Biegi

To oni założyli grupę biegową HRmax
0

Biegaj razem z HRmax Żory! Ruszają zapisy

Od 14 marca ruszają oficjalne zapisy do grupy biegowej HRmax Żory. - Czujemy się jak na starcie w maratonie, czujemy podniecenie i przyjemny strach przed nieznanym - mówi nam członek zarządu klubu, Łukasz Jakubowski.

2013-03-14 00:00 Autor: mkor
HRmax Żory pogoda nie straszna
0

Niedzielne bieganie w Żorach

HRmax Żory nie próżnuje i zaprasza na kolejny trening. Początek w niedzielnie przedpołudnie na bieżnii Gimnazjum nr 4 (os. Ks. Władysława w Żorach).

2013-03-09 00:00 Autor: mkor
Treningi zaczynają się rozgrzewką
0

Zacznij biegać pod okiem fachowca!

Nowo powstała grupa biegowa - HRmax Żory organizuje kolejny trening dla początkujących. W niedzielę 3 marca, zajęcia na bieżni gimnazjum nr 4 poprowadzi doskonale znana w naszym mieście trener Iwona Krupa.

2013-03-02 00:00 Autor: mkor, źródło: facebook
Grupa Biegowa HRmax Żory pojawiła się w...  walentynki
0

W Żorach powstała grupa biegowa

14 lutego w naszym mieście powstała Grupa Biegowa HRmax Żory. - Chcemy promować bieganie, jako najtańszy i najzdrowszy sport - mówi nam członek zarządu klubu, Łukasz Jakubowski.

2013-02-23 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Paweł Szostak najlepszy w V Żorskim Biegu Ulicznym

Aż 874 osób wzięło udział w V Żorskim Biegu Ulicznym. Pierwszy linię mety biegu głównego pokonał reprezentujący AZS Katowice, Paweł Szostak. Wśród kobiet najlepsza była Ewa Kucharska z Pszczyny.

2012-10-15 00:00 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
0

Lekkoatleci Gimnazjum nr 4 bezkonkurencyjni w regionie

Sportowcy Gimnazjum nr 4 zwyciężyli w kolejnych miejskich i rejonowych zawodach lekkoatletycznych.

2012-05-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Cztery medale Czwórki Żory na Mistrzostwach Śląska
0

Cztery medale, w tym dwa złote, zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Mistrzostwach Śląska Juniorów i Seniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

2012-05-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
0

Już w sobotę \"Polska biega\" w Żorach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach, w ramach obchodów 740-lecia Miasta Żory, zaprasza wszystkich sympatyków sportu do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji pn. „POLSKA BIEGA”. Impreza odbędzie się w sobotę, 19 maja na deptaku na os. Ks. Władysława, obok klubu Rebus. Start o godzinie 16:00.

2012-05-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Żorzanie wystartowali na XXXVI Biegu Piastów

Pięciu mieszkańców Żor, w tym czwórka żorskich nauczycieli wychowania fizycznego, wystartowało w XXXVI Biegu Piastów.

2012-03-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Ewa Swoboda mistrzynią Polski

Kolejny sukces odniosła Ewa Swoboda. Zawodniczka UKS Czwórka Żory zdobyła złoty medal w biegu na 100m podczas Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego w Kielcach, będącego nieoficjalnymi mistrzostwami Polski 14 i 15-latków.

2011-10-07 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe