Kacper Milbrant

Pływak z Żor z kolejnym złotym medalem na mistrzostwach!
0

Kolejny sukces młodego pływaka z Żor. Po ogromnych sukcesach na Mistrzostwach Śląska, Kacper Milbrant po raz kolejny stanął na najwyższym podium!

2019-06-25 10:04 Autor: maj
Żorzanin zdobył 5 medali i został Mistrzem Śląska!
4

Żorzanin Kacper Milbrant przywiózł z Mistrzostw Śląska aż 5 medali. Dzięki wygranej na dystansie 200 metrów stylem dowolnym został nowym Mistrzem Śląska w kategorii 16-18 lat!

2019-06-17 13:01 Autor: maj, źródło: materiały prasowe
Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu: Szymon Jaworski, Kacper Milbrant i Piotr Zdziebło z medalami
0

Dobiegły końca trzy dniowe zmagania na Mistrzostwach Polski u-16 w pływaniu. Tegoroczna edycja rozgrywana była na basenie Wodna Nuta w Opolu. Spore sukcesy odnieśli na tych zawodach reprezentanci Żor.

2017-07-23 12:35 Autor: PS, źródło: UKS SALMO Żory
0

UKS Salmo Żory kończy sezon z tytułami Mistrza i Wicemistrza Polski

Podczas letnich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lublinie w dniach 15-17 lipca, zawodnicy z rocznika 2001 spisali się na złoty i srebrny medal.

2016-07-27 09:45 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Zawodnicy UKS Salmo Żory zdobyli Mistrzostwo Polski w sztafecie chłopców na 100 m stylem dowolnym
0

UKS Salmo Żory Mistrzem Polski w sztafecie chłopców

Zawodnicy pływackiego klubu UKS Salmo Żory podczas zimowych Mistrzostw Polski 15-latków zdobyli niejeden medal. Na największe uznanie zasługuje złoto w sztafecie na 100 m stylem dowolnym.

2016-03-11 10:00 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Gimnazjaliści z UKS Salmo Żory dobrze spisali się w III Rundzie Klubów Śląskich
0

Pływacy z UKS Salmo Żory wzięli udział w III rundzie Ligi Gimnazjalnej

Po dłuższej przerwie pływacy wrócili do rywalizacji o punkty w gimnazjalnej Lidze Klubów Śląskich. Uczniowie mimo ciężkiego okresu przygotowawczego do Mistrzostw Polski spisali się w Gliwicach bardzo dobrze. Postawa czworga uczniów została doceniona przez Miasto Żory, które wręczyło im stypendia sportowe.

2016-02-17 15:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
0

Udany początek sezonu pływackiego 2015/2016 dla UKS Salmo Żory

26 września w Siemianowicach Śląskich odbyły się zawody pływackie o Puchar Rosomaka. Nie zabrakło tam zawodników UKS Salmo Żory, dla których początek sezonu okazał się bardzo udany! Jak się okazało, zawodnicy z rocznika 2001 i 2002, a zarazem uczniowie Gimnazjum nr 4 w Żorach, łącznie zdobyli 21 medali.

2015-10-02 09:10 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
1

Złote Salmo. Bezkonkurencyjny Szymon Jaworski

W ubiegłym tygodniu w Gliwicach odbyły się letnie Mistrzostwa Śląska. UKS Salmo Żory potwierdziło ponownie swoją klasę i zdobyło 26 medali.

2015-06-20 18:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

UKS Salmo Żory nie zwalnia tempa i po raz kolejny zostaje najlepszym klubem na Śląsku

Zawodnicy UKS Salmo Żory dużymi krokami wkraczają w „duży pływacki świat”. Uczniowie z Gimnazjum nr 4 w Żorach uczestniczyli w ostatnich dniach w Grand-Prix Polski oraz w ostatniej, IV rundzie Ligi Klubów Śląskich.

2015-05-25 22:01 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
4

Mamy mistrza Polski 14-latków w pływaniu!

Szymon Jaworski z UKS-u Salmo Żory sięgnął po tytuł najlepszego pływaka w Polsce wśród 14-latków na 100m stylem zmiennym. Wszystko działo się podczas zawodów w Olsztynie, gdzie z powodzeniem startowali również pozostali zawodnicy żorskiego klubu.

2015-03-11 19:03 Autor: mkor, źródło: mat. pras.