zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Mag 2019-11-19 10:00:46

  ~izi - po 5 tyś od osoby? Moja 4 osobowa rodzina musiałaby nie jeść przez rok, żeby odłożyć taką sumkę

 • ~izi 2019-11-18 15:25:08

  mieszkańcy, dorzućmy się włodarzom bo już nie mają jak pożyczek wziąć, wszystkie źródełka wysychają - po 5 tysięcy od osoby proponuję, żeby trochę spłacić kredytów i trochę im dać na nowe zakupy

 • ~jasnypieron 2019-11-18 12:55:04

  szanse są niewielkie po prawie trzech tygodniach, ale podobno jest tam monitoring na budynkach( o ile działa...) więc można skorzystać

 • ~Arteks 2019-11-17 17:44:35

  Chowanie zadłużenia po spółkach to mógłby być hitowy pomysł 10 lat temu. Dzisiaj takie zachowanie świadczy albo o strachu władz Żor przed swoimi mieszkańcami albo ich naiwności, że "może nikt się nie dowie". A przecież przez takie upomnienia RIO i artykuł na publicznym portalu wstyd powinien być większy. I nie chodzi o 100 tys. zł ale... 120 MILIONÓW!

 • ~gestskoczka 2019-11-17 15:58:50

  Mniej zamieszania byłoby, gdyby JP II, odcinek pomiędzy rondem na Bajerówce a AZE był remontowany w dwóch etapach. Najpierw jedna jezdnia remontowana a druga przejezdna w obu kierunkach, a potem druga. Na skrzyżowaniu JP II ze Spółdzielczą powinny być dwa przejście dla pieszych. Patrząc od Bajerówki jedno przed skrzyżowaniem, na końcu zatoki autobusowej a skrzyżowaniem, natomiast drugie, drugie za skrzyżowaniem.

  Przy skrzyżowaniu JP II z Towarową powinno też być przejście dla pieszych na wysokości przystanku w kierunku Jastrzębia. Po drugiej stronie jest wyłożony kostką placyk tak, jak by tam miały się zatrzymywać autobusy jadące w kierunku centrum. Ale tak chyba nie powinno być, by autobus zatrzymywał się na przystanku, stojąc na przejściu dla pieszych. Miejsce jest by przystanek przesunąć trochę za skrzyżowanie, a pomiędzy przystankiem a skrzyżowaniem zrobić przejście dla pieszych.

  Przy okazji remontu, można by chyba zrobić oświetlenie jezdni od skrzyżowania ze Spółdzielczą aż za bazę HLS.

 • ~Kamil Grzeszczak 2019-11-15 21:46:54

  Jakoś mnie to nie dziwi...

 • ~jasnypieron 2019-11-15 14:38:58

  redakcjo litości:"Złodzieja-recydywista kradł ..."

 • ~jasnypieron 2019-11-13 11:00:38

  trenerze Boczku....trochę to nieuczciwe granie choć w "majestacie" pucharowego prawa...i faktycznie zabierzcie się do roboty(a nie pucharowego kunktatorstwa), bo okupowanie ostatniego miejsca to spory wstyd!!!

 • ~Józef Brzozowski 2019-11-12 16:29:41

  Urwali się z choinki.
  Mnie się wydaje, że projekty do budżetu powinni składać obywatele. Nie słyszałem by było ogłoszenie na temat składania projektów. Aż tu nagle wyskoczyli jak królik z kapelusza że od dziś można głosować. Łaskawcy. Dobrze że dziś nie ogłosili że wczoraj skończył się termin oddawania głosów.

  Druga sprawa. Co to za rozróżnienie na podregion 3 i Subregion Zachodni, jak chodzi o ten sam teren?

  Żaden z tych projektów nie dotyczy Żor. Nawet ten „Pociąg do kultury” bo nie mamy pociągów do Katowic ani do Gliwic. Mamy w Żorach dwóch radnych sejmiku i to wystarczy? Halo panowie Wojciech Kałuża i Jacek Świerkocki, co panowie na to? No chyba że mieszkańcom Żor i Jastrzębia będzie przysługiwać zniżka 50% na Drabasa.

 • ~piszczel 2019-11-10 23:16:18

  Pomysłów i potrzeb bardzo dużo, a pieniędzy w budżecie miasta bardzo mało.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 1185