zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~izi 2021-10-23 16:52:29

  3 lata temu było 11zł podniesiono o ponad 30% do 15zł, teraz podwyżka o 45% do 25zł., j
  czyli podwyżka jakieś 120%!!!! w ciągu 4-ch lat
  jak widać magistrat rozumie gdzie teraz można zrobić najlepsze pieniądze, czy będą jakieś protesty ludności???

  może w końcu wymienimy tych skostniałych urzędników, prezydenta i spółkę, wybory się zbliżają... bo oni sami nie odejdą bo co mogliby robić w prawdziwej gospodarce ???

  następne pytanie - jaka firma będzie to obsługiwała i jakie ma związki z ludźmi z magistratu?

  przy okazji - jakie konsekwencje ponieśli ludzie odpowiedzialni za pożar śmieciowiska w Żorach? i kto zapłacił za szkody?

 • ~kompan 2021-10-23 13:18:10

  Mam pytanie do Policji??
  Czy Polsce, a raczej w Żorach legalnie można ćpać, handlować prochami?? Bo z tego co widzę to wszyscy wiedzą, kto, gdzie i czym handluje tylko Policja w Żorach nie wie...

 • ~BigPoppa 2021-10-23 00:44:12

  ~Afti masz rację, w prawdzie dalej trzymam się tego że na osiedlu dzieje się już od 2017, ale odkąd powstały nowe bloki wszystko się nasiliło i teraz naprawdę to osiedle to slams…

 • ~agel 2021-10-22 20:58:43

  Niestety ale to prawda, że pijalnie alkoholu "przy alei gwiazd" powinny być zamknięte, skoro ludzie się skarżą... i to masowo.
  Przyciągają rozpity, przeklinający element, który siedzi w tych swoich zagródkach, dzieci przechodzą tamtędy i słuchają.
  To jest demoralizaja.
  Co do młodzieży w parku - mają prawo tam siedzieć, jaką mają alternatywę? Za niedługo pewnie pójdą do Mc Dolandsa, bo podobno na os. Pawlikowskiego budują Mc-a (przy alei)
  Jest tam jakikolwiek montoring w okolicy w stronę parku czy alei? To są grosze w porównaniu do kosztów społecznych i jazd policji.

 • ~Alan Klinger 2021-10-22 20:44:46

  Problemy na Pawliku to sprawa ostatnich lat, poniekąd nakłada się to na okres wybudowania nowych bloków ale w blokach z wielkiej płyty widać dużą rotację zamieszkania. Jest kilka miejsc w których można czuć się mniej bezpiecznie i jest tu wspomniana alaje gwiazd i rejon wieżowców oraz hali targowej i ławeczek przed świetlicą horyzont. Ponadto wspomniany handel tym czy owym sprowadza osoby z miast ościennych co widać po samochodach, nawet taksówkarze wiedzą o co chodzi ponieważ podjeżdżają w pewne miejsce i czekają na delikwentów. Te patrole policji są sporadyczne niestety a w godzinach wieczornych w zasadzie niezauważalne

 • ~Afti 2021-10-22 16:02:01

  Jakoś mieszkam tutaj jakoś nie czuję się czy był niebezpiecznie jakoś potrafię wyjść z domu jedna wielka bzdura jeśli to się dzieje od 2017 roku to może dlatego że się ludzie sprowadzili do tych nowych bloków i przez te nowe bloki jest taka patologia.

 • ~Afti 2021-10-22 15:22:22

  Fajne są te maseczki można kraść do woli i tak nikt nie rozpoznaje jak już policja po kilku miesiącach wrzucić do internetu jakąś babę która pewnie ma zmienione już kolor włosów i wszystko a poza tym nawet nie chciałam a nic zmienię jest maszewscy nikt nie rozpozna byleby tak dalej maseczke owcy kraść kraść i jeszcze raz kraść

 • ~jasnypieron 2021-10-22 15:13:04

  Mam prośbę, abyście chociaż raz sprawę doprowadzili do końca, czyli do ogłoszenia prawomocnego wyroku! Prawie zawsze jest lekkie "pierdnięcie"i potem już nic czytelnicy nie wiedzą jak sprawy się kończą

 • ~BigPoppa 2021-10-22 08:27:55

  Afti czy ty mowisz ze cpaja kradną i biją przez lockdown i przez to że był obowiązek noszenia szmatki na gębie? XDD świetna teoria zwłaszcza patrząc na to ze ten burdel na osiedlu dzieje się od 2017.

 • ~Afti 2021-10-21 13:06:10

  A może dla tego że bezprawnie wprowadzono lockdown, ludzi zamlki w domach chodzą w maseczkach, drożyna w sklepach ludzie stają się wrogiem innych zaczepieni przeciw nie zaszczepioni, to wszystko doprowadza do anarchii ale to wszystko na wysłane życzenie. Uwierzyliście w szczujnie polityków to macie

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy na osiedlu Pawlikowskiego jest bezpiecznie?
Oddanych głosów: 772