zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Rej 2019-03-14 15:52:34

  Gratulacje dla dziewczyn!!! :-)

 • ~mlodypolak 2019-03-14 13:09:12

  Ta sprawa ciągnie się już zdecydowanie za długo, mam nadzieję, że tym razem zgodnie z zapowiedzią niedługo zobaczymy ekspertyzę i dowiemy się kto przez cały ten czas miał rację... Sam nie stoję po niczyjej stronie bo to skomplikowana sytuacja, ale najpierw 15 grudnia, potem 15 stycznia, potem początek lutego, teraz mamy połowę marca i dalej nic tak naprawdę nie wiadomo.

 • ~gestskoczka 2019-03-14 11:18:49

  @jasnypieron czepiasz się mikrych problemów, a meritum Ci umyka. Skoro uważasz że piszę bez sensu, to po co komentujesz moje wpisy? Głupka i trola nie należy karmić.

  „Dawno” to pojęcie względne. „Dawno” dla tej samej osoby może być wczoraj, a może być wspomnienie sprzed pięćdziesięciu lat. Określenie „towarzysz” – raczej jako pejoratywne – stosuję do ludzi, którym partia jest ważniejsza od społeczeństwa. Zarówno Edward Gierek jak i Jarosław Kaczyński nie są moimi idolami, choć przeciwko działalności tego pierwszego i jego partii brałem udział w strajkach 80/81, a przeciwko działalności tego drugiego nie. Ale większym szacunkiem darzę działalność dla Polski Edwarda Gierka. Do Jarosława Kaczyńskiego jakoś szacunku nie znajduję.

  Co do „kapitalizmu z ludzką twarzą”… Znam to pojęcie – teoretycznie. W życiu się z czymś takim nie spotkałem, bo kapitaliści zawsze chcą zedrzeć skórę z innych, a partyjniactwo zawsze stara się trzymać mordy w korytach.

 • ~Robert Nowak 2019-03-13 21:40:51

  Kacper jest pasjonatem, który dosłownie pochłania wiedzę z historii. Możliwość pracy z takimi uczniami, to sama przyjemność.

 • ~Robert Nowak 2019-03-13 21:38:39

  Wielkie podziękowania dla członków Grupy Rekonstrukcji Historycznej "Beskidy", że znaleźli czas by przyjechać do żorskich uczniów z Kleszczowa by przygotować tę niezapomnianą prelekcję. Członków GRH "Beskidy" cechują: Wiedza - Pasja - Autentyczność, a to zaś jest gwarancją świetnego przekazu.

 • ~Józef Brzozowski 2019-03-12 10:37:22

  @jasnypieron. Piszesz, cytuję: „Większość miast i gmin jest zadłużona, deficyt budżetowy Polski też jest spory...”

  Czy według Ciebie jest to w porządku że deficyt budżetowy jest spory?

  Deficyt budżetowy jest wtedy, gdy w jakimś okresie wydajemy więcej niż mamy przychodów. To jest normalne, gdy ten deficyt jest sporadyczny, a w jakimś dłuższym okresie, na przykład rok, bilans jest na plusie lub na zero. A nienormalnie jest wtedy, gdy taki deficyt występuje notorycznie. Nienormalnie jest – moim zdaniem – gdy radni zaciągają kredyt pod zastaw mienia gminnego na spłatę poprzednich kredytów. Nienormalnie jest wtedy, gdy ktoś zaciąga kredyt konsolidacyjny na spłatę kilku kredytów, i bierze go trochę więcej by mieć jeszcze na flaszkę.

  Państwo, które jest zadłużone a dług nie maleje a wzrasta, traci i suwerenność i niepodległość.

 • ~jasnypieron 2019-03-12 10:25:21

  gestskoczka napisałeś kiedyś, że od niby dawna jesteś emerytem...wychodzi, że twoje pojęcie "dawno" jest nijakie, ale skoro jednego i drugiego uważasz za swoich towarzyszy, to wszystko tłumaczy. Co do obecnej epoki rządów, to stworzyli coś co można by nazwać nadkomunizmem, bo socjalizm dawał za zasługi, komunizm wg potrzeb, a pisuardzi....jedno i drugie razem wzięte na podbudowie kapitalizmu z ludzką twarzą, ale twarzą chwilowo odpoczywającą od koryta

 • ~gestskoczka 2019-03-12 10:14:08

  @jasnypieron, nie wiem co wyczytałeś w moich literkach, ale mnie się ani nie marzy powrót do socjalizmu, ani nie byłem we władzach. Zarząd PKZP to nie żadne władze, a i nie epoka socjalizmu, bo zakończyłem tam działalność w 2005 roku.

  A jeżeli chodzi o socjalizm, to nie jestem pewien, czy ustrój ten był bardziej socjalistyczny za towarzysza Gierka, czy za towarzysza Kaczyńskiego...

 • ~jasnypieron 2019-03-12 08:17:40

  gestskoczka....marzy ci się powrót do socjalizmu? tam jak widać miałeś władzę....a teraz nie podoba ci się nowa sytuacja? Większość miast i gmin jest zadłużona, deficyt budżetowy Polski też jest spory...

 • ~zeus12345 2019-03-11 17:27:11

  Niestety ale straz Osp ma gdzies mieszkancow Fabrycznej zeby 5 razy wyc o godziniue 3 nad ranem i nie jechac nigdzie bo nie slyszalem zeby byl wyjazd na sygnale .

  Gdzie mam zlozyc skarge ze syrena dotyka dachu budynku i wycie przechodzi do mieszkania .Jak bym nie pracowal to by mi nie przeszkadzalo a tak zostalem obudzony a rano do pracy .

  Kiedys tego nie bylo robi sie coraz gorzej :(

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy 500+ na pierwsze dziecko to dobry pomysł?
Oddanych głosów: 776