zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~aponeo 2019-01-09 14:36:55

  @minges
  Mieszkaniec nie ma czasu, mieszkaniec "ma mieć odśnieżone" :/

 • ~mlodypolak 2019-01-09 10:38:51

  Zima jest, to musi być ślisko!

 • ~mlodypolak 2019-01-09 10:28:28

  wyrazy współczucia dla rodziny... :(

 • ~Arkadiusz Woźnica 2019-01-09 10:15:45

  Żorscy kominiarze nigdy nie stwierdzają nieprawidłowości.

 • ~jasnypieron 2019-01-09 08:11:16

  arteks nauczyłeś się dwóch nowych słówek(obcych-"brawo") i używasz ich jeśli ktoś odważy ci się sprzeciwić, czy to merytorycznie, czy dwuznacznym żarcikiem, ale jak ty "dowalasz" ludziom, to wg twojego mniemania jest tylko "konstruktywną" krytyką!!! Zresztą ilość minusów (wielokrotnie przewyższająca ilość minusów u innych komentujących razem wziętych) pod twoimi czasem żenującymi wypowiedziami świadczą o.....

 • ~Arteks 2019-01-08 12:43:20

  @jasnypieron - hejty są traktowane jak śmieci i... trafiają zawsze do śmietnika jako coś nic nie wartego. I tyle jest warta twoja "twórczość". Tylko ty się ciągle obrażasz i rzucasz oskarżenia które nie mają żadnego pokrycia. Albo wynika to z jakichś twoich zachwianych emocji albo braków intelektualnych w zrozumieniu wypowiedzi innych. Ja stawiam na to drugie bo wyraźnie nie rozumiesz wielu dyskusji czy tematów do których próbujesz się wtrącać. W każdym razie to wyłącznie twój problem i musisz z nim żyć. ;)

 • ~minges 2019-01-08 11:07:16

  ~aponeo - ostatnio w radio mówili, że służby odśnieżające mają czas na odśnieżenie do 4 godzin (!!!) od momentu - uwaga - ustania opadów (!!!). A jak to jest z właścicielami nieruchomości, ile mają czasu?
  ~ - najbardziej mnie zastanawia, że np. na Osińskiej nie przejechał żaden samochodzik, a przecież część zabudowań nie jest położona bezpośrednio przy chodniku (są pasy zieleni). No więc jak to jest? Dają darmową karmę dla bezdomnych kotów, syfiących ludziom w ogródkach, pod blokami i domami, a mieszkańców mandatami straszą.

 • ~aponeo 2019-01-08 10:11:40

  W niedzielę na Pszczyńskiej wzdłuż szkoły aż do kościoła jeden wielki lód. Ale widocznie ktoś się wkurzył, gdzieś zadzwonił i kogoś "skrzyczał", bo w poniedziałek rano droga była żółta od piasku.
  Najlepiej straszyć mieszkańców mandatami...
  Pytanie jest takie: w jaki sposób Miasto weryfikuje wywiązywanie się z umowy na utrzymanie dróg w sezonie zimowym przez firmę, która wygrała przetarg (KOMART - jako jedyna do niego przystąpiła ). Chyba, że chcą żyć z nimi dobrze, w końcu śmieci już odbierają, nie wiadomo co jeszcze będą robić. Najlepiej komuś kabzę nabijać, kiedyś się odwdzięczy...

 • ~ 2019-01-08 09:28:41

  .....o i znowu sypie !!!!
  .....będzie "nieźle"

 • ~ 2019-01-08 09:11:21

  To co tej Zimy wyprawiają służby odśnieżające chodniki to jakiś koszmar !!!!
  Miasto pewnie ogląda z dwóch stron złotówkę zanim da sygnał służbom "do boju" ....!!!!
  Mniemam że są to jacyś prywatni przedsiębiorcy a nie "państwówka"
  bo jak sobie przypominam lata wstecz zupełnie inaczej to wszystko wyglądało
  Nie wiem kto odpowiedzialny jest za chodniki na całej ul. Osińskiej,Kościuszki,Minimalnej,J.P2....zresztą za wszystkie chodniki !!!!! Dramat,dramat i jeszcze raz dramat !!!! JEDNA WIELKA ŚLIZGAWKA
  Jeszcze 2-3 lata temu idąc rano do pracy mieliśmy wszystko posypane piaskiem,dziś po ostatnim ataku zimy nie zrobione nic !!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy drogi w Żorach są dobrze odśnieżone?
Oddanych głosów: 775