennych co widać po samochodach, nawet taksówkarze wiedzą o co chodzi ponieważ podjeżdżają w pewne miejsce i czekają na delikwentów. Te patrole policji są sporadyczne niestety a w godzinach wieczornych w zasadzie niezauważalne

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jaką choinkę kupiliście w tym roku?Oddanych głosów: 102