zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~izi 2022-01-06 18:33:31

  do polityków, którzy dali sobie premie dodałbym niezliczone ilości prezesów, dyrektorów różnej maści spółek, podspółek żywiących się na górnictwie...

 • ~jasnypieron 2022-01-06 10:04:31

  Ciekawe kiedy w Żorach w promieniu ok. 500 m od rynku przestaną się pojawiać kupki węgla przy okienkach piwnicznych??? Tyle czasu licząc w latach zmarnowano, a teraz wystarczy karne "gestapo" i już załatwione??? Wielu ludzi, starszych ludzi w domach jednorodzinnych ma kotły spełniające wszelkie normy i paliwo licencjonowane, ale jak pojawi się dymek z komina, to "hurrrra" i karne kopciuchogestapowce już naślą kontrolerów i spokojnych ludzi będą stresować??? Ludzie ci przetrzymali/przechorowali pandemię, ale obsesja maniaków pokona psychiki sporo ludzi. Aha i żeby nie było: JESTEM ZDECYDOWANIE ZA CZYSTYM POWIETRZEM!!!,
  Jednakże szukajcie prawdziwych śmierdzieli, czyli tych co dalej palą śmieciami i plastikami i ich stresujcie i karzcie!!

 • ~jasnypieron 2022-01-05 16:12:24

  panie Janie....nie wiem jak pan stroi swój dom na Święta Bożego Narodzenia, ale ja zawsze mam iglaka i bombki( już stare, ale bombki) i złośliwe udawanie, że widzi się coś innego.....to trzeba popracować na spostrzegawczością

 • ~Adrian Lubszczyk 2022-01-05 07:54:34

  Naprawdę nie widzę żadnego naruszenia zasad savoir-vivre.
  Rozumiem, że Pan wolałby inne życzenia natomiast ani treść ani forma tych życzeń na pewno nie naruszyły dobrych manier.

 • ~azan3 2022-01-05 07:08:42

  Naprawdę to jest żałosne, że takimi rzeczami się Rada Miasta zajmuje

 • ~Pawel 2022-01-05 06:46:00

  Czy jak lewica dojdzie do władzy, to dni takie jak 06.01, Boże Ciało, 25.12, itp. staną się dniami roboczymi czy nadal pozostaną dniami wolnymi, mimo że bezpośrednio nawiązują do świąt katolickich? W końcu lewica głosi odłączenie Kościoła od państwa.

 • ~Anna Gaszka 2022-01-04 22:50:05

  Panie Janie, zasad savoir-vivre nie zachowali koledzy Pana syna wybuchając śmiechem po tym, jak zwróciłam uwagę, aby takie kwestie (dotyczące danych wrażliwych, kwestii wyznania) nie były poruszane na sesjach Rady Miasta. Tym wpisem okazuje Pan lekceważenie wobec wszystkich tych, którzy mają, inny niż Pan, światopogląd. Ubolewam nad taką postawą. Tolerancja wobec drugiego człowieka POWINNA obowiązywać zawsze i wszędzie.

 • ~Jan 2022-01-04 14:51:40

  Panie Adrianie - te, które opisałem w moim komentarzu.

 • ~Adrian Lubszczyk 2022-01-04 07:12:36

  Panie Janie, chętnie się dowiem jakie to zasady savoir-vivre nie zostały zachowane - bardzo proszę o odpowiedź.

 • ~Jan 2022-01-03 21:47:03

  Ubolewam nad taką postawą w tej sprawie przewodniczącego Rady Miasta. Widziałem formę i czytałem całą treść tych życzeń. Były one przede wszystkim prymitywne i żenująco nijakie w stylu "wiecie, rozumiecie...", a poza tym lekceważące zarówno dla tych do których, jak i w imieniu których były one kierowane - nie wiadomo co piszący mieli na myśli, a podpisali je przewodniczący Rady Miasta i prezydent Miasta. Nie mówiąc już o publicznym lekceważeniu zasad Savoir-vivre i tradycji chrześcijańskiej, a przede wszystkim o aroganckim lekceważeniu polskiej, świętej tradycji Bożego Narodzenia.
  Wstyd! Savoir-vivre obowiązuje zawsze i wszędzie!
  Moim zdaniem słusznie postąpiono, że publicznie poruszono i wytknięto oraz wyrażono ubolewanie w tej przykrej i żenującej sprawie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 384