Cieszyn

Wiktoria Trzeciak zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej ISM Sobota zdobywając w rundzie finałowej dwa srebrne medale
0

UKS Salmo Żory: za nami runda finałowa ISM Sobota w Cieszynie

Za nami finałowa, IV runda zawodów ISM Sobota w Cieszynie, w której udział wzięli młodzi pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory.

2016-05-28 11:15 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Zawodnicy UKS Salmo Żory wywalczyli sporo medali w zawodach pływackich w Cieszynie i Gliwicach
0

Udane występy młodych pływaków UKS Salmo Żory na zawodach w Gliwicach i Cieszynie

Młodzi pływacy z UKS Salmo Żory osiągnęli dobre rezultaty w I rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Gliwicach oraz XIX Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin w Cieszynie.

2016-04-10 11:45 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
0

CKZiU: wycieczka do Muzeum Drukarstwa

29 stycznia uczniowie CKZiU pojechali na kolejną wycieczkę zawodową, tym razem do Cieszyna. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klas: 2aT i 3T o profilu technik organizacji reklamy.

2016-02-18 10:49 Autor: kd; źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 9-10 lat
0

Udany występ zawodników Salmo Żory w Cieszynie

Siedmioro zawodników UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Żorscy zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali.

2011-12-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory