Iwona Krupa

Czwórka Żory wywalczyła sześć medali Mistrzostw Śląska w Częstochowie. Paweł Dzida zdobył złoto skoku w dal
0

Zawodnicy żorskiej „Czwórki” z medalami Mistrzostw Śląska

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka Żory wzięli udział w lekkoatletycznych Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, gdzie wywalczyli łącznie sześć medali.

2016-06-11 11:30 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda z wynikiem 11,28 s na 100 m zadebiutowała w prestiżowym rzymskim mitingu ''Diamentowa Liga''
0

Ewa Swoboda zadebiutowała w rzymskiej Diamentowej Lidze

Ewa Swoboda, żorzanka będąca obecnie czołową sprinterką w naszym kraju, zanotowała debiutancki występ na Diamentowej Lidze w Rzymie.

2016-06-04 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
1

Przed nami wyjątkowe spotkanie z „Duetem na medal”

Ewa Swoboda i Iwona Krupa - nazwiska tego niezwykłego, żorskiego duetu w ostatnich miesiącach niezliczoną ilość razy gościły na łamach najważniejszych sportowych mediów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wymienianiu ich nazwisk najczęściej towarzyszyły słowa: sukces, zwycięstwo oraz rekord. Teraz ten duet zasłużył na uhonorowanie przez mieszkańców Żor.

2016-03-20 20:30 Autor: wk; źródło: UM Żory
0

Swoboda na podium po starcie w Glasgow! [video]

Sprinterka z Żor ma za sobą bardzo dobry występ na dzisiejszym mitingu w Glasgow. Ewa zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 metrów.

2016-02-20 16:20 Autor: wk
Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal
0

Złoto Pawła Dzidy w skoku w dal. Pękła magiczna bariera

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, zdobył w Spale złoty medal w skoku w dal.

2016-02-17 18:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda ze swoją trenerką, Iwoną Krupą
1

Tej dziewczyny nikt nie powstrzyma! Ewa Swoboda z nowym rekordem świata! [video]

To jest świetna forma! Żorzanka podczas dzisiejszego startu (czwartego w tym sezonie!) na międzynarodowym mitingu Copernicus Cup w Toruniu ustanowiła nowy rekord świata juniorek!

2016-02-12 22:00 Autor: wk
0

Na 18-latkę z Żor nie ma mocnych! Fantastyczny bieg Swobody na Pedro\'s Cup [wideo]

To już trzecie zwycięstwo Ewy Swobody w tym roku! Niespełna 19-letnia żorzanka wzięła wczoraj udział w mitingu Pedro's Cup w Łodzi.

2016-02-06 11:45 Autor: wk
Ewę Swobodę, po świetnym występie w Luksemburgu, czekają halowe zawody m.in. w Düsseldorfie i Łodzi
2

Ewa Swoboda wystartuje w mitingu Pedro\'s Cup. Jakie zawody czekają jeszcze sprinterkę w tym roku?

Po niedawnym spektakularnym występie młodej zawodniczki UKS Czwórka Żory na mitingu w Luksemburgu, przyszedł czas na kolejne zawody halowe - 3 lutego zawody w Düsseldorfie, a później łódzki Pedro's Cup 2016.

2016-02-01 16:00 Autor: Piotr Stolorz
0

Rekordowy bieg Ewy Swobody w Luksemburgu! Co za forma!

Tak na naszych oczach tworzy się historia! 18-letnia żorzanka wspaniałym startem podczas mityngu w Luksemburgu poprawiła 30-letni rekord Polski w biegu na 60 m!

2016-01-30 20:20 Autor: wk
Iwona Krupa (z prawej) ze swoimi poodpiecznymi - wicemistrzyniami Europy
0

MEJ 2015: kolejny sukces duetu Swoboda-Krupa. Tym razem to srebrny medal!

Żorska radna i nauczycielka, Iwona Krupa odniosła swój pierwszy sukces jako trenerka kadry Polski juniorek w sprincie. Pod jej opieką Ewa Swoboda i trzy zawodniczki (Błażek, Kaniecka, Ciesielska) zdobyły dzisiaj srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów w sztafecie 4x100 metrów.

2015-07-19 19:33 Autor: wk