Ewa Swoboda Żory

Łzy smutku i radości. Ewa Swoboda z historycznym wynikiem!
0

Takiego scenariusza nie wymyśliliby nawet najlepsi scenarzyści. Wczoraj (21 sierpnia) w Budapeszcie działy się niesamowite sceny. Najpierw łzy smutku po 3. miejscu w półfinale, później łzy radości po zmianie zdania sędziów, a na koniec historyczny wynik Ewy Swobody. Żorzanka 6. sprinterką świata!

2023-08-22 13:00 Autor: Kamil Budniok
MŚ: Ewa Swoboda w półfinale. Dziś walka o finał i być może medal!
0

Trwają Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Dziś (21 sierpnia) Ewa Swoboda powalczy o awans do finału w biegu na 100m!

2023-08-21 13:00 Autor: KB
Sukces Ewy Swobody. Polka najlepsza w Dusseldorfie!
0

Ewa Swoboda, biegaczka z Żor odniosła sukces podczas mityngu lekkoatletycznego w Dusseldorfie. Polka wygrała z drugą, Giną Luckenkemper o dwie setne sekundy!

2023-01-30 13:00 Autor: kb
Mistrzostwa Świata. Ewa Swoboda poza finałem
0

Ewa Swoboda nie awansowała do finału biegu na 100 metrów na Lekkoatletycznych Mistrzostwa Świata w Eugene. Mimo dobrego biegu żorzanka zakończyła swój występ na półfinale. Przed Swobodą jeszcze bieg w sztafecie.

2022-07-18 14:30 Autor: KB
Kolejny sukces Ewy Swobody. Żorzanka z rekordem
2

Za nami mityng lekkoatletyczny w Kladnie. W jego trakcie z bardzo dobrej strony pokazała się pochodząca z Żor Ewa Swoboda. Sprinterka wygrała bieg na 100 metrów i pobiła rekord mityngu.

2022-06-17 13:00 Autor: KB
Ewa Swoboda w sztafecie: Polki daleko za podium
0

Ewa Swoboda pobiegla w finałowym biegu sztafety 4 x 100 m na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Berlinie. Niestety naszym reprezentantkom nie udało się zdobyć medalu.

2018-08-12 21:31 Autor: szuM
Ewa Swoboda w dobrej formie w sztafecie 4x100m
0

Ewa Swoboda pobiegła bardzo dobrze w dzisiejszej sztafecie 4 x 100 m na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Berlinie. Polska uplasowała się tuż za podium.

2018-08-12 19:48 Autor: szuM
Ewa Swoboda w sztafecie na 100 metrów i 2. miejsce Polaków w Pucharze Świata
0

Między innymi wynik w sztafecie 4 x 100 m, w której wzięła udział Ewa Swoboda pozwolił Polsce uzyskać 2. miejsce podczas Drużynowego Pucharu Świata.

2018-07-19 09:16 Autor: szuM
Ewa Swoboda:
1

Ewa Swoboda: "Nie mam już sił. Mam dosyć"

Ewa Swoboda pobiegła w Pucharze Świata w biegu na 100 m. Nie była zadowolona z wyniku i dała bardzo emocjonalny wywiad Telewizji Polskiej.

2018-07-16 08:41 Autor: szuM
2 medale Ewy Swobody na Mistrzostwach Polski
0

Ewa Swoboda zdobyła 2 złote medale podczas Lekkoatletycznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Pierwszy indywidualnie, drugi w sztafecie.

2018-07-03 08:53 Autor: szuM