Miejski Ośrodek Sportu i Rekracji w Żorach zaprasza wszystkich do skorzystania z Jesiennej Szkółki Rolkowej. Już 6 września spotkanie organizacyjne.

2016-08-31 09:00 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
0

Hawajskie Koszule wygrywają w pucharze

Pierwszy raz w historii Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy Żory pokonał zespół AZS AWF Katowice. Żorzanie pokonali rywala na własnym parkiecie 94:88 w pierwszej rundzie Intermarche Basket Cup (dawniej Puchar PZKosz).

2012-10-18 00:00 Autor: gs, źródło: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule: emocje bez happy endu
0

Doskonałe widowisko przygotowali dla kibiców zawodnicy Hawajskich Koszul i AZS AWF Katowice. Duża dawka emocji, popis gry katowickich duetów Nowak - Jurczyński (w I połowie) i Nowak - Ecka (po przerwie) oraz żorskiego kwartetu: Ochodek - Frankowski - Marczyk - Kupczak a także ogłuszający doping żorskiej publiczności to obraz dzisiejszego spotkania, które ostatecznie wygrali goście różnicą 3 punktów.

2012-02-28 00:00 Autor: Hawajskie Koszule
Hawajskie Koszule przegrywają w Katowicach
0

Aż 13 „trójek” zaaplikowali żorskim koszykarzom gospodarze meczu drugiej ligi grupy B – AZS AWF Katowice w 8. kolejce rozgrywek.

2011-11-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Hawajskie Koszule
archwium
0

Rusza Puchar Śląska w koszykówce

Już dziś rozpoczyna się XV Puchar Śląska w koszykówce mężczyzn. Po raz drugi w historii odbędzie się on w hali żorskiego MOSiR-u przy ulicy Folwareckiej.

2011-09-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: hawajskie.polskikosz.pl