zamknij

OGŁOSZENIA: Różne

Sprzedam markę stylizacji rzęs oraz salonem z całym wyposażeniem

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Sprzedam markę Profesjonalna Stylizacja Rzęs wraz z dobrze sytuowanym blisko centrum miasta lokalem.

- Jesteś stylistką rzęs i szukasz wymarzonego miejsca, w którym będziesz uszczęśliwiać swoje klientki?
- Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze na współpracę z grafikami w celu stworzenia szyldu oraz logo?
- Chcesz rozpocząć pracę z wysokiego pułapu i rozpocząć z listą ponad 110 klientek, które już korzystały z usług tej marki?

Czytasz dalej? Świetnie! W takim razie odpowiedź na powyższe 3 pytania musiała brzmieć TAK i jesteś gotowa by szybko i efektywnie wkroczyć na rybnicki rynek stylizacji rzęs!

Teraz pora na najważniejsze informacje "techniczne"

Decydując się na tę ofertę otrzymujesz:

- W pełni wyposażony lokal o powierzchni 16m2 usytuowany blisko centrum miasta Rybnik - Twój salon będzie się znajdował przy ulicy Wiejskiej 49, dzięki czemu każda Twoja klientka będzie mogła Cię szybko i bezproblemowo odnaleźć.

Dodatkowo znajdziesz w nim wszystko co potrzebne by zacząć pracę od zaraz, czyli:
- recepcję - gdzie będziesz mogła zapisywać klientki na kolejne wizyty
- wygodny, ergonomiczny fotel tak by Tobie wygodnie się pracowało i przyjemnie pracowało, bez obciążania kręgosłupa
- wygodny stół do wykonywania zabiegu na klientce - dzięki profesjonalnemu, wygodnemu stołu przeznaczonemu do zabiegów kosmetycznych oraz masaż, każda chwil spędzona przez Twoją klientkę w salonie, będzie chwilą błogiego relaksu

- Otrzymujesz prawa do całej identyfikacji graficznej marki - Logo, szyld przed sklepem, szyld w środku, a więc oszczędzasz swój cenny czas na kontakt z grafikiem.

- Arkusz z danymi oraz telefonami ponad 110 klientek, które już wcześniej korzystały z usług salonu. Czy może być coś lepszego na start salonu niż gotowa baza klientek?

- FanPage z 442 lajkami - dzięki niemu masz już zbudowane grono odbiorców i łatwiej Ci będzie do nich dotrzeć z nowymi postami. Co jeszcze ważne - średnia ocen klientów na FanPage wynosi 5.0!

Zgodzisz się ze mną, że brzmi fantastycznie? Idealnie usytuowany salon, logo i szyld, baza klientów na start? Czego potrzeba więcej? Tylko Ciebie obsługującej klientki w salonie!

A teraz pora na najważniejszą zaletę tej ofert - CENA! Standardowo takie gotowy do rozpoczęcia pracy już od 1 dnia lokal z pełnym wyposażeniem oraz z całą marką (branding, logo, szyld) powinno spokojnie kosztować około 35 000 PLN. Ale Ty masz szczęście! Dla Ciebie cena wynosi nie 35 000 PLN, nawet nie 20 000 PLN, a tylko 10 000 PLN!

Dodatkowo niski czynsz, zapewni Ci spokój i komfort pracy. Jak bardzo niski? Tylko 500 PLN miesięcznie, płatne u właściciela kamienicy. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że wykonasz tylko 3-4 przedłużania rzęs i już masz czynsz z głowy?

Jesteś gotowa by skorzystać z tej życiowej okazji i podbić rybnicki rynek stylizacji rzęs? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 575 121 440
Kontakt z ogłoszeniodawcą