zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~boblas 2020-07-05 09:50:10

  Nie jestem w stanie pojąć, że mamy aż tak słabo myślących ludzi w narodzie.
  Jak może tak być, żeby telewizja tfu "publiczna", musi prostować takie informacje na wizji.
  Powoli będziemy mieli jak w USA, gdzie producent byle czego w instrukcji musi opisać dokładnie do czego służy produkt, a czego z nim nie można robić. Tak samo jak w ich samochodach, każdy guzik czy dźwignia oprócz symbolu do czego służy, musi być podpisana, inaczej "słabo myślący" użytkownik spokojnie może wygrać w sądzie bardzo wysokie odszkodowanie, zasłaniając się, że to producent nie wytłumaczył o co dokładnie chodzi.

  Podsumowując, aż strach myśleć, że ludzie którzy uwierzyli w tą informacje, będą razem z innymi decydować o dalszych losach Naszego kraju.
  Gdzie podziało się samodzielne logiczne myślenie?

 • ~antekmuzykantek 2020-07-04 09:10:21

  PKW nie wierzy w inteligencję wyborców Dudy.

 • ~jasnypieron 2020-07-03 07:07:05

  Autorze o inicjałach AB , czy naprawdę w jednym artykule można narobić aż tyle błędów? Teraz, gdy każdy edytor tekstu podkreśla takie głupoty- dziennikarz(???) puszcza taki bubel do czytania?

 • ~zbyzsek54 2020-07-02 16:54:31

  nie jest dobrze,zdecydowanie za dużo asfaltu i betonu a za mało zieleni,likwidowane są tereny zielone a w ich miejsce powstają wszechobecne parkingi,nie Żory nie są piękne!!!!

 • ~minges 2020-07-02 13:09:45

  @agel porównaj sobie przyrost mieszkańców w dzielnicach w ostatnich latach. Argument o Ukraińcach nie ma tu nic do rzeczy - nie powodują oni takiego wzrostu uczniów w szkole jak mieszkańcy nowo wybudowanych domków w dzielnicach "poza centrum". Nieprawdą też jest, że ks. Władysława ma jedną szkołę. Część dzieci z obwodu ks. Władysława uczęszcza do SP 17 i te potrzeby są w pełni zaspokojone. Żaden wstyd, po prostu są pewne priorytety. Jak masz do wyremontowania cały dom czy mieszkanie, ale stać Cię tylko na remont jednego lub dwóch pomieszczeń to co robisz? Remontujesz te najbardziej zniszczone czy :po łebkach" remontujesz cały dom? Miasto zdobyło środki na rozbudowę szkół, musiało to być czymś uzasadnione - a uzasadnienie nasunęło się same w wyniku reofrmy. SP 4 też z pewnością będzie wyremontowane ale jeszcze nie teraz. Nie można mieć ciasta i zjeść ciastka. Zrozum.

 • ~pikaczu 2020-07-02 00:54:34

  Agel błyszczysz Twoimi wypowiedziami, ale niestety w drugą stronę. Poprostu masakra :)

 • ~agel 2020-07-01 22:54:50

  Minges wszędzie przybywa mieszkańców, zwłaszcza na osiedlach, gdzie lokuja się często Ukraińcy (przypływ w ostatnich latach). Oni tez często maja dzieci.
  Fakt os Sikorskiego to nr 1 pod względem wielkości, niewiele mniej to os. Ks. Władysława. Ale os Sikorskiego ma 2 duże szkoły, os księcia jedną.
  Szkole SP4 należy się remont i modernizacja! Co to za argument ze było tam gimnazjum? Wstyd i tyle.

 • ~minges 2020-07-01 11:40:11

  Jeszcze na marginesie - największym żorskim osiedlem jest Sikorski. Ks. Władysława jest na 2. miejscu.

 • ~minges 2020-07-01 09:46:26

  Wystarczy dobrze się przyjrzeć, dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej - szkoły z dzielnic okazały się za małe z dwóch powodów: 1. to reforma edukacji - dzieci z klas 7 i 8 pozostały w szkołach, a 2. to ciągle rozbudowujące się dzielnice, gdzie przybywa domków, a przez to rodzin z dziećmi. Centrum się wyludnia, co widać po dawnym budynku G2, gdzie nie powstała osoba podstawówka ze względu na zbyt małą ilość dzieci. SP 4 też pewnie doczeka się modernizacji, ale do 2017 było to gimnazjum, potem wszystkie środki zostały przesunięte na rozbudowy szkół, gdzie najbardziej było to potrzebne (Rogoźna, Baranowice, Kleszczów). Najważniejsze jest, że atmosfera w tej szkole jest pozytywna. Na remont pewnie przyjdzie czas.

 • ~antekmuzykantek 2020-06-30 16:28:16

  A karuzele teraz Urząd kupuje, czy sprzedaje spółce, bo już się pogubiłem?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 408