zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Adalbert 2020-02-12 11:56:48

  Przeczytałem tytuł i myślałem, że to żart. Nagroda za postawienie lub wymianę kilku lamp? Fajnie, niech się bawią, ale żeby od razu tym się chwalić.

 • ~azan3 2020-02-12 10:42:07

  @Arteks- no, co ja mam ci napisać. Przykro mi, ze jesteś fanatycznym pucybutem. Głupio piszesz i nie na temat i nie na swoim podwórku.

 • ~Arteks 2020-02-12 09:41:28

  @boblas - nie można przechodzić obojętnie obok tego, że wybudowano za miliony niepotrzebny obiekt. Od początku nie tylko ja ale wielu Żorzan pisało, że te CPŻ to obiekt bezcelowy bo w tym miejscu nie ma się z czego do czego przesiadać. Efekty przyszły szybciej niż oczekiwaliśmy - i obecnie Żory mają swoją ogrzewalnię dla bezdomnych w centrum miasta... ;) Odnośnie autobusów gazowych to mylisz kompetencje miasta i przewoźnika. Przewoźnik to firma prywatna i to problem firmy Transgór, a nie UM Rybnik, że musi jeździć z tankowaniem do Tychów. Podobno wyniknęło to ze spóźnienia PGNiG które obiecało realizację związaną ze stacją na początek tego roku. A co powiesz o tym, że po Rybniku jeździ 9 NOWYCH autobusów na gaz? W Żorach odkąd tylko pamiętam - zawsze tylko starocie. Kiedyś przynajmniej były to wiekowe ale mimo to autobusy - Mercedes O305. Dzisiaj... dostawcze Kapeny i używane białoruskie Mazy... @azan3 - ale trzeba być fanatycznym pucybutem aby chwalić inwestycje które są nie tylko zbędne ale z którymi władze miasta sobie nie radzą. Żal pieniędzy na Straż Miejską, żal na porządne autobusy, nie żal na pomniki głupoty. ;) @agel - dzięki za wsparcie. Ale jak sama widzisz. W Żorach albo trzeba się zgadzać z linią sitwy która rządzi miastem od niepamiętnych czasów - albo jest się hejtowanym dysydentem.

 • ~agel 2020-02-11 22:13:44

  @jasnypieron, to nie dworzec a centrum przesiadkowe. Napisane jak byk na budynku... Mozna sobie jeździc do woli busami, w te i we wte. Od rana do wieczora. Luksus naszego miasta, atrakcja... Dlatego nasz dworzec to centrum przesiadkowe. W pewnym sensie jest to promocja miasta..

 • ~agel 2020-02-11 22:05:59

  Ludziom brakuje logiki na forum. Najpierw narzekają na bezdomnych, że są, że jeżdżą. A gdy prawie parafrazując pisze o tym @arteks to najazd na niego. Histeria czy rozdwojenie jaźni? Tak glupie, że śmieszne...

 • ~boblas 2020-02-11 18:58:05

  @Arteks - a ty znów swoje, aż mi powoli ciebie żal, że nie potrafisz przejść obok tematów dotyczących Żor.
  Natomiast zadam ci jedno pytanie, jakie uzasadnienie ekonomiczne ma tankowanie waszych nowych autobusów zasilanych cng, skoro muszą pokonać 100 km na pusto aby dojechać do Tych i z powrotem.?
  Znów Rybnik podniesie opłaty komunalne, więc nie będzie różnicy pomiędzy Żorami a Rybnikiem na poziomie 1000 zł, lecz pewnie z 1500 oczywiście na korzyść Żor.
  Policzmy jeszcze jedno, niech jeden autobus raz dziennie pojedzie na pusto zatankować, dopiero na koniec roku macie wybudować stację cng, co powoduje, że przez następne 300 dni przejedzie 30 tyś. km na pusto.
  Oprócz kosztu gazu, eksploatacja oraz opłacenie kierowcy, brawo za udane inwestycje Rybnika! Tak bardzo przemyślane i rozważne, oczywiście pomnóż to przez ilość tych autobusów.

 • ~azan3 2020-02-11 12:08:10

  Arteks- ale trzeba być fanatycznym pajacem, żeby szukać w każdym temacie pretekstu, żeby napisać złośliwość pod adresem Żor. W Rybniku macie jeszcze więcej problemów z bezdomnymi- większe miasto, większe problemy, dlatego ja wolę średnie miasta, a nie takie molochy jak u was. Poza tym nazwa Centrum Przesiadkowe taka musi być, inaczej kasy miasto by nie dostało., choć nazwa mało fotrunna to fakt

 • ~jasnypieron 2020-02-11 11:52:07

  arteks- bo tylko władza, kilku klakierów i ty nazywacie to "centrum przesiadkowym". Dla mnie jest to ładnie odnowiony Dworzec Autobusowy. A co do "bezdomnych"/meneli, to w Rybniku przecież wcale nie jest lepiej z żulami, bo tak ich tam nazywacie

 • ~Korba 2020-02-11 11:05:56

  Szkoda, że wszystkie stare drzewa zostały wycięte.

 • ~Arteks 2020-02-11 10:55:15

  Wiele osób zwracało uwagę, że w tym miejscu nie ma się za bardzo na co przesiadać. Życie zweryfikowało projekt i Żory mają teraz szklane Centrum Przesiadywania Bezdomnych. ;P

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Znana jest data wyborów prezydenckich. Na kogo zagłosujesz?Oddanych głosów: 915