zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jedrek 2022-01-03 15:10:35

  No i gdzie ta pułapka? Płacę abonament i chcę dekoder, tzn. 100 zł na dekoder, bo mam w tej chwili DVB-T Stówka w kieszeni - więcej takich "pułapek" r. Tora proszę.

 • ~pav 2022-01-03 08:32:29

  Czyli dzieci mieszkajace na stale za granica i przebywajace w PL u dziadkow na wakacjach moga sie stac potencjalnymi przestepcami? Kolejny bubel.

 • ~Pawel 2022-01-02 13:43:12

  Wszędzie protesty o byle co, ale ten to już totalny odlot. Gdzie w hierarchii jest mały żarski radny, a gdzie Macierewicz czy Kaczyński. Ale trzeba protestować dla samego protestu.

  Chyba, że zamierza Pan startować do Sejmu i takimi protestami robi sobie Pan kampanie.

  Polecałbym Panu wnuki bawić albo zwiedzać świat, bo tak jak PiS nie rozliczył PO, tak PO nie rozliczy PiS-u.

 • ~izi 2021-12-31 17:25:06

  radni PiS jak i cały PiS, wiedzą, że podjudzali suwerena żeby z litości i złości na nich zagłosował, od początku wiedzieli, że po prostu to był wypadek,
  moim zdaniem zresztą odzwierciedlający stan "świadomości państwa", czyli jakoś to będzie, jakoś się poleci etc. taka wschodnia natura, nie bez przyczyny jesteśmy w Słowianami wespół z Rosjanami - ta sama
  "wyobraźnia", przypadkiem udało się wejść do Unii, tylko czekać jak naczelnik Kaczyński najpierw podjudzając suwerena (zresztą już to robi) wyprowadzi nas z zachodniej kultury i wrócimy na łono mateczki Rosijii

 • ~skrebiec@o2.pl 2021-12-31 15:25:54

  Czy cokolwiek może jeszcze nas zadziwić przy tak skorumpowanej, i łamiącej wszelkie prawa demokracji władzy ??? To, że unikają odpowiedzi na wszelkie pytania, które dotyczą ich absolutnej ignorancji prawa obywateli do rzetelnej informacji, o wydatkowanych lekką ręką publicznych pieniędzy, nie stanowi tu wyjątku. Wręcz przeciwnie, pokazuje iż nie chodziło tu o odkrycie prawdy o katastrofie, lecz ukrycie faktu o kolejnych żłobach utworzonych jedynie po to, by swoim nabić sakwy, a przy okazji ciemny lud tumanić o istniejących rzekomo dowodach na zamach polityczny, z inspiracji tej wrednej opozycji... Domyślać się jedynie możemy, że termin ujawnienia owego raportu Macierewicza, odwlecze się do momentu kiedy PiS nie będzie już w stanie ukryć głębiej prawd, ale nie będzie już w stanie także niepodzielnie rządzić, a może to jeszcze trochę potrwać... Wielka szkoda , że ciągle jeszcze zbyt wielu obywateli czeka w milczeniu i bezwolnie na rozwój wypadków. Takie żądanie ujawnienia i opublikowania tego raportu, musi być bardzo niewygodne, a kto wie czy nie miażdżące nie tylko dla osławionej już podkomisji (Szalonego) Antoniego Macierewicza, ale także może to okazać absolutnym gwoździem do trumny dla tonącej w szybkim tempie wiarygodności, tak całej ekipy rządzącej jak i samego PiS. Mam nadzieję, że czas w którym dane nam będzie zapoznać się z "wynikami tego pseudo śledztwa", stanie się jednocześnie czasem rozliczenia nie tylko obecnej władzy, ale końcem tych wszystkich, którzy tak skrzętnie korzystali na jej wspieraniu, a także końcem ich nader błyskotliwych acz zawsze zaskakujących karier politycznych. Co do tego żywię nadzieję, że stanie się to już niedługo, gdyż ta równia pochyła na którą nas zepchnęła ta władza, staje się co raz bardziej stroma, a co za tym idzie, co raz szybciej spadamy w tę otchłań z której powrót będzie niezwykle trudny i szalenie kosztowny dla nas wszystkich bez wyjątku...

 • ~Pawel 2021-12-30 12:30:06

  Chyba muszę żonie powiedzieć, że w 2022 też będziemy wydawać więcej niż mamy dochodu

 • ~piszczel 2021-12-29 19:19:51

  Z żorskich garażów nie ma kogo wyciągać bo tam stoją tylko auta. Nie ma mody na przedsiębiorczość mieszkańców. Większość woli łatwiznę.

 • ~izi 2021-12-29 14:01:08

  Sztokcholm - może taka idea:
  Miasto 1-minutowe jest koncepcją, która z piedestału strąca samochód. Projekt Street Moves zakłada bowiem, że nowa jakość ulic budowana będzie kosztem miejsc parkingowych resztę można znaleźć w intrenecie

 • ~Andrzej Znany 2021-12-28 19:46:16

  żory to centrum śmierdzącego lewactwa.w tym prowincjonalnym miasteczku będzie tyyylko gorzej.na szczęście w koncu uciekam stąd daleko.i bardzo się cieszę.

 • ~azan3 2021-12-28 17:58:25

  Na podstawie tego zdjęcia i opisu pół Polski można by zamknąć.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 384