zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Elvis 2023-10-10 18:52:11

  Ludzie zlitujcie się, pomalujcie to szkaradztwo bo wygląda to okropnie . Może być nawet w tęczę ,jakkolwiek ale pomalujcię proszę.

 • ~Dominikki 2023-10-06 15:54:53

  Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

 • ~piszczel 2023-10-03 21:28:03

  Prezydent Socha ma pecha. Zawsze coś lub ktoś odbiera sens jego pomysłom. W tym przypadku patusy które odstraszają bardzo nieliczne osoby korzystające z CPŻ. Słyszałem, że szczególnie po zmroku jest tam nieciekawie.

 • ~marfri 2023-10-03 20:28:58

  Drodzy Żorzanie ,tylko nie głosujcie ja was proszę na złodziei . Na Pisiorów.

 • ~Elvis 2023-10-03 19:11:44

  Kiedy zbudujecie obwodnicę południową połączoną z wiślanką by odciążyć ruch i zwiększyć bezpieczeństwo w mieście. Przejść nie można przez ul. Wodzisławską a co dopiero włączyć się do ruchu . Jak nasz Prezydent z tym nic nie zrobi to za niedługo poleci z hukiem. Jedno rondo na wodzisławskiej tu nie pomoże.

 • ~Arteks 2023-09-29 12:52:24

  @minges - a nie miałem racji, że pojazdy BKM są za małe i nie nadają się do miasta, nawet tej wielkości co Żory? Mam odwrotną propozycję do twojej. Pojeździj autobusami chociażby po Śląsku i zobacz sobie poziom rozkładów, taboru, przystanków, tablic przystankowych w innych miastach. A potem sam sobie powiedz że "Żory są w czarnej dziurze"... jeśli chodzi o poziom transportu publicznego. I tak jest od lat...

 • ~Elvis 2023-09-28 20:27:07

  O godzinie 19 49 przez dwie minuty na ulicy Wodzisławskiej przejechało 46 samochodów, jak żyć?

 • ~Elvis 2023-09-28 20:25:10

  A ja się pytam jak przyszły prezydent miasta ma zamiar zmniejszyć korki w żorach. Już teraz jest ogromny problem wjechać na autostradę, nie mówiąc już o włączeniu się na ul wodzisławską i jedne rondo tu nie pomoże.budując tyle mieszkań i domów trzeba myśleć też o drogach ,obwodnica północna to jakaś porażka za dużo świateł , skrzyżowań może by tak pomyśleć o obwodnicy południowej połączonej z wiślanką i o dopracowaniu kilku rond niedaleko autostrady

 • ~minges 2023-09-28 16:32:54

  Cześć Arteks :) Widać pojęcie o komunikacji w Żorach masz takie, jak osoby, które nie oglądały jakiegoś filmu albo nie czytały jakiejś książki, a mówią o nim / o niej, że to wielki gniot. Także trzymaj się, wszystkiego dobrego dla Ciebie.

 • ~Arteks 2023-09-28 14:22:40

  @minges - ja współczuję mieszkańcom Żor tej alibi-komunikacji. Wycinanie kursów w godzinach szczytu to rzecz niespotykana poza Żorami. Przepełnienie? Wystarczy wprowadzić normalny miejski tabor, a nie minibusy które sprawdzają się w mało zaludnionych gminach wiejskich... Wystarczy zwiększyć finansowanie komunikacji zamiast chować głowę w piasek i po cichu wycinać kursy. Nieaktualne rozkłady na przystankach? To przykład na braki organizacyjne. W GOP odpowiada za to ZTM, w Rybniku KMR, w Jastrzębiu MZK. A w Żorach UM uważa, że można coś robić taniej bez takich instytucji jak organizator przewozów - aby ostatecznie z niczym sobie nie radzić... U waszych sąsiadów: elektrobusy, autobusy przegubowe, dobre częstotliwości kursowania, nowa zajezdnia, pierwsza na Śląsku stacja wodorowa, a wkrótce wodorowce. A u was problem z... aktualnymi wydrukami rozkładów na przystankach. Ile lat jeszcze musi upłynąć aby Żory dojrzały do miejskich standardów?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęsliwy w Żorach?
Oddanych głosów: 1227