Kacper Żesławski

Puchar Polski Karate Kyokushin. Żorski klub sztuk walki wraca z medalami
0

Pod koniec grudnia w Bydgoskiej Hali Widowiskowo Sportowej odbyła się impreza Pucharu Polski Karate Kyokushin. Żprzanie powrócili z medalami.

2022-01-07 09:28 Autor: OD, Klub Shogun
Zawodnicy Shoguna na zgrupowaniu Kadry Narodowej
0

Od czwartku w Zakopanem trwa zgrupowanie Kadry Narodowej przed Mistrzostwami Europy Karate Kyokushin. Powołania na tą okoliczność otrzymało pięciu zawodników KSW Shogun Żory.

2017-09-23 12:44 Autor: gs, źródło: Shogun Żory
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Młodzi żorscy karatecy Klubu Sztuk Walki SHOGUN Żory w ostatni weekend nie odpoczywali. Walcząc w dwóch turniejach dzień po dniu wywalczyli w sumie dziesięć medali.

2015-05-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Sukces karateków

Młody karateka z Żor zdobył trzecie miejsce na międzynarodowym turnieju karate w Sieradzu. W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników z 6 krajów: Austrii, Czech, Polski, Rosji, Ukrainy i Węgier.

2014-10-13 13:53 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Karate: Kieczka z medalem

Kolejny zawodnik KSW Shogun Żory dołączył do grona medalistów. Tym razem mowa o Szymonie Kieczka. Zdobył on brąz podczas IV turnieju o puchar solny młodzików, kadetów i dzieci kyokushin karate.

2014-06-11 08:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Shogun Żory walczy w regionie

11 zawodników Klubu Sztuk Walki „Shogun Żory” wzięło udział w VII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Dzień Później 5 pojechało również na turniej do Rudy Śląskiej.

2014-05-28 07:48 Autor: mkor, źródło: mat. pras.