Jiu-jitsu

Sandra Pniak zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach Otwartych Mistrzostw Europy w Belgii
0

Zawodniczka żorskiego Octagonu zdobyła brąz Otwartych Mistrzostw Europy w jiu-jitsu

Zawodniczka żorskiego Octagon Team po raz kolejny odniosła sukces w międzynarodowych zawodach - tym razem zdobyła brąz European Open Championship in JuJitsu 2016 (Otwarte MistrzostwaEuropy w JiuJitsu), które odbyły się w Belgii.

2016-06-11 09:55 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Zawodnicy Octagonu Żory zdobyli łącznie trzy medale Pucharu Polski i jeden medal Paris Open 2016
0

Zawodnicy Octagon Żory z medalami Paris Open i Pucharu Polski w jiu-jitsu

Zawodniczka Octagonu Żory, wodzisławianka Sandra Pniak, zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie. Medale Pucharu Polski trafiły również do innych zawodników żorskiego klubu.

2016-05-13 11:18 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Ilona Koper, zawodniczka żorskiego Octagonu, zdobyła na zawodach w Luboniu złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski
0

Dwa tytuły mistrzowskie zdobyli zawodnicy żorskiego Octagonu na Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu

Żorska drużyna Octagonu wzięła udział w dwudniowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Luboniu. Zawodnicy przywieźli trzy medale, w tym dwa tytuły mistrzowskie!

2016-03-20 10:15 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Oprócz kategorii judo kids stworzono także OLD STARS, aby zaktywizować starszą część społeczeństwa do sportów walki
0

Otwarto nową salę Octagon Żory

Octagon Żory z nowym rokiem otworzył całkiem nowy rozdział swojej działalności. 10 stycznia przy ul. Szerokiej odbyło się wielkie otwarcie nowej sali, na które przybyło wielu zaproszonych gości, w tym władze miejskie.

2016-01-14 11:30 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory