zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~gestskoczka 2019-05-02 20:26:52

  Dziwne. Albo ja jestem zamroczony i nie potrafię czytać ze zrozumieniem, albo ten co pisał powyżej, poleciał jakimiś – niezrozumiałymi dla mnie – skrótami myślowymi.

  Pisze tak, cytuję: „Jak podaje rynek-lotniczy.pl jest szansa (…) na prace przygotowawcze do budowy szlaku od granicy polsko-czeskiej do połączenia z linią Chybie-Żory (w okolicach Jastrzębia Zdroju).” Koniec cytatu. Jest szlak od granicy polsko-czeskiej, który w okolicy Jastrzębia łączy się z linią Chybie-Żory i co dalej? Nie ma torów z Żor do Katowic. Ta linia z Chybia przez Żory prowadzi do Rybnika. A może ten rynek-lotniczy.pl zaprojektował (tylko im umknęło i nie napisali), że pociąg z Ostrawy będzie dojeżdżał do Gotartowic na lotnisko a dalej do CPK samolotem? Ale to oznaczałoby że nadal nie będzie połączenia kolejowego z Katowicami.

 • ~Rej 2019-04-30 11:41:37

  Nie za bardzo znam sie na sporcie wiec nie moge odnieść sie do sytuacji ale kazdy popełnia błędy i współczuję Panu Maroszkowi wyrazy wsparcia!!!

 • ~agel 2019-04-29 20:53:21

  szanuje nauczycieli, bardzo cenię ich zawod, ciesze się że zawiesili strajk.. ale... nie rozumiem ludzi, którzy idą do jakiegoś zawodu, często dlatego, że nie mają predyspozycji do bardziej wymarzonego , czy nie spełniają warunków (ukończenie innych dużo trudniejszych studiów), wiedzą z góry na jakie warunki się piszą, jakie tam są zarobki a później marudzą.. Widziały gały co brały.. Jak się komuś nie podoba to czemu się nie zwolni? Obecna sytuacja kojarzy mi się z jakąś histerią ogólnospołeczną i jestem pewna, że jeżeli PIS wygra wybory to zmieni formułe "dialogu", przestaną się pieścić.... Chociaż dalej trwam w przekonaniu, że są świetni i tragiczni nauczyciele i nie powinno się ich wrzucać do "wspólnego wora".. Jedni zasługuja na podwyzki, inni na zwolnienie..

 • ~pikaczu 2019-04-28 22:08:17

  Totalne dno zadnych atrakcji. A już nie wspomnę o wydarzeniach muzycznych.

 • ~Stanisław Szlachcionek 2019-04-28 10:52:10

  A te prezenty czy upominki to za co za podpisanie umowy.

 • ~Malutka 2019-04-27 17:11:06

  1. Jeżeli członek rodziny wspólnie zajmujący mieszkanie, swoim zachowaniem polegającym na stosowaniu przemocy w rodzinie czyni szczególnie uciążliwym wspólne zamieszkiwanie, osoba dotknięta przemocą może żądać, aby sąd zobowiązał go do opuszczenia mieszkania.
  Właśnie dlatego ma opuścić mieszkanie

 • ~azan3 2019-04-26 17:24:54

  Ale news :) Może gość miał rację, a nie pamiętał, jakie wino pił, bo urwał mu się film, a oni go chcą ukarać

 • ~jasnypieron 2019-04-26 09:31:14

  ~Grzegorz Tomaszek....przez 3(liceum), czy 4(technikum) lata większość z uczniów olewała nauczycieli i naraz wyskakuje taki "płaczek" jak ty, że bez nauczycieli ani rusz?

 • ~Gregor Lakota 2019-04-26 08:48:52

  Co do jakości taniego "wina" marki "wino"- to ten pan miał rację. Jeśli policjanci nie wierzą- niech spróbują....

 • ~azan3 2019-04-25 17:03:38

  @Grzegorz Tomaszek- w twoim przypadku na pewno nauczyciele nie dopełnili obowiązków, nie wiem, jak zdałeś ta maturę , ale błędy ortograficzne rażą

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Gdzie władze Żor powinny instalować kamery?
Oddanych głosów: 468