Dominik Chabrzyk

Puchar Polski Karate Kyokushin. Żorski klub sztuk walki wraca z medalami
0

Pod koniec grudnia w Bydgoskiej Hali Widowiskowo Sportowej odbyła się impreza Pucharu Polski Karate Kyokushin. Żprzanie powrócili z medalami.

2022-01-07 09:28 Autor: OD, Klub Shogun
0

Kobryń potwierdza klasę. Jej koledzy też blisko złota

Za nami Otwarte Mistrzostwa Rudy Śl. w Karate Kyokushin Dzieci i Mlodziezy. Żorskie Centrum Karate Kyokushin SHOGUN Żory 1980 zdobyło 6 medali.

2013-06-06 00:00 Autor: mkor
Monika Kobryń i Jerzy Ludziejewski
0

Karate: posypało medalami

Monika Kobryń, Dominik Chabrzyk i Wojciech Salamon zdobyli medale podczas Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia.

2013-05-29 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Worek medali żorskich karateków

Siedem medali, w tym dwa złote, wywalczyli karatecy klubu Shogun Żory na IV Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który w sobotę 15 grudnia odbył się w jastrzębskiej hali Omega. W klasyfikacji medalowej żorski klub z siedmioma medalami wywalczył trzecie miejsce.

2012-12-17 00:00 Autor: Shogun Żory
0

Kolejne sukcesy żorskich karateków

Cztery miejsca na podium zdobyli młodzi karatecy z Żor na zawodach „Grand Prix Europy Dzieci i Młodzieży o tytuł Walecznego Lwa”, które odbyły się w sobotę 16 czerwca w Katowicach Szopienicach.

2012-06-19 00:00 Autor: Shogun Żory
0

Medale młodych żorskich karateków

Trzy medale – dwa srebrny i jeden złoty wywalczyli młodzi karatecy z klubu „Shogun” Żory na zawodach w Wodzisławiu Śląskim.

2012-05-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Shogun Żory