zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Monter instalacji CO/Wod-Kan/Gazowych

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Firma inżynierska o profilu projektowo ? wykonawczym branży instalacji HVAC i BMS realizująca przedsięwzięcia zarówno w charakterze Generalnego Wykonawcy jak i podwykonawcy poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter Instalacji Centralnego Ogrzewania, Wodno-Kanalizacyjnego oraz Gazowego

Zadania:
? Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej lub gazowej
Oferujemy:
? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premie
? Nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy, wypłacane dodatki stażowe
? Możliwość korzystania ze szkoleń branżowych
? Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy
Oczekujemy:
? Doświadczenia zawodowego
? Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
? Dyspozycyjności
? Mile widziane uprawnienia G1, G2

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt telefoniczny ? Justyna Kulpa tel. 798 056 274
Kontakt z ogłoszeniodawcą