zamknij

OGŁOSZENIA: Nauka

ANGIELSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SERBSKI, NIEMIECKI

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Serdecznie zapraszam na zajęcia z 5 języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski, chorwacki, serbski) w Zebrzydowicach oraz przez Skype. Oferta skierowana jest dla młodzieży (od 9. roku życia) oraz osób dorosłych.

Jestem zawodowym lektorem języków obcych, magistrem filologii, a także absolwentem studiów tłumaczeniowych. Moja wiedza poparta jest olbrzymim doświadczeniem dydaktycznym, które zdobyłem, prowadząc tysiące godzin zajęć w Polsce i za granicą. Błyskawicznie wychwytuję mocne i słabe strony kursanta, podpowiadam, co i jak poprawić, dobieram odpowiednie materiały, pilnuję poprawnej wymowy i robię mnóstwo innych rzeczy, by nauka przynosiła widoczne efekty.

Jako że nauczanie jest moją pasją i podstawowym zajęciem, możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony. Jeśli potrzebujesz skutecznego rozwoju językowego dla siebie lub Twojego dziecka, trafiłeś doskonale.

Cennik (45 minut):
- zajęcia indywidualne (lekcja w pakiecie 4 lekcji lub w pakiecie miesięcznym) - 80 zł,
- zajęcia indywidualne (lekcja poza pakietem)- 90 zł,
- zajęcia w parze (2 osoby) - 50 zł,
- zajęcia w małej grupie (3-4 osoby) - 40 zł.
Za pierwsze zajęcia klient nie wykupuje pakietu, są one w promocyjnej cenie, jak zajęcia w pakiecie (80 zł).

Zapisy dorosłych i młodzieży na zajęcia grupowe i indywidualne trwają przez cały rok. Dodatkowo w marcu 2020 roku ruszają grupy dla osób dorosłych:
- język angielski (poziom A1/A2),
- język niemiecki (poziom A0 - od podstaw),
- język rosyjski (poziom A0 - od podstaw),
- język chorwacki (poziom A0 - od podstaw).
Zapraszam do zapisów.

Korepetycji z języka niemieckiego udzielam wyłącznie uczniom szkoły podstawowej, a także osobom dorosłym, które rozpoczynają naukę od podstaw.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

potap

TEL. 506726316