zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Kordula 2019-09-10 20:04:44

  Cytuję poprzedni wpis "Najlepszym przykładem na to jest "Centrum przesiadkowe" jedyne w Polsce powstałe przy cmentarzu zamiast przy stacji kolejowej." i ODP.: dworzec PKP znajduję się na obrzeżach miasta w dzielnicy Kleszczówka, trochę oddalone od centrum uważasz, że dobrym rozwiązaniem było by postawienie centrum komunikacji autobusowej na obrzeżach, gdzie nikt by z tego nie korzystał, oprócz pasażerów trzech liń autobusowych które tam tylko jeżdżą? To miała by być dobra lokalizacja? tak? zamiast centrum miasta? I to nie prawda że dzięki twym wpisom są remontowane takie obiekty jak pałac w Baranowiach. Bo są inni wpływowi ludzie którzy o tym zadecydowali. A po prostu prędzej na to środków nie było.

 • ~Kordula 2019-09-10 19:47:17

  Nie no z fermy trolli nie jestem, ani z orków czy goblinów. A z nikąd się nie pojawiłam. Od dawna obserwuję ten portal i wasze komentarze, i nie mogłam już dłużej na nie patrzeć na wasze narzekanie na wszystko i wykłócanie się między sobą

  A moja opinia na temat tej szklarni jest taka: piękny obiekt, zwłaszcza nocą jak jest oświetlony, piękna wizytówka miasta :-). Super inwestycja za co chwalę naszego prezydenta. Przynajmniej już nie straszy jak stary bezużyteczny dworzec, z zapleczem, z którego nikt nie korzystał poza pijakami.

 • ~Arteks 2019-09-10 19:39:17

  @kordula - widać, że jesteś z jakieś fermy trolli - bo nikt normalny nie pojawia się znikąd i zamiast tematyką miejską zajmuje się hejtowaniem innych. Wiedza i zapał do hejtowania jest, ale żeby coś na temat tej szklarni napisać to już nie...

 • ~Arteks 2019-09-10 19:09:34

  @kordula - ja jestem konkretny i na razie toleruję twoje wybryki. Jeśli nadal będziesz kąsać, odpowiem tym samym. :[ Wszyscy się zmieniają ale Żory przez wiele lat słynęły z inwestycji dziwacznych lub niepotrzebnych. Najlepszym przykładem na to jest "Centrum przesiadkowe" jedyne w Polsce powstałe przy cmentarzu zamiast przy stacji kolejowej. Do niedawna Żory były jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce - a żadnych większych inwestycji nie realizowano. Pod wpływem krytyki "orków" (jak ich nazywasz) wreszcie władze miasta zaczęły remontować rudery które przez dekady straszyły wszystkich odwiedzających Żory. Gdyby nie ta krytyka, prezydent stawiałby już pewnie kolejne Muzeum Wiatru... 20 lat temu transport publiczny w Żorach był na w miarę przyzwoitym poziomie jak na miasto tej wielkości. Dzisiaj osoba z rowerem lub niepełnosprawna albo z wózkiem dziecięcym - prawie nie jest w stanie się wydostać z tej dziury. Ba... inni też mają problem. Jedne z nielicznych miast w Europie do którego z miasta wojewódzkiego nie dociera transport publiczny.

 • ~Kordula 2019-09-10 16:45:21

  Upierdliwe to są twoje i Arteksa komentarze na tej stronie. To raczej wy zmieńcie bar. Tylko narzekacie na miasto na naszą władzę, na wszystko co istnieje. Jakby władza tego miasta była zła to by tym miastem nie rządził ten sam prezydent od ponad 20 lat tylko ktoś inny. A za czasów prezydentury prezydenta Sochy nasze miasto zmieniło się na lepsze. Zobaczcie jak miasto wyglądało 15 lat temu, a jak dziś. Cały czas coś dzieje i zmienia się na lepsze! Drogi dojazdowe do miasta są wszystkie wyremontowane, szkoły, przedzkola ( każda prawie ocieplona przy każdej nowoczesne boisko), wymieniać szło by tu wiele innych pozytywów. A wam nic się nie podoba wiecznie!!!

 • ~gestskoczka 2019-09-10 16:20:35

  @Kordula, nie czuję się mocny w internecie. Ale myślę, że z tobą – na żywo – mógłbym pogadać. W każdej konwencji. Im więcej piszesz, tym większą mam pewność.

  Wytłumacz mi co chciałeś przekazać pisząc: „. Znajdzcie się inne zajęcie w swym nudnym życiu, próćkryrykowania miejskich władz i pisania durnych komentarzy” (to w cudzysłowie to wersja oryginalna).

  Jest wolność słowa – człowieku – ty możesz pisać, ja mogę pisać. Nie masz prawa mi zabraniać. A jak ci się nie podoba, to zmień piaskownicę, bo to już któryś kolejny twój upierdliwy komentarz w moim kierunku. Spadaj.

 • ~Andrzej Kaczmarczyk 2019-09-10 16:02:52

  Wiadomo, wadliwy egr. Współczuję właścicielowi bo po samoczynnym pożarze ubezpieczyciel odmówi odszkodowania...

 • ~Kordula 2019-09-10 14:17:16

  Mocni w internecie a na żywo to pewnie zdania nie potrafią ułożyć....

 • ~Kordula 2019-09-10 13:56:55

  Teraz Artesik i Gestkoczek będą się wyzywać od Troli, Orków, Goblinów i innych stworzeń choć obaj są siebie wart. Ludzie dajcie spokój z tym waszym hejtem wejscie się pogudźcie. Znajdzcie się inne zajęcie w swym nudnym życiu, próćkryrykowania miejskich władz i pisania durnych komentarzy na TuŻory, Rybnik.Com.pl itp.. z TuPolska. Dajcie spokój.

 • ~Kordula 2019-09-10 13:50:41

  Jak to mawiał mag wody Vatras:
  "Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie – ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich między sobą… jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii – Tak o to powstało morze. A z morza wyłonił się ląd, a na lądzie powstało wszystko to, co żywe… Rośliny i zwierzęta, wilki i owce, a na samym końcu powstali ludzie. Adanos cieszył się, ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Wtedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni Ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci – „Nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki”. Ale człowiek i bestia nie zaprzestali wojny na Ziemi Adanosa i płonął w nich gniew ich bogów. A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. I zobaczył Adanos, że prysła równowaga między ładem a chaosem i zaklął Innosa, by ten odebrał człowiekowi swą boską moc. A Innos w swej mądrości tak uczynił. Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi. A Innos w swej mądrości tak uczynił."

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 1