zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~azan3 2019-04-25 17:00:53

  @Grzegorz Tomaszek- a ciekawe, kto ci płaci za takie pisanie

 • ~Grzegorz Tomaszek 2019-04-25 14:15:00

  A co z pieniędzmi, które ludzie wpłacali na wspieranie tego szantażu ?

 • ~Grzegorz Tomaszek 2019-04-25 13:56:57

  Czemu gani nauczycieli? A to ja, rząd, rodzice czy nauczyciele strajkują kosztem maturzystów? Ja rozumiem, że idealną taryfą przetargową jest groźba zaniechania matur ale ludzie no, trochę rozumu! Sam fakt matury to stres dla ucznia. Cieszę się, że mam już to za sobą, nauczyciele zakpili z powagi swojego zawodu. Po prostu niedopelnili swoich obowiązków przez ostatni miesiąc. Trzymam kciuki za maturzystów a nauczycielom życzę kiedyś takiej właśnie sytuacji jaką zgotowali uczniom ostatnich klas maturalnych.

  A ponoć nauczyciel to wzór.

 • ~gestskoczka 2019-04-25 13:09:32

  @Grzegorz Tomaszek. Każdy ma prawo do własnego zdania i może je wyrażać publicznie. I pan, i ja również. Panu jest wstyd za nauczycieli: „że stawiają pieniądze nad dobro uczniów”. Ja staram się nie wstydzić za innych, szczególnie za tych na których nie mam wpływu.

  W czasie strajku nauczycieli doszły mi dodatkowe obowiązki opiekowania się trzema wnuczkami. Ale bardziej zły jestem na rząd polski jak na nauczycieli. ONI (rząd i jego okolice) nie mają problemu z zarobkami – jak co, to sobie przyznają podwyżki i premie „bo to ONYM po prostu się należy”.

  Myślę Panie Grzegorzu, że każdy idzie do pracy po to by zarobić. A jak ktoś prócz ciężkiej harówy czerpie jeszcze przyjemność z tego co robi, to chwała mu za to. Nauczyciele, policjanci, straż ogniowa, służba zdrowia – oni wszyscy powinni zarabiać bardzo dobrze, by pracowali tam najlepsi fachowcy w swoim zawodzie. Oni służą społeczeństwu. Ja uważam, że średnia ich zarobku powinna być równa średniej zarobku członków rządu, Sejmu i Senatu. Przeciętny poseł wcale nie jest więcej wart jak przeciętny nauczyciel, dlaczego zarabia nieprzyzwoicie więcej od nauczyciela?

  Walka nauczycieli o podwyżki to walka dwóch stron, dlaczego tak wielu gani za to tylko nauczycieli?

 • ~Grzegorz Tomaszek 2019-04-25 10:42:46

  Jasnypieron to była ironia, ja maturę zdałem i wstyd mi za nauczycieli, że stawiają pieniądze nad dobro uczniów

 • ~jasnypieron 2019-04-25 09:54:37

  Tomaszku...napisałeś:"Brawo nauczyciele! Wstyd mi za was"...jakoś śmierdzi to albo hipokryzją, albo brakami w zasobach intelektualnych...i po co ci w takim razie ta matura?

 • ~Grzegorz Tomaszek 2019-04-25 07:19:17

  "Szkolne komitety strajkowe poinformowały jednak, że jeśli nie dojdzie na szczeblu centralnym do porozumienia z rządem, to strajkujący nauczyciele nie wezmą udziału w radzie pedagogicznej. I rzeczywiście, w jednej ze szkół tak się już stało – zwołana rada nie odbyła się z powodu braku frekwencji"

  Brawo nauczyciele! Wstyd mi za was. Co tam stres takich uczniów, przecież to tylko maturzyści, to tylko uczniowie chcący zdać szkołę i maturę. Pieniądze ponad wszystko...

 • ~azan3 2019-04-23 21:34:53

  Co ty nie powiesz Arteks, a ostatnio rozmawiałem z kimś, kto lata temu mieszkał w Żorach i przeprowadził się do Krakowa i przyjechał do rodziny do Żor. Był pozytywnie zaskoczony zmianami w Żorach. Owszem , nie wszystko jest idealne, ale na pewno nie jesteśmy na ostatnim miejscu. To tylko twoje chore urojenia i subiektywne odczucia skrzywdzonego chłopca. A z tym Zawierciem, to się nie ośmieszaj i z tymi montowniami. Niestety, ale problem montowni jest w całej Polsce.

 • ~Patryk Podlewski 2019-04-23 19:13:29

  a ciekawe czemu ma opuscic mieszkanie

 • ~Grzegorz Tomaszek 2019-04-23 12:57:56

  A co innego na wybory miał powiedzieć prezydent ? Nie jedno gwarantował i obiecywał. Może spalaniem się nie zajmie ale przynajmniej zbuduje inhalatorium to bedziemy mięli gdzie się leczyć z wdychania tych plastików

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Gdzie władze Żor powinny instalować kamery?
Oddanych głosów: 468