zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~martin 2020-05-22 11:26:12

  A czy pracownicy tych placówek też idą do pracy dobrowolnie? Idą dokładnie tak do pracy, jak szli górnicy. W przypadku dzieci podobnie jak w przypadku górników nie ma szans na zachowanie dystansu. Utrzymaj dzieci w dystansie między sobą lub utrzymaj dystans między dzieckiem i wychowawcą - życzę powodzenia.

 • ~minges 2020-05-22 09:13:39

  @martin przecież posłanie dziecka do placówki jest dobrowolne. W przedszkolach będzie max. kilkanaście dzieci, podobnie w żłobkach i szkołach podstawowych w kl. I-III. Nie wiem o co się martwisz. Opieka nie rusza pełną parą, a będzie dostępna tylko dla chętnych. Nie siej dezinformacji. Czy za tydzień albo dwa sytuacja się zmieni? Nawet jak zachorowalność spadnie to koronawirus będzie istniał. I trzeba będzie z tym żyć.

 • ~martin 2020-05-22 08:40:25

  Wczoraj 10% wszystkich nowych wykrytych zachorowań w Polsce przypadło na Żory, a nasz pan prezydent chce otwierać żłobek, szkoły i przedszkola. Nie wiem, czy to głupota, czy chce rozsławić Żory na całą Polskę, jako miejscowość o największej liczbie zachorowań na 100 tys. mieszkańców? Przecież w tych placówkach będzie za chwilę dokładnie to samo, co na kopalniach.

 • ~Grzegorz Stec 2020-05-21 20:02:21

  tyn ciul zaś sie podlizuje mieszkańcom Żor.

 • ~Adalbert 2020-05-21 13:57:44

  Taka ważna inwestycja, doceniona przez UE, a podpisu i obecności prezydenta miasta brak. Ciekawe, choć jak się tak zastanowić, to nawet można zrozumieć, bo tu nawet maseczki nie pomogą.

 • ~pikapl 2020-05-21 12:34:44

  @Aneta Piotrowska
  Darowalibyście sobie ten swój spam. Nie minęły nawet 24h od tragedii, a wy już chcecie naciągać rodzinę na pieniądze. Dramat.

 • ~Mag 2020-05-20 15:32:00

  ~boblas zgadzam się z Tobą w stu procentach. Niestety brak kultury to jest powód takiego syfu jaki nas otacza. Mam osobiście problem z Panią sąsiadką i jej psem,który załatwia się na całej klatce. Brud, smród. Szkoda gadać. O wyrzucaniu petów przez balkon oraz wylewaniu różnych resztek ze słoików już nie wspomnę. Administracja nie ma obowiązku sprzątać po czyimś psie za nasze pieniądze. Nie ma na to żadnego przepisu (no chyba, że uda się zrobić zdjęcie - co uważam jest niewykonalne i zbędne. Nikt inny nie ma zwierzaka w klatce). Zwracanie uwagi Pani spływają po niej. Może jakby przywrócić podatek za psa (ale taki konkretny), to niektórzy zastanowili by się dwa razy. Niestety wszystko to się opiera na kulturze osobistej, której brak niestety wielu ludziom.

 • ~Mag 2020-05-20 15:21:55

  ~boblas zgadzam się z Tobą w stu procentach. Właściciele psów (nie wszyscy, znam i takich co sprzątają) to jakiś koszmar. Sama mam problem z sąiadką, której pies załatwia się na całej klatce. Brud, smród. Administracja za nasze pieniądze przecież tego nie posprząta. Nie ma przepisu aby ukarać taką osobę, (chyba, że uda się cyknąć fotkę). Nikt inny nie ma zwierzaka w klatce, więc sprawa niby prosta ale co chwilę słyszę, że to zależy od kultury osobistej (której brak szanownej sąsiadce). Pety również ładują za balkonem. O wylewaniu różnych rzeczy ze słoików nie wspomnę. Oczywiście uwagi spływają po Pani. Brak słów. Może jakby Pan prezydent przywrócił podatek za pieska, to ludzie zastanowili by się, czy go mieć (już by było szkoda kasy na pupila).

 • ~boblas 2020-05-19 15:26:31

  Słuszny kierunek - fajny pomysł na kampanie.
  Natomiast równocześnie powinna być prowadzona kampania, skierowana do właścicieli psów! Niech w końcu wszyscy nauczą się sprzątać. W tej chwili strach gdziekolwiek pobiegać po trawie z dziećmi, bo zawsze ktoś wdepnie w pozostałości po psach.

  Moim zdaniem niestety, przy mentalności większości ludzi palących czy właścicieli psów, nawet taka kampania nic nie zmieni.

 • ~Adalbert 2020-05-19 13:45:34

  Uderzyli? Pytam, bo nic nie usłyszałem.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?Oddanych głosów: 2658