zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Praca, pomocnik montera urzadzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnyc

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Dzień dobry,

Firma PLUS/MINUS Sp. z o.o. prowadząca działalność usługową w branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:
Pomocnik montera urządzeń wentylacyjno - klimatyzacyjnych.

Zadania: montaż urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, montaż instalacji wentylacyjnych, usługi serwisowe, prace ślusarskie...

Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność obsługi elektronarzędzi, zapał, zaangażowanie do pracy, prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym, stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, pracę w młodym prężnym zespole na terenie województwa śląskiego od poniedziałku do piątku, 7:00 - 15:00

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy i przesłanie CV na adres: stryczek@plusminus.rybnik.pl

Jednocześnie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Kontakt z ogłoszeniodawcą