Czwórka Żory

Nowa, stara szkoła: do Żor powróci Szkoła Podstawowa nr 4!
2

Wychowała całe pokolenie żorzan, a później w jej murach uczyli się Mistrzowie Polski czy olimpijka Ewa Swoboda. Zniknęła na prawie 20 lat na rzecz gimnazjum, jednak od przyszłego roku Szkoła Podstawowa nr 4 wróci na mapę Żor!

2019-01-22 18:00 Autor: maj
Ewa Swoboda:
1

Ewa Swoboda: "Nie mam już sił. Mam dosyć"

Ewa Swoboda pobiegła w Pucharze Świata w biegu na 100 m. Nie była zadowolona z wyniku i dała bardzo emocjonalny wywiad Telewizji Polskiej.

2018-07-16 08:41 Autor: szuM
2 medale Ewy Swobody na Mistrzostwach Polski
0

Ewa Swoboda zdobyła 2 złote medale podczas Lekkoatletycznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Pierwszy indywidualnie, drugi w sztafecie.

2018-07-03 08:53 Autor: szuM
Młode lekkoatletki Czwórki na Mistrzostwach Śląska
0

Młode zawodniczki Czwórki Żory bardzo dobrze zaprezentowały się na Mistrzostwach Śląska Dzieci. Jedna z lekkoatletek przywiozła nawet brązowy medal.

2018-06-22 08:36 Autor: szuM
Sprinter Czwórki w doskonałej formie
0

Paweł Dzida z Czwórki Żory wziął udział w I Mitingu Grand Prix. Podczas biegu na 100 m ustanowił swój nowy rekord życiowy.

2018-06-21 08:11 Autor: szuM
Młodzicy Czwórki z medalami na Mistrzostwach Śląska
0

Żorscy lekkoatleci mogą pochwalić się kolejnym dobrym występem. Zawodnicy UKS Czwórki Żory przywieźli medale z Mistrzostw Śląska młodzików.

2018-06-13 16:33 Autor: szuM
Ewa Swoboda wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Bydgoszczy
0

Nie mogło być inaczej. Mistrzostwo Polski Seniorów dla Ewy Swobody!

Ewa Swoboda udowodniła, że jest najlepszą sprinterką w Polsce zdobywając wczoraj złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

2016-06-25 08:35 Autor: ps, źródło: mat. pras. / PZLA
Ewa Swoboda po raz kolejny odnosi zwycięstwo. Tym razem w niemieckim Dusseldorfie z czasem 7.16 s wygrała bieg na 60 m
0

Kolejny fantastyczny sprint Ewy Swobody. Tym razem zatriumfowała w Niemczech

Na zawodach w niemieckim Dusseldorfie z wyśmienitej strony pokazała się żorska sprinterka, Ewa Swoboda, która triumfowała w biegu na 60 m z czasem 7.16 s.

2016-02-04 15:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
6

Te walentynki należały do Ewy Swobody

Ewa Swoboda w Toruniu ustanowiła nowy halowy rekord Polski juniorek. Co więcej, jej znakomity wynik - 7,27 sek. na 60 m - jest szóstym rezultatem w historii polskiej lekkoatletyki. Od rekordu kraju seniorek podopieczną Iwony Krupy dzieli już zaledwie 0,09 sekundy.

2015-02-16 05:38 Autor: mkor, źródło:mat. pras.
Ewa Swoboda i jej trenerka - Iwona Krupa.
1

Ewa Swoboda na mistrzostwach w Eugene (USA). Właśnie pobiła rekord Polski!

Ewa Swoboda bierze udział w mistrzostwach świata juniorów w lekkiej atletyce, które odbywają się w Eugene. Żorzanka ustanowiła tam nowy rekord Polski juniorek młodszych w biegu na 100 metrów. W biegu finałowym żorzanka zajęła wysokie, piąte miejsce!

2014-07-24 12:59 Autor: wk