zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~mlodypolak 2019-01-14 20:31:02

  @gestskoczka nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że myli Pan przyrost naturalny z przyrostem rzeczywistym, który uwzględnia takie czynniki jak migracje. Z doświadczenia wiem, że z osobami nastawionymi w taki sposób i szukającymi dziury w całym nie ma co wchodzić w dyskusję także szczerze pozdrawiam i życzę miłego dnia!

 • ~gestskoczka 2019-01-14 20:07:08

  A Ty @mlodypolak zacznij myśleć, bo taki stary dziad jak @gestskoczka długo nie pożyje.

 • ~gestskoczka 2019-01-14 20:02:56

  Tendencyjny tytuł i uboga statystyka w treści.

  Na portalu Rybnik.com.pl w artykule „Więcej zgonów, mniej narodzin. Rybnik się wyludnia” ta statystyka była bardziej bogata. Z tamtej statystyki można było wyczytać, że mieszkańców Rybnika ubywa. Nie tylko poprzez fakt że zarejestrowano w tym mieście więcej zgonów jak urodzeń, ale i poprzez fakt że ponad tysiąc osób wyprowadziło się z miasta. Dobrze to wypunktował @PogromcaSzkodników.

  W tym żorskim artykule niewiele można wyczytać, jedynie fakt że odwrotnie jak w Rybniku, w którym wydano więcej aktów zgonów jak aktów urodzenia. W Żorach wydano więcej aktów urodzenia jak zgonu, czyli wychodzi mi, że mamy saldo dodatnie, czego ten tendencyjny tytuł nie odzwierciedla.

  Do kogo Redakcja kieruje ten artykuł? Do ludzi myślących czy nieuków? Nieuk przeczyta tytuł: „Żory: więcej zgonów i mniej narodzin w ubiegłym roku” i co zrozumie? Że skoro więcej zgonów jak narodzin to znaczy że miasto się wyludnia. Gdyby kierowała dl ludzi myślących, to ta statystyka byłaby znacznie bogatsza. I nie chodzi mi o statystykę imion dla nowo narodzonych dzieci.

 • ~mlodypolak 2019-01-14 17:12:55

  Jestem za tym żeby karać takie osoby nawet większymi mandatami, w tym czasie ktoś inny mógł potrzebować prawdziwej pomocy

 • ~mlodypolak 2019-01-14 17:12:02

  Wpisujemy się w trend ogólnopolski... Niestety.

 • ~gestskoczka 2019-01-11 11:36:47

  Lepszy taki rap po szychcie niż siedem piw, co niestety mnie się czasem zdarzało.

  Życzę Wąskiemu dalszego doskonalenia „kataryny”, nosa do tematów które chciałby wykrzyczeć i bezpiecznej pracy.

 • ~Jolanta Kłosek 2019-01-11 11:28:53

  Ja jestem BARDZO zadowolona z pracy jaką wykonują osoby związane z odśnieżaniem. Widzimy co się dzieje na dworze, że pada, pada śnieg. Ja uważam, że osoby odpowiedzialne za odśnieżanie i Nadzorujące tę pracę wywiązują się WSPANIALE.

 • ~Agata Skoczylas 2019-01-11 10:40:14

  Każdego Dnia Ciesze Sie Że Robi To Co Lubi I Sprawia Mu To Tak Ogromną Radość

 • ~jasnypieron 2019-01-11 09:55:06

  Rej a w którym komentarzu(oprócz twojego) takie oskarżenia "padły"?
  Zatem zastanów się następnym razem nad tym co napiszesz i co opublikujesz....

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy drogi w Żorach są dobrze odśnieżone?
Oddanych głosów: 775