zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~spad 2023-06-20 19:24:32

  Czy w wypożyczalni można płacić kartą?

 • ~jasnypieron 2023-06-20 07:16:12

  Kolorz, Broniarz+ kilku innych- rządy się zmieniają....przywódcy związkowi jakoś NIE i ciągle im się dobrze powodzi na kierowaniu. Pozoranctwo, no może czasem trzeba się przypomnieć jakimś strajkiem? zresztą przywódcy związkowi też prą w stronę pełnego koryta

 • ~Topek Karol 2023-06-16 13:38:58

  Ustawa jest od 7 stycznia 1993 roku. Żadna opcja polityczna do dzisiaj nic z tym nie zrobiła, a dzisiaj to już element kampanii wyborczej. Szkoda tylko ludzi, którzy nie rozumieją, że niezależnie od tego kto wygra wybory to jest zwyczajną kiełbasa wyborcza. Każdy rząd miał już szansę, temat i idea słuszna ale okoliczności, niektóre hasła i działania specjalistów od PR mówią jednoznacznie fakt, żeby dzielić społeczeństwo, a nie dążyć do rozwiązania problemu.

 • ~piszczel 2023-06-15 09:59:37

  Idea protestu słuszna ale miejsce? Przecież Rynek i starówka są wymarłe. Czy nie większy efekt byłyby manifestacje zauważalne czyli przy DK81 tzw "Wiślance" np. na parkingach marketowych?

 • ~minges 2023-06-14 11:25:32

  Arteks, nie mieszkasz tu, to nie wiesz :) Jasne, Żory są "zapleczem" wedle miast większych, ale nie ma też potrzeby, żeby było tutaj wszystko. Grunt, że są dobrze skomunikowane (i chodzi mi tu o układ drogowy, bo komunikacja autobusowa czy kolejowa - to osobny temat, tu nie jest najlepiej). Jednak życie nocne na starówce - fakt, podupadło. Druga rzecz to ilość ludzi młodych i układ ich zamieszkania w mieście. oraz ich potrzeb. Ciekawe czy wydłużenie działalności lokalnych, okolicznych pubów, lokali itp. przyczyni się do wzrostu ilości ich odwiedzających. Na przestrzeni lat ogólnie widać, że tendencja się zmieniła. Ile kiedyś było dyskotek, ile jest teraz? Są miasta będące od lat centrum życia rozrywkowego i nic tego nie zmieni. Trzymam kciuki za tą lokalną inicjatywę, ale nie wiem nawet czy Rada Miasta jest władna podejmować w tej kwestii jakiekolwiek rozwiązania prawne. Czas pokaże.

 • ~Tonio 2023-06-14 09:15:31

  Nie łatwiej i szybciej po tablicach rejestracyjnych?
  Jakby co pomoge?

 • ~Arteks 2023-06-14 00:22:23

  @minges - co mnie obchodzi ruch migracyjny. Bardziej liczy się to, że jeśli nawet ktoś mieszka w Żorach to traktuje to miejsce jako sypialnię. I nie mów, że nie jesteście świadomi tego, że u was nie ma miejskości.

 • ~minges 2023-06-13 21:24:19

  Arteks, chyba nie piszesz o Rybniku? Zobacz sobie ruch migracyjny mieszkańców - ilu do Żor się sprowadza i skąd. Możesz się zdziwić :)
  Co do pomysłu - rozumiem, pamiętam czasy jak działał Babilon, Spinoza, ogródki na rynku... Powodzenia!

 • ~Arteks 2023-06-13 09:30:18

  Mieszkańcy Żor powinni się cieszyć, że mają blisko siebie miasta do których mogą pojechać i poczuć coś innego niż tylko sypialnię. Na całe szczęście, Żory nie są osamotnioną wyspą. Życie miejskie jest całkiem blisko.

 • ~jasnypieron 2023-06-13 05:37:40

  redakcjo oto co można znaleźć w sieci o tym Dominiku tel. 663152419:
  "Pasożyt żerujący na śmierci. (Usługi finansowe) zgłoszone przez Mariusz
  Napisała hiena (ponoć Dominik), że ma istotne info ws. wypadku. Okazało się, że reklamuje kancelarię ws. odszkodowań (oczywiście pod otoczką wsparcia). Na mój tekst, że "Też jestem prawnikiem, pracuję w dużej firmie doradztwa podatkowego, ale serio, na tragedii w ten sposób żerujecie?!" powiedział pretensjonalnym tonem "Dobra" i się rozłączył."
  "Kłamał, że ma istotne informacje w sprawie śmierci osoby z rodziny - nie miał - naciąganie i zerowanie na ludzkim nieszczęściu !!!"
  "Hiena ubezpieczeniowa zajmująca się odszkodowaniami. Żeruje na tragedii. Zero przyzwoitości. Reklamuje się wszędzie. Zwykła **** i spamer. Podobno na imię ma dominik"...to są tylko cytaty znalezione w sieci, ale może redakcję łączy z nim jakiś geszeft???

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęsliwy w Żorach?
Oddanych głosów: 581

Prezentacje firm